یک 'باید' در Md. سیاست Tawes خرچنگ و صدف پخت منتقل فقط هفته قبل از روز انتخابات

فایل — مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان با خرچنگ در دندان های خود را به صورت یک تصویر در طول سالانه J. میلارد

توسط MORVARIDEASIA در 30 اردیبهشت 1399
Gov. Hogan with a crab in his mouth.
فایل — مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان با خرچنگ در دندان های خود را به صورت یک تصویر در طول سالانه J. میلارد Tawes خرچنگ و صدف پخت در 2016. (عکس توسط Michael J. Williamson/واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ)

برای چند دهه, J. میلارد Tawes خرچنگ و صدف پخت شده است یک نیمه تابستان "باید" برای هر کسی که در حال اجرا برای دفتر در مریلند با صدها نفر هجوم آوردند به شهر Crisfield در ساحل شرقی. اما همه چیز خواهد بود کمی متفاوت با این بیماری همه گیر کوروناویروس interjecting خود ماه قبل از روز انتخابات.

Crisfield — که لوایح خود را "خرچنگ پایتخت جهان" — در Somerset County جنوبی شهر در مریلند واقع در خلیج چساپیک.

"این یکی از یک نوع رویداد است که ترکیبی از مواد غذایی بزرگ و schmoozing گفت:" روزنامه نگار بروس DePuyt از مریلند مهم است. "بسیاری از سیاستمداران خواهد-بود-دفتر-متقاضیان سابق و مقامات منتخب."

به طور معمول Tawes رویداد برگزار شده است در داغترین بخشی از تابستان در یک پارکینگ بزرگ.

"مواد غذایی جاذبه اصلی است. مردم را وارد کنید و از طریق دروازه و اتمام مواد غذایی عرضه می کنند" گفت: DePuyt." آنها هر آنچه به نظر می رسد خوب و پیدا کردن جایی برای نشستن و یا فقط ایستادن و صحبت کردن و غذا خوردن."

همه شما می توانید خوردن رویداد شامل ماهی سرخ شده یک نوار خام ذرت در چوب بلال حلقه های پیاز و هندوانه و آبجو و نوشابه.

این هفته Crisfield منطقه اتاق بازرگانی اعلام کرد در آن Facebook صفحه که Tawes رویداد است که برنامه ریزی شده برای 15 ژوئیه موکول شده است تا چهار شنبه, اکتبر. 14 — کمتر از یک ماه قبل از روز انتخابات.

از راحتی نظر DePuyt است که به دنبال به جلو به تغییر.

"آن معمولا بسیار گرم و بسیار تحریک شده و تا حدودی بسیار عرق و آن را کاملا تخلیه رک و پوست کنده در یک پارکینگ برای چند ساعت در گرما" DePuyt گفت.

"پس از این دوره از انزوا همه ما تا به حال اگر رویداد خاموش می رود در اکتبر. 14 و مردم قادر هستند با یک دیگر دوباره من فکر می کنم آن را به فوق العاده," او اضافه شده است.

در اکثر سال یک نامزد است که قادر به بهره برداری هر چه تاخت و تاز او باعث می شود در نیمه تابستان در Tawes رویداد برای چندین ماه تا روز انتخابات.

آیا DePuyt فکر می کنم "Tawes اثر" کمتر خواهد بود مهم این سال و با مدت زمان کوتاه تر بین خرچنگ و نمونه برگه?

"شما می دانید قطبی در زمان هایی از این, من فکر نمی کنم شما نوسان بسیاری از رای دهندگان در یک رویداد مانند این است," او گفت:. "اما این مهم تنها به دیده می شود به pop-up در رادار و مردم یادآوری کند که شما در اطراف است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن