یک لحظه نه فقط در مورد مسابقه اما چه درست چه اشتباه چه عادلانه و چه عادلانه نیست'

بنابراین بسیاری از مردم در حال صحبت کردن در حال حاضر. من حل و فصل به گوش دادن.این احترام است که در حال درخواست

توسط MORVARIDEASIA در 17 خرداد 1399

بنابراین بسیاری از مردم در حال صحبت کردن در حال حاضر. من حل و فصل به گوش دادن.

این احترام است که در حال درخواست از کسانی از ما که نه سیاه و سفید توسط رهبران تظاهرات پر کردن خیابان های ما در پی قتل جورج فلوید.

آنها شده اند مبارزه برای عدالت برای سال بدون پشتیبانی عظیم آنها در حال حاضر. به نظر نمی رسد به من بیش از حد بزرگ یک درخواست در لحظه.

و بنابراین من شروع به جمع آوری و صداهایی که می گویند چیزهایی که من فکر می کنم نیاز به شنیده می شود در این زمان فوق العاده ای از حقیقت گفتن.

تبلیغات

هنگامی که خبر شکست جورج فلوید مرگ من در راه من برای بار دوم از طریق "گرمای خورشید دیگر," ایزابل Wilkerson را پولیتزر-برنده جایزه حساب از مهاجرت بزرگ که در آن نزدیک به 6 میلیون آمریکایی های سیاه و سفید در سمت چپ جنوب به شمال در طول بیش از نیم قرن به امید آینده بهتر از نوع بی عدالتی است که اغلب یک فرد سیاه و سفید بدون محاکمه اعدام و یا زنده زنده سوزانده در flimsiest از اتهامات بدون کوچکترین تلاش برای تعیین حقیقت است.

این چیزی است که من فکر کردن در مورد زمانی که من برای اولین بار دیدم فلوید مرگ در ویدئو قبل از من حتی می دانستم که خود را اعضای خانواده شده بود بخشی از این مهاجرت.

همه ما دیده می شود دوباره و دوباره چگونه درک چوین را به زانو فشار زندگی از فلوید. بسیاری از ما را به زانو در ایستاده بود و در سکوت برای 8 دقیقه و 46 ثانیه است که چوین نگهداری می شود که زانو فشار پایین.

اما در کل مسابقه فشرده شده است در بسیاری از راه های برای چهار قرن برگرد. Al Sharpton کرد و گفت: در کلماتی که من می دانم طولانی خواهد شد اکو.

تبلیغات

"دلیل ما هرگز نمی تواند بود که ما می خواستیم و خواب بودن است که شما را نگه داشته زانو خود را بر گردن ما. ما باهوش تر از این مدارس با کمبود بودجه روبرو شما قرار داده و ما را در, اما شما تا به حال خود را به زانو در گردن ما. ما می تواند اجرا شرکت ها و نه فشار در خیابان اما شما تا به حال خود را به زانو در ما گردن" Sharpton گفت: در مینیاپولیس مداحی برای Floyd.

"ما تا به حال مهارت های خلاق ما می تواند هر کاری که هر کس دیگری می تواند انجام دهد اما ما نمی تواند زانو را خاموش گردن ما. چه اتفاقی افتاد به Floyd اتفاق می افتد هر روز در این کشور در آموزش و پرورش در خدمات بهداشتی و درمانی و در هر منطقه از زندگی آمریکایی. آن زمان برای ما به ایستادن در جورج نام و می گویند دریافت زانو خود را خاموش گردن ما."

من شده فکر کردن در مورد اینکه چرا این لحظه احساس می کند متفاوت از دیگران بی شماری در سال های اخیر هنگامی که ما یاد گرفته ایم از غیر قانونی کشته شدن یک فرد سیاه و سفید توسط پلیس. گوش دادن به ترور نوح بر موج ایجاد شده توسط یک سری از دومینو سقوط در کوتاه مدت مفید بود.

تبلیغات

در اخیر مونولوگ نوح میزبان "نمایش روزانه" که تحت آپارتاید در آفریقای جنوبی قرار داده و کاملا به کلمات دقیقا آنچه در آن بود که یک روز یادبود برخورد در پارک مرکزی نیویورک بین امی کوپر یک زن راه رفتن سگ خود را و مسیحی کوپر یک مرد سیاه و سفید بود که تماشای پرنده مانند یک کاتالیزور در رشد خشم این است که پس از فلوید مرگ منجر هزاران نفر به خیابان های ما.

مسیحی کوپر در تلاش بود که امی کوپر برای قرار دادن سگ خود را در یک دسته سه تایی. او را تهدید به پلیس تماس بگیرید و می گویند یک آفریقایی آمریکایی بود حمله به او و پس از آن بود که فقط.

ویدیو مسیحی کوپر در زمان از ارز ویروسی رفت و در یک زمان نوح استدلال کرد که در حال حاضر به خصوص خام است.

"فکر می کنم در مورد چگونه بسیاری از آمریکایی های سیاه و سفید فقط به عنوان خوانده شده بود و دیده می شود خبری از چگونه مردم سیاه و سفید هستند به طور نامتناسبی تحت تاثیر coronavirus و نه به خاطر چیزی است که ذاتا در داخل مردم سیاه و سفید اما نه به خاطر زندگی مردم سیاه و سفید زندگی می کردند در آمریکا برای مدتی طولانی" نوح گفت. "شما می دانید coronavirus در معرض همه از آن و در حال حاضر در اینجا شما باید این زن که ... پرهیاهو و می دانست که چگونه به استفاده از قدرت از سفیدی به تهدید زندگی دیگری و سیاهی.

تبلیغات

"آن را مانند یک پرده شده بود به عقب کشیده" در ساختاری نژاد پرستی, او گفت:.

"او مانند," اوه, من می دانم. من می دانم که شما در حال ترس از تعامل با پلیس به دلیل وجود یک فرض گناه خود را چون خود سیاهی. من می دانم که به عنوان یک زن می توانم تسلیحاتی این ابزار علیه شما. و من می دانم که در زمان ما sifted از طریق بود که درست یا غلط وجود دارد یک فرصت خوب است که شما را از دست داده اند در برخی از راه شکل یا فرم.' "

ویرانگر تصویری از فلوید کشتن نوح اشاره شد و همین طور آشکار: چگونه آرام چوین بود که او را کشته و او چگونه فلوید به وضوح مطرح شده هیچ خطری برای ایمنی خود را.

"وجود دارد یک مرد سیاه و سفید بر روی زمین در دستبند و شما می توانید زندگی خود را بنابراین شما تقریبا دانستن که وجود خواهد داشت هیچ انشعابات" نوح گفت.

تبلیغات

عضویت در خبرنامه

دریافت رایگان ما Coronavirus امروز عضویت در خبرنامه

برای ثبت نام در, آخرین اخبار و بهترین داستان های و معنی آنها را برای شما به همراه پاسخ به پرسش های شما.

شما گاهی اوقات ممکن است دریافت محتوای تبلیغاتی از لس آنجلس تایمز.

من گوش دادن به یک زندگی. در طول سال من جمع آوری کرده ام بسیاری از دیدگاه ها در مورد جهانی که در آن زندگی می کنیم. به عنوان یک مقاله نویس من در حال حاضر به طور منظم به اشتراک گذاشتن دیدگاه های خود. انجام نشده به طوری که حتی در لحظه نمی آید به طور طبیعی.

فکر کردن در مورد که من رسیده به Anna Deavere Smith است که در بسیاری از سال را صرف کمک به ما در مجموع بررسی نگرش ما نسبت به مسابقه با مصاحبه با یک تنوع از مردم در مورد چنین لحظات به عنوان 1992 L. A. شورش و 2015 مرگ فردی گری در بازداشت پلیس در شهر بالتیمور و سپس به تصویر کشیدن آنها صحبت تنها گفته خود در چند شخصیت یک زن را نشان می دهد.

در ذهن من او یکی از همه زمان-بزرگ شنوندگان. کار خود را به ما ارائه می دهد یک فرصت نادر برای دیدن چگونه متفاوت مردم از زمینه های مختلف می روند و تفسیر همان مجموعه ای از وقایع است.

تبلیغات

اسمیت گفت: من که او را دیده می شود بیش از حد بسیاری از حوادث غم انگیز مانند قتل فلوید قادر به می گویند با اعتماد به نفس است که در جریان تظاهرات یک نقطه عطف است. "پنجره کوچک است و پرده باز می شود فقط کمی زمانی که این چیزها اتفاق می افتد و پس از آن ما باید بسیار کوتاه و حافظه آن را دوباره بسته می شود."

اما او گفت که او بود heartened توسط مخلوط بزرگ از مردم در اعتراض جمعیت که او معتقد است چیزی برای انجام با بیشتر راستگو نسخه از ملت ما تجربه است که بسیاری از افراد جوان در حال حاضر یادگیری در مدرسه با تشکر از کسانی که جنگیدند شامل داستان فراتر از کسانی که از مردان سفید پوست.

"من فکر می کنم آنچه که انجام داده است به حدی است که باعث شده افرادی که سیاه و سفید نیست به سوالات بیشتر در مورد چه درست چه اشتباه چه عادلانه و چه عادلانه نیست," او گفت:.

او همچنین به من صحبت کرد در مورد چگونه او را از کار و زندگی شده اند تا غنی اجازه می دهد در بسیاری از صداهای مختلف با گوش دادن به بسیاری از نقاط مورد نظر را با ایجاد یک راه "برای مردم به یکدیگر است." این به او کمک کرد او گفت به "بازیابی از آنچه عملا تبعیض نژادی بود به من."

تبلیغات

"من واقعا بر این باورند که وجود دارد به نفع تعقیب است که شما نمی," او به من گفت.

من فکر می کنم که این کار لازم است که برای درک و احساس افراد دیگر مبارزات عمیق به اندازه کافی به مبارزه برای زندگی خود را به عنوان سخت به عنوان شما می خواهم برای مبارزه با خود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de