9News را Kyle کلارک در رفتن تیره تا اوت (نوع)

9News را Kyle کلارک است مسلما بزرگترین ستاره در دنور اخبار تلویزیون در حال حاضر — به طوری که اطلاعیه ماه گذشته

توسط MORVARIDEASIA در 31 تیر 1399

9News را Kyle کلارک است مسلما بزرگترین ستاره در دنور اخبار تلویزیون در حال حاضر — به طوری که اطلاعیه ماه گذشته در مورد اینکه در کردند و برای یک هفته باعث بزرگ هم بزنید در رسانه های محلی ، اما که وزوز آرام بود نسبت به یکی که به وجود آمد که کلارک اعلام کرد اواخر روز جمعه 17 جولای که او را ترک امواج رادیو و تلویزیون دوباره برای تمدید کشش — حداقل تا ماه آینده.

داستان چه خبر ؟ با توجه به کلارک مربوطه از طریق ایمیل "من پله به دور از اخبار و رسانه های اجتماعی برای سخت کار کردن کمی به صرف زمان بیشتری را با خانواده من است."

اطلاعات بیشتر باید صبر کنید در حال حاضر — و یک منبع آگاه نشان می دهد که ما باید یاد بگیرند که بیشتر به زودی. در این میان هر چند کلارک می گوید: او توییتی در مورد قریب الوقوع غیبت و انتظار در مورد بازگشت به 9News در اوایل ماه اوت در 10:37 بعد از ظهر روز 17 جولای در تلاش برای خرد کردن حداقل برخی از حدس و گمان است که بوجود می آیند از موقت خروج به زودی پس از کردند.

"من تمایل به در دسترس خواهد بود به صحبت با بینندگان در رسانه های اجتماعی حدود شانزده ساعت در روز" یادداشت کلارک "بنابراین من می خواستم به آنها حسن نیت ارائه میدهد از سر تا که من دور است. من نمی خواهم کسی به فکر من بود و نادیده گرفتن آنها."

کلارک تسلط بر رسانه های اجتماعی بود که موضوع Westword Q&A در اکتبر 2017. در آن زمان او تا به حال 131,000 پیروان خود را در سراسر سیستم عامل همه فن حریف — متناوب مجموع برای اخبار محلی شخصیتی است که تنها رشد پس از آن. امروز, خود, Twitter, Facebook و Instagram حساب هستند و به دنبال آن بیش از 208,000 مردمی با تشکر در بخش های بزرگ به انرژی و تعهد کلارک به ارمغان می آورد به این روند است.

"من فکر می کنم آن را حیاتی است که پخش روزنامه نگاران در دسترس و پاسخگو باشند" گفت: ما برای این قطعه زودتر. "روز از موعظه اخبار در مردم از طریق تلویزیون منبر هستند ، ما در حال حاضر بحث در مورد خبر با مردم است. جامعه ما به حق مطالبات مکالمه دو طرفه است که جهات صدای خود و با استفاده از ماست به تقویت آنان است."

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

همانطور که برای اغلب امیز تن او استخدام در پست Clark اشاره کرد: "من می خواهم امیدوارم که من نوشتن در رسانه های اجتماعی نشان دهنده چگونه با من ارتباط برقرار در هوا و در زندگی روزمره است. من فکر می کنم آن را بسیار آسان به هنگامی که یک روزنامه نگار است که تظاهر به شخص دیگری که آیا در هوا و یا آنلاین است."

ثابت انتقاد می آید که با یک شکل عمومی در رسانه های اجتماعی تبدیل شده می تواند طاقت فرسا است. شاهد تصمیم سال گذشته توسط کلارک 9News همکار Gary Shapiro به شماره گیری راه را در توییتر پس از آنچه او به عنوان حزبی حملات از خارج از staters.

اما کلارک خجالتی نیست و دور از jousting با عضو شورای نظارت مدت و جدی تر مفسران به طور یکسان — به طوری که نسخه خود را از گرفتن یک استراحت از رسانه های اجتماعی خواهد اگزوز مقدار زیادی از دیگر اخبار تلویزیون شخصیت. از آنجا که در جولای 17 مورد او فرستاده شده از بیش از یک دوجین توییتهایی یا رسانهها از جمله یک زن و شوهر در شب گذشته.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن