نامه ای به خوانندگان

خواننده عزیزدر 25 مه سال 2020 جورج فلوید نفس بود به زور گرفته شده به دور از او در فیلم در حالی که در بازداشت پ

توسط MORVARIDEASIA در 18 خرداد 1399

خواننده عزیز

در 25 مه سال 2020 جورج فلوید نفس بود به زور گرفته شده به دور از او در فیلم در حالی که در بازداشت پلیس.

پس از آن معترضان در این کشور و در سراسر جهان گرفته اند به خیابان ها شعار "نمی توانم نفس بکشم" در COVID-19 همه گیر که در آن عفونت های ویروسی طول می کشد زندگی می کند با بستن ریه های خود را بنابراین شما به معنای واقعی کلمه نمی توانم نفس بکشم.

پزشکان و دانشمندان در حال کار بر روی یک coronavirus واکسن به صرفه جویی در تمام زندگی ما. ما شهروندان خواست برای مقابله با نژادپرستی است که طول می کشد سیاه و سفید زندگی نامتناسب. هیچ واکسنی برای نژادپرستی و تعصب از هر نوع.

تبلیغات

2020 اعتراض به یاد 1992 رادنی کینگ ناآرامی در لس آنجلس و برای ما دردناکی 1976 سوتو قیام. پس از آپارتاید آفریقای جنوبی اجرا حقیقت و آشتی کمیسیون که کار به صدای مورد آزار قرار گرفته و به دنبال التیام زخم بی عدالتی است. ما ممکن است از یادگیری های خود را به عنوان مثال.

لس آنجلس تایمز که ما به دست آورد و دو سال پیش از بازگشت آن را به محلی مالکیت مفتخر است به داستان است که اطلاع رسانی و آموزش. ما شجاع خبرنگاران و عکاسان خبری را بی حد و حصر خطرات را به حقیقت به نور است. ما نمی تواند تماشاگران و توانمندسازها در یک بحران. ما باید همه کار به سمت یک راه حل مسالمت آمیز به طوری که همه آمریکایی ها واقعا می تواند برابر تحت قانون.

سلام کار سخت است اما ما می توانیم آن را انجام دهد. ما "می توانید" ملت. ما "می توانید" دولت است. ما "می توانید" شهرستان است. سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.

دکتر پاتریک به زودی-Shiong اجرایی رئیس
میشل چان به زودی-Shiongtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن