تغییر طرح نه از قلب

در آن طول می کشد تلاش عظیم به ترتیب یک عروسی بزرگ — برای پیدا کردن نقطه مناسب برای گفتن "من" به حل و فصل این ل

توسط MORVARIDEASIA در 2 تیر 1399

در آن طول می کشد تلاش عظیم به ترتیب یک عروسی بزرگ — برای پیدا کردن نقطه مناسب برای گفتن "من" به حل و فصل این لیست, موسیقی, مواد غذایی است.

این بهار زوج های بی شماری را دیدم که کار جاروب دور زمانی که coronavirus nixed جمع آوری در جمعیت.

QueJonné و دیوید صلیب جنوبی L. A. شد فقط چند روز به دور از sparkly, ظریف یکشنبه شب آنها برنامه ریزی شده می خواهم وقتی کالیفرنیا کردم مارس 19 نظم در خانه بمانند.

"این نه فقط ما. هر کس از دست دادن چیزی" QueJonné گفت: از لحظه ای در وسط لاس وگاس, مرد لخت کون پتی, پارتی, زمانی که آنها مجبور شدند برای قرار دادن خاموش خود را 350-مهمان جشن.

تبلیغات

تبلیغات

QueJonné Cross models her wedding gown, with David Cross Jr. in the background in his tuxedo.

QueJonné صلیب پیش زمینه و دیوید کراس جونیور, پس زمینه, بی سر و صدا ازدواج کردم قبل از 20 مهمانان به جای 350 آنها در حال برنامه ریزی برای.

(Christina خانه / لس آنجلس تایمز)

او گفت: آنها احساس پر برکت به بی سر و صدا ازدواج قبل از حدود 20 عزیزان در کلیسای خود در آن روز — و به سلامت خود و هر یک از دیگر.

راسل و کاتلین تصمیم جشن آن آخرین کوچک, عجایب روزانه — به خصوص در حال حاضر که کار او به ویژه در حمل معرض خطر است.

یک درمانگر تنفسی در مرکز شهر بیمارستان, او تا به بسیاری از coronavirus بیماران, کمک به intubate آنها و مدیریت مراقبت از خود. او ایستاده بود در سر تخت خود را به عنوان آنها سرفه است. همکار او تا به حال به انتوبه اما خوشبختانه بهبود است. بیماران دیگر نیست.

کاتلین یک پرستار شاغل در یک خانواده پزشکی درمانگاه که در آن او همچنین در تماس با کسانی که با COVID-19.

این زن و شوهر در مدرسه ملاقات زمانی که آنها 8 و به طور خلاصه به تاریخ 13.

تبلیغات

مارس بود که خود را کامل ماه — با جشن هر جمعه. اول پنجمین سالگرد سپس تولد 29 خود و سپس او سپس عروسی. آنها برنامه ریزی شده می خواهم عهد خود را به تمرکز بر روی تبدیل شدن به یک خانواده راسل 10 سال Jayden.

بزرگ مارس 24 عروسی تا به حال به صبر. اما در آوریل 23 جفت ارز رفت و به پارکینگ هوندا مرکز یک مراسم مدنی — از طریق دستگاه مخابره ترانزیستوری.

نبود چیز از همه رویاهای خود را, اما بزرگترین آنها بود به ازدواج می شود. در حال حاضر آنها هستند.

Jonathan Gryn and Debbie Rey model their wedding clothes barefoot in the street at night near their home in Huntington Beach.

جاناتان Gryn و دبی ری را امضا عروسی, مجوز, اما به تعویق افتاد جشن برنامه ریزی شده برای مهمانان در سان جوان کاپیسترانو.

(Christina خانه / لس آنجلس تایمز)

بنابراین دبی و جاناتان Gryn از هانتینگتون بیچ که امضا خود مجوز ازدواج خود را در مارس 27 تاریخ عروسی. به تعویق افتاد: تصویر کامل سان جوان کاپیسترانو برگزاری ایتالیایی بوفه های deejay.

آنها را شکست که اخبار خود را به 130 مهمان در یک عکس, نوشته آزمایشی در اواخر جولای تاریخ در فولاد ماسک های آنها مطرح شده است. در آن لحظه دبی گفت: "ما احساس این وزن بلند کردن شانه های ما."

در پایان پس از انجام مارتا سوارز Ballesteros که نگران او مارس 17 عروسی در نزدیکی پورتو به Vallarta. او متنفر بودن در کانون توجه او گفت:, و سعی کرده بود به فرانک سانچز به فرار کردن با معشوق.

سپس در اواخر ماه مارس برنامه ریز عروسی خود را به نام به توصیف خروج دسته جمعی از گردشگران است.

Martha Suarez Ballesteros wears her wedding dress at home in Fullerton.

مارتا سوارز Ballesteros هیجان زده در مورد عروسی خود را در نزدیکی پورتو به Vallarta, مکزیک آزمایشی موکول برای آوریل آینده.

(Christina خانه / لس آنجلس تایمز)

به نحوی تغییر زمان برای آوریل آینده کاسته مارتا وحشت, او گفت:. "در حال حاضر من بسیار هیجان زده هستم در حالی که قبل از من عصبی بود."

تبلیغات

Meray و Rafi Halajian ازدواج کردم مارس 16 — خود را برنامه ریزی شده و تاریخ آنها را در برنامه ریزی کلیسا. فقط 10 بستگان وجود دارد می تواند از 500 مهمان هر چند آنها livestreamed این مراسم است.

Rafi به دنبال به جلو به این مراسم از 28 اولین عموزاده. پدر و مادر خود در ارمنستان نمی تواند وجود داشته باشد.

"ما در حال انتظار برای گرد و غبار حل و فصل ،" او گفت: قبل از آنها replan حزب بزرگ. در حال حاضر آنها به سادگی مبارک.

بر روی نیمکت در Rafi را گلندیل محل سکونت به تازگی Meray متوجه شدم "من باید به خانه بروم, من در حال حاضر در خانه." این احساس فوق العاده است.

Meray and Rafi Halajian in wedding dress at home in Glendale.

Meray و Rafi Halajian تا به حال به خود را لغو 500-مهمان عروسی اما خوشحال هستند فقط باید با هم در خانه.

(Christina خانه / لس آنجلس تایمز)tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب