جعلی جماعت و طرح مالیات — کالیفرنیا خاخام سال از تقلب نشان داد

این کلارنس S. بروکس پایه و اساس است که در وصف ناپذیر ساختمان سه طبقه در Wilshire بلوار در لس آنجلس است که همچن

توسط MORVARIDEASIA در 29 تیر 1399

این کلارنس S. بروکس پایه و اساس است که در وصف ناپذیر ساختمان سه طبقه در Wilshire بلوار در لس آنجلس است که همچنین دارای یک Wells Fargo شعبه بانک و یک مرکز مراقبت های فوری در میان مستاجران.

از آنجا کوچک بنیاد خیریه تاسیس شده در سال 2004 بود که $5.8 میلیون دلار دارایی در پایان 2018 باعث می شود کمک های مالی در درجه اول به یهودی آموزشی سازمان. نیم دوجین یا بیشتر جوایز سالانه اجرا در اواسط-به-کم شش چهره هر, سوابق خیریه نشان می دهد.

پس از آن احتمالا نمی شد خیلی از تعجب زمانی که در سال 2013 بنیاد دریافت, درخواست کمک مالی از خبد از پووی و رهبر آن خاخام Yisroel گلدشتاین. این نرم افزار کمک مالی گفت: این پول می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای اجرای یکی از برنامه های متعددی در پووی کنیسه کمک به پرداخت اجاره و هزینه های بازسازی و حقوق و دستمزد.

این نرم افزار برنده شد. در اوایل سال 2013 این بنیاد ساخته شده $600 ، 000 کمک به گلدشتاین توزیع پول در چهار 150.000 دلار افزایش از فوریه تا نوامبر است. آن را یکی از بزرگترین کمک های مالی از آن ساخته شده است که در سال.

تبلیغات

اما پول نمی رفتن به کنیسه برای بازسازی حقوق و دستمزد و یا اجاره.

به جای آن رفت و به گلدشتاین. او با قرار دادن برخی از پول شخصی حساب های بانکی و تبدیل بسیاری از آن را به پول نقد پس از گردونه اعطای کمک های مالی از طریق چندین حساب بانکی او کنترل می شود. پس از پرداخت نهایی وارد از بنیاد گلدشتاین تحویل بخش عمده ای از این پول حدود 400.000 دلار به فرد دیگری که پخته بود تا این طرح را با او و به جیب تعادل است.

بروکس بنیاد کلاهبرداری است که فقط یکی از متعدد تقلب در جزئیات شرح داده شده در اسناد دادگاه مربوط به گلدشتاین تکان دهنده درخواست سهشنبه به تقلب مالیاتی و تقلب سیم. 58 ساله خاخام — که به معروفیت بین المللی پس از 27 آوریل 2019, تیراندازی, حمله خبد از پووی کنیسه که به کشته شدن congregant لری گیلبرت-کی و مجروح شدن سه نفر دیگر از جمله گلدشتاین — اعتراف به سال از طرح های غیر قانونی شامل مالیات و برنامه های دولت و املاک عمومی و خصوصی برنامه های کمک هزینه.

پرونده های دادگاه نشان دادن جزئیات در یک طیف از تقلب که متناوب در مقدار دامنه و مدت. آنها همچنین نشان می دهد که ماموران فدرال در خدمت یک حکم جستجو در گلدشتاین دفاتر در خبد از پووی و در خانه اش در اکتبر 2018, خاخام — در حال حاضر دانستن او تحت فدرال موشکافی نوک خاموش کمتر از پنج نفر دیگر که تا به حال شرکت کننده در طرح های مختلف در طول سال.

تبلیغات

یکی از آنها یک فرد مشخص شده در اسناد و مدارک تنها به عنوان "M. S." که تا به حال شرکت در بروکس بنیاد تقلب با گلدشتاین و سهم شیر از اختلاس وجوه. در دسامبر سال 2018 پنج سال پس از divvying تا پایه پول و دو ماه پس از جستجو گلدشتاین هشدار داده M. S. در مورد بررسی پرونده می گویند.

گلدشتاین التماس گناه سهشنبه به توطئه برای فریب دادن دولت و سیم اتهام تقلب. اتهامات پوشش یک دوره از 2010-18 اما دادستان گفت: او مشغول شده بود در تقلب به عنوان دور برگشت به عنوان 1980s. اف بی آی قرار داده و مقدار کل پول در بازی در این طرح در 18 میلیون دلار.

آمریکا وکیل رابرت آبجو روز سه شنبه گفت که دفتر او در حال حاضر تصمیم به دنبال یک زندان برای گلدشتاین با استناد به همکاری با تحقیقات جاری که منجر به پنج دیگران شفاعت گناه و به عنوان بسیاری از 20 بیشتر تحت بررسی و رفتار خود را در پی این حمله است.

پس از تیراندازی او به نام تحمل, عشق و بخشش متعدد حضور و سخنرانی. او دعوت شده بود به کاخ سفید ملاقات رئیس جمهور تهمت و میزبانی معاون رئیس جمهور در پووی کنیسه.

تبلیغات

در آن زمان او تحت بررسی توسط دولت فدرال و با موافقت کرده بود به همکاری با یک کاوشگر به ماه شاید چند دهه از سریال تقلب او گفته بود هماهنگ. که اطلاعات عمومی شد برای اولین بار روز سه شنبه.

هیچ یک از بروکس بنیاد در پاسخ به درخواست های متعددی برای مصاحبه هفته گذشته است. نه گلدشتاین و نه وکلای خود را در پاسخ به درخواست های متعدد برای اظهار نظر در سال گذشته از سان Diego Union-Tribune و آنها کاهش یافته است به نظر او پس از گناه.

با استناد به خستگی او بازنشسته از خبد از پووی که او در سال 1986 تاسیس در ماه نوامبر.

اما پرونده های دادگاه نشان می دهد که او امضا مورد درخواست که همان ماه است. و جهان, ستاد خبد در نیویورک گفت: آن را آموخته و از جنایات خود در اواخر سال گذشته و او را مجبور کردن.

تبلیغات

دادگاه پرونده توصیف طولانی در حال اجرا فرار از پرداخت مالیات طرح که آبجو به نام "90-10 تقلب" در یک کنفرانس خبری پس از گناه سه شنبه. آن درگیر اهداکنندگان نوشتن چک های بزرگ به خبد به عنوان "کمک مالی" به این سازمان معاف از مالیات و در عوض گرفتن یک رسید در خبد سربرگ که آنها می توانند به ادعای زیادی کسر مالیات.

آنها همچنین 90 درصد از پول خود را مخفیانه. گلدشتاین نگه داشته و 10 درصد با توجه به دادستان و درخواست اسناد و مدارک او را امضا کرد.

در دادگاه سوابق اهدا کنندگان در کلاهبرداری هستند که تنها با حروف اول اسم. در یک مورد گلدشتاین پذیرفته شده ده ها تن از سهم از 8 ، 000 $در هر ماه بین سال های 2010 و تا سال 2018 از "S.W." که متعلق به یک مواد غذایی کسب و کار. سوابق گویند گلدشتاین نگه داشته نصف و لگد بازگشت تعادل به طور منظم دست-ارائه پول نقد در بقال کسب و کار.

دیگر طرح های پیچیده تر بودند. همراه با الکس Avergoon دیگر متهم که مجرم به سیم تقلب و سرقت هویت و پول شویی در ارتباط با جدا املاک و مستغلات Ponzi در طرح گلدشتاین defrauded سازمان مدیریت اضطراری فدرال و دولت از خدمات اورژانس از نزدیک به 250.000 دلار در اورژانس کمک های مالی.

تبلیغات

برای انجام این کار Avergoon ایجاد یک شرکت از هوا نازک با شاید به عمد مضحک نام "تخیل شرکت ساخت و ساز." Avergoon ایجاد نادرست بتونم کامل با ساختگی پیمانکار مجوز شماره برای فرش حذف تهویه مطبوع تعمیرات و کار های دیگر. گلدشتاین backdated چک از خبد حساب برای دیدار با بازپرداخت مورد نیاز از اداره دولتی است.

طرح مشبک حدود 185,000 در سال 2011 و 75000 دلار در سال 2012 با توجه به مورد درخواست.

گلدشتاین درگیر در یکی دیگر از طرح های مربوط به ساختگی نهاد — در این زمان یک مذهبی جماعت.

همراه با یک فرد مشخص به عنوان "Z. B.," گلدشتاین ارائه شده ساختگی فاکتورها در مجموع $76,750 به بازپرداخت توسط FEMA و کال OES از یک برنامه ساخت کمک های مالی به طور خاص برای ارتقاء امنیت.

تبلیغات

گلدشتاین ادعا کرد که ارتقاء به توان به چیزی به نام "جماعت بنی Yisroel" با توجه به سوابق دادگاه. بود که یک جماعت اما به جای گلدشتاین خود اقامت. کار با Avergoon و Z. B., خاخام امن 75000 دلار در کمک های مالی دولت در سال 2017 و 2018 و نگهداری نامشخص بخشی برای خودش.

معلوم نیست از سوابق اگر هر یک از این پول را صرف در ارتقاء امنیت. این وکیل که طرح دعوی در دادگاه به نمایندگی از یک congregant مجروح در این حمله وجود دارد گفت: امنیت بسیار کمی مانند دروازه یا درب قفل شده است و در خبد از پووی.

ماموران فدرال شروع به تحقیق گلدشتاین در اواخر سال 2016 در این دوره از پروب به Avergoon که با همکاری گلدشتاین در برخی از اعطای تقلب و استخدام اهدا کنندگان برای تقلب مالیاتی و دادستان گفت. بررسی شروع به در خاخام در مارس 2018 زمانی که یک مامور اف بی آی مخفی ملاقات با گلدشتاین در دریاچه پووی پارک و بعد در دفتر کار خود در خبد از پووی. عامل مطرح شده به عنوان کسی که می خواستم برای کاهش بدهی مالیاتی خود را و شستن درآمد حاصل از آنچه عامل گفت: بیمه کلاهبرداری.

گلدشتاین توافق برای هر دو, با توجه به درخواست و سوابق مصرف $50,000 و با ارائه اسناد و مدارک از یک کمک مالی است که به اندازه کنیسه در حالی که سیم کشی پشت نیم تا یک حساب بانکی ارائه شده توسط undercover agent و نگه داشتن نیم دیگر. سپس در ماه ژوئن او پذیرفته 50.000 دلار به صورت نقدی در پنج پشته از ترد 100 دلار اسکناس در دفتر خود و بازگشت 31 سکه های طلا با ارزش حدود $40,000 به عامل.

تبلیغات

چهار ماه بعد در اکتبر. 17, 2018, عوامل از اف بی آی و IRS فرود در خبد از پووی و گلدشتاین را در نزدیکی خانه. آنها به او گفت که او تحت بررسی بوده و برای نزدیک به دو سال است که شخص او در ملاقات با, در دریاچه پووی و در دفتر خود یک عامل مخفی.

دادستان گفت: گلدشتاین توافق برای همکاری و پاداش بودن است که در تقاضای خود را معامله. اسناد و مدارک نشان می دهد که به زودی پس از این حمله او هشدار داد کسانی که تا به حال درگیر در طرح مالیاتی که او یک هدف از بازرسان فدرال.

در یک مورد او هشدار داد Yousef Shemirani, 58, از پووی که التماس گناه در هفته گذشته به پر کردن یک غلط اظهارنامه مالیاتی و بستری ادعا های جعلی کمک های مالی از $137,650 به گلدشتاین و خبد از پووی از 2011-16.

Shemirani درخواست گفت گلدشتاین زدم در درب خود را در شب Oct. 20, 2018 و گفت او را مورد حمله و سپس به او هشدار دفعه بعد آنها را ملاقات کرد او ممکن است "با پوشیدن یک سیم." روز بعد Shemirani سعی کردم به ثبت نام برای یک IRS افشای داوطلبانه برنامه ای است که اجازه می دهد تا مردم را به جلوگیری از برخی ضربات پنالتی — اگر آنها به طور داوطلبانه اعتراف به اشتباه در گزارش مالیاتی.

تبلیغات

یکی دیگر از متهم بیژن Moosazadeh, 63, از سن دیگو در تلاش برای ورود به همان برنامه پس از یادگیری از بررسی است. فرد دیگری شناخته شده به عنوان "V. R." ملاقات گلدشتاین در دسامبر سال 2018 با $10,000 او می خواست به لباس مبدل به عنوان یک کمک مالی تحت طرح مالیاتی. گلدشتاین به جای آن به او هشدار از بررسی و با توجه به درخواست سوابق و گفت: V. R. او "از کسب و کار."

در برخی از نقطه بعد از حمله گلدشتاین همکاری با محققان و به طور فعال انجام این کار زمانی که حمله خبد از پووی رخ داده است — و پرتاب گلدشتاین به انظار عمومی.

پس از آن خبد شده است شکایت توسط ألموغ Peretz, یک قربانی بود که زخمی در حمله. کت و شلوار معتقد کنیسه چیزی برای بهبود امنیت با وجود گرفتن یک 150.000 دلار کمک مالی برای ارتقاء امنیت فقط قبل از عکسبرداری است.

یونی Weinberger وکیل برای Peretz گفت: کسانی که اتهامات در حال حاضر حمل وزن بیشتر به دلیل گلدشتاین پذیرش به انحراف اعطای کمک های مالی. "پول که قرار بود در آینده به کمک جماعت بدیهی است که قرار بود برای کمک به عبادت," او گفت:.

تبلیغات

Weinberger نیز مهم است که گلدشتاین نمی خواهد به زندان برود.

"یک مشکل من این است که آنها آسان گرفتن بر او," او گفت:. "او را به انجام زمان زندان و دریافت خواهد شد مشروط. آنها می گویند که به دلیل رهبری او نمایش داده شده در روز پس از حمله. به من آن را رهبری هنگامی که شما ایستاده در مقابل عبادت شما سرقت شده است و آنها را باور شما در حال انجام همه این کار برای آنها."

در بیانیه ای Brewer گفت: هر جمله تا به حال به در نظر گرفتن هر دو جدیت از جرم و جنایت و در شرایطی که متهم در دست نیست. او دوباره اشاره کرد گلدشتاین پست-تیراندازی همکاری و انجام.

"کار خود را به مردم را هم در پی تیراندازی بخشی که او چه کسی است" Brewer گفت. "عادلانه و فقط حکم به حساب برای آن و همچنین طول عمر خود از خدمات و همکاری قابل توجهی. ما ساخته شده این تصمیم تنها بر اساس حقایق و شرایط از این مورد و این متهم در دست نیست."

تبلیغات

گلدشتاین ظاهر با تهمت و معاون رئیس جمهور مایک پنس نیست وزن در جمله با توجه به وزارت دادگستری رسمی در سن دیگو. "ما منت نهاد با کاخ سفید در مورد هر گونه پیگرد قانونی و یا تصمیم گیری نتیجه در این مورد یا هر مورد دیگر" این مقام گفت. "به DOJ در واشنگتن پشتیبانی ما رسیدگی به این پرونده است."

Jason جعل سابق دادستان فدرال که به دست آورده اعتقادات در شیدا "دوک" کانینگهام مورد و بعد از آن در عمل خصوصی بود که یک عضو کلیدی در یک تیم از وکلای کردم که $25 میلیون حل و فصل در یک طرح دعوی در دادگاه در برابر تهمت دانشگاه گفت بعید بود گلدشتاین خواهد به زندان برود با توجه به سن و سبک تر درمان جرایم یقه سفید دریافت کنید.

جعل گفت که در حالی که متهمان اغلب پاداش برای همکاری با دادستان او کمتر متقاعد شده است که گلدشتاین داده می شود باید آنقدر اعتبار برای اقدامات او پس از تیراندازی. او گفت: Brewer باید اذعان کرد برای رها کردن پرونده پس از تیراندازی و معروفیت.

"شما باید به باب آبجو اعتبار" جعل گفت. "من به شما تضمین وجود دارد که تعداد قابل توجهی از وکلای آمریکا که نمی خواهد معده برای آن است."

تبلیغات

گلدشتاین تنظیم شده بود محکوم به اعدام در ماه اکتبر.

منابع گفته اند Union-Tribune که درخواست قرار بود به اتفاق در بهار قبل از coronavirus همه گیر زمین مقدار دادگاه کسب و کار را متوقف کند. در واقع چند تا از این درخواست موافقت نامه از متهمان این پرونده در ماه فوریه امضا.

مورن می نویسد: San Diego Union-Tribune.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب