'یک ارتش خوب': L. A. معترضان از زمینه های متنوع همگرا در خیابان

"این یک اعتراض مسالمت آمیز." صدای خود را افزایش به حدود ده پلیس لس آنجلس اتومبیل گذشت با عنوان انگور در خیابان

توسط MORVARIDEASIA در 14 خرداد 1399

"این یک اعتراض مسالمت آمیز."

صدای خود را افزایش به حدود ده پلیس لس آنجلس اتومبیل گذشت با عنوان انگور در خیابان هالیوود در روز سه شنبه.

هزاران تن به خیابان در هالیوود و بعد از آن در مرکز شهر لس آنجلس در آنچه به نظر می رسد بزرگترین تظاهرات در این شهر پس از کشتن جورج فلوید در مینیاپولیس هفته گذشته است.

این راهپیمایی برای ساعت به طول انجامید با صدها نفر دستگیر شدن در شب برای نقض مقررات منع رفت و آمد سفارشات.

تبلیغات

همراه با خشم بیش از خشونت پلیس بسیاری از معترضان خواست به پاک کردن آنها در صلح است. بیش از چند روز گذشته غارت کرده بود به دنبال برخی از راه پیمایی با اپورتونيست بهره گیری از اعتراضات به سرقت. اما وجود دارد به مراتب کمتر غارت شنبه, با توجه به گزارش اولیه.

در اینجا برخی از صداها از روز سه شنبه:

'من خسته ام من خسته ام'

در میان جمعیت در هالیوود بود 25 ساله بهشت Bouldin.

تبلیغات

"من اعتراض برای 10 سال گذشته است. من خسته ام من خسته ام من خسته هستم" او گفت:. "من شده اند و کشته شدن برای 200 سال گذشته. ما در سال 2020 و ما هنوز هم نمی تواند پایان دادن به این. ... کسی به انجام کاری.

"این مسخره است که 1,000 معترضان دستگیر شده اند اما آن را گرفته تا به دستگیری چهار نفر . [درگیر در Floyd مرگ]... باید همه آن چهار و نه یک" Bouldin گفت: با اشاره به جرثقیل چوین این مینیاپولیس افسر پلیس که دوخته فلوید به زمین با زانو به گردن او. چوین متهم شده است با سوم قتل درجه.

Bouldin در هالیوود اعتراض برای چند ساعت در روز سه شنبه. او برگزار شد نشانه آن است که خواندن "F— مقررات منع رفت و آمد خود را. توقف کشتار مردم سیاه و سفید."

او نبود که پلیس گلوله های لاستیکی به جمعیت شنیده ام اما در مورد آن پس از آن.

تبلیغات

"مردم در حال حاضر به خطر زندگی خود را در حال حاضر و آن را ترسناک," او گفت:. "اما مردم خسته هستند. من مردم از خستگی ... و من آن را دریافت کند."

او شده است مسالمت آمیز اعتراض در محله خود را بیش از حد. دوشنبه شب او و دوست پسر او برگزار نشانه گذشته مقررات منع رفت و آمد.

"من برای انجام چه امن برای خودتان. به منظور ایجاد یک تغییر ما را به ماندن در بالای شش فوت, ما برای زنده ماندن. آنها در حال تنظیم این حکومت به طوری که آنها می توانید دستگیری ما, به طوری که آنها می توانند ما را بکشند.

"من همه را تشویق دیگری را امتحان کنید و انجام این کار با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است."

تبلیغات

بسته مراقبت از

در مرکز شهر لس آنجلس چندین معترض انجام بسته آب میله گرانولی را کنار بگذارید و clementines.

لورن Skillen, 26, از لس آنجلس و خواهرش تیلور 28 بیدار شد سه شنبه و می خواستم برای انجام کاری به کمک اعتراض کردند.

لورن یک شرکت تولید اجازه دهید هر کس در محل کار برای خاموشی روز سه شنبه.

خواهران خواست برای کمک های مالی در رسانه های اجتماعی و جمع آوری $160 در دو ساعت. آنها رفت و به دو فروشگاه و خرید Gatorade, آب, باند الکل و دستمال مرطوب و بافت. پس از نصب و راه اندازی 60 مراقبت از بسته بندی در کیسه Ziplock آنها به ریاست مرکز شهر.

تبلیغات

"گاهی اوقات آن را احساس توخالی به دیگر بدن — من می دانم که درست نیست فکر — اما من می خواستم که قادر به انجام کاری" او گفت:.

"ما آمریکایی ها در اینجا

در مراحل L. A. تالار شهر در روز سه شنبه معترضان خواست هر یک از دیگر به عقب ماندن از یک مانع بین آنها قرار داده شده و ردیف پلیس و سرباز گارد ملی.

یک زن با یک بلند گو حرف زدن بود قبل از جمعیت و گارد برای نشان دادن قدردانی برای هر دو. او از مردم می خواست که به اطراف نگاه کنید و با تشکر از مردم از نژادهای مختلف بودند که با آنها.

تبلیغات

"ما قفقازی, مردم اینجا, ما, آسیایی, مردم اینجا, ما باید مردم اسپانیایی زبان در اینجا," او گفت:. "ما آمریکایی ها در اینجا. ما غیر شهروندان در اینجا. ... ما نیاز به تشکر از همه برای ایستاده ایالات چون حدس بزنید چه ؟ ما در حال ایستاده با هم."

نزدیک Raynard استرلینگ یک پرستار پزشک سابق مبارزه با گیاهان دارویی, ایستاده در یک کت سفید و فیروزه ای ماسک جراحی در صحنه است.

"من فکر می کنم افرادی مثل من, آمریکایی های آفریقایی تبار است که دیده می شود این اتفاق می افتد به طور معمول و حتی در کشورهای دیگر در شهری امریکا از ما عصبانی گفت:" استرلینگ, 52. "زمینه ای که احساس خشم است. ما نیز صدمه دیده است برای [فلوید] و خانواده اش, اما ما بسیار عصبانی است."

'که بخشی از تاریخ'

بسیاری از والدین به ارمغان آورد فرزندان خود را به تجربه این لحظه در تاریخ است. خلیل باس, 30, که سیاه و سفید است, خود را به ارمغان آورد 6-ماه-پیر پسر.

تبلیغات

"من نمی خواهم او را زمانی که او می شود گواهینامه رانندگی خود را به طول کشیده بدون هیچ دلیل و اسلحه کشیده بر او" باس گفت:.

زمانی که باس بود که یک بازیکن فوتبال در دبیرستان و کالج او بارها و بارها طول کشیده به عنوان او سوار هم تیمی های خود در اطراف و افسران دیدم یک ماشین پر از مردان از رنگ, او گفت:. باس همچنین فوتبال در کانادا گفت: پلیس وجود دارد قابل ملاحظه ای متفاوت است.

"هنگامی که شما می آیند خانه آن را که احساس شما چیزی اشتباه زمانی که شما می دانید شما نمی," او گفت:.

باس گذاشته شد از شغل خود به عنوان یک مربی در یک باشگاه ورزشی در بورلی هیلز در اواسط ماه مارس. او گفت: به نظر می رسد مانند مردم زمان بیشتری به توجه و خواندن اخبار از آنجا که بسیاری از میلیون ها نفر در حال کار در میان همه گیر.

تبلیغات

"احساس وجود دارد که یک بخشی از تاریخ," او گفت:. "هر کس احساس می کند مانند ما می توانیم یک تغییر و بیشتر مردم در حال پریدن بر روی ارابه موسیقی. این اولین بار است که آن است که همه مردم سیاه و سفید در یک اعتراض."

'یک ارتش خوب'

پوشیدن آستین کوتاه, پیراهن آستین پوشش داده شده با عکس ها از گربه ها و صورتی رنگی پلنگ-نسخه قابل چاپ ماسک, 8 سال Gianna گارسیا گفت: مردم نیاز به دانستن است که معترضان قوی و قدرتمند است.

"این رفتن به یک ارتش خوب," او گفت:.

تبلیغات

نشسته در بالای یک حرکت آهسته, سیاه, Jetta در خیابان بهار با پاهای آویزان از طریق پنجره سقفی, Gianna خود را برگزار کوچک مشت گره کرده در بالاترین نقطهء کشتی. او چنگ خواندن نشانه: #ChargeAllFour.

مادر مورین مالدونادو در صندلی عقب نگه داشتن نشانه دیگری با عبارت "من نمی توانم نفس بکشم."

مالدونادو, یک, لاتین, گفت که او و دخترش شده بود در اعتراض به مدت چهار روز. Coronavirus بود "حذف تمام انواع مهد کودک" از 38 ساله مدیر دفتر این زندگی اما او بر این باور است که دخترش نیاز به اینجا.

"حداقل برای من تنها تغییر من می توانم این است که من شکل دختر من به راه راست است" مالدونادو گفت.

تبلیغات

یوگا شکستن

پس دور از شعار تظاهرکنندگان در خارج از گتی خانه — شهردار اقامت — رفت و سکوت را به عنوان یک فرد رهبری صدها نفر در تنفس و یوگا.

"استنشاق به طور کامل از طریق بینی خود را" یک فرد دستور به عنوان جمعیت را نور کشش. "بازدم به طور کامل از طریق بینی خود را."

تظاهرکنندگان آرام شد به جز whir هلیکوپتر فوق و دستورالعمل به نفس و با فشار کف دست خود را با هم. یکی از معترضان که تنها به نام کوچک خود را به فرناندو گفت: او تصمیم گرفت برای پیوستن به این اعتراض خارج از شهردار به ارسال پیام.

"آن شخصی به هر کس و مردم در حال اجرا در این شهر و این کشور نیاز به دانستن این است," او گفت:. "دوم این است که من امروز در اعتراض و قوام چیزی است که من درک.

تبلیغات

"مردم در حال امن و امان و مداوم — به دلیل این است برای رفتن بر روی" او گفت: اشاره به جمعیت جمع آوری شده با علائم.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب