یک پرستار بدون N95 ماسک در مسابقه برای درمان یک "کد آبی' بیمار است. او در 14 روز بعد

تصمیم گیری است که سلیا مارکوس ساخته شده است که در نهایت سرقت سال از زندگی اش شده بود سخت سیمی پس از چند دهه کا

توسط MORVARIDEASIA در 22 اردیبهشت 1399

تصمیم گیری است که سلیا مارکوس ساخته شده است که در نهایت سرقت سال از زندگی اش شده بود سخت سیمی پس از چند دهه کار به عنوان یک پرستار است.

در این بخش که او نظارت در هالیوود پروتستان مرکز پزشکی, یک مرد با COVID-19 تنفس متوقف شده بود. مارکوس' چهره پوشیده شده بود تنها با یک ماسک جراحی و به دست آوردن یک محافظ N95 ماسک قبل از ورود به اتاق خود را تلف وقت با ارزش خود همکاران می گویند.

61 ساله پرستار مسئول می دانستند ماساژ قفسه سینه و تنفس درمان بیمار مورد نیاز خواهد بود به احتمال زیاد با فشار خارج کردن ویروس خطرناک ذرات به هوا است که می تواند زمین را در چهره و لباس. او می تواند در معرض خطر ابتلا به کوروناویروس.

مارکوس شتافت به اتاق. چهارده روز بعد او مرده بود.

تبلیغات

مارکوس درگذشت در همان بیمارستان که در آن او کار می کرد برای بیش از 16 سال یکی از حداقل 36 کارکنان بهداشتی درمانی در کالیفرنیا که باید تسلیم به COVID-19.

در یک نسخه از داستان او فداکارانه مراقب که انتخاب او زندگی بیمار بیش از خود او را با عجله به اتاق خود را بدون یک N95. اما کارکنان در هالیوود پروتستان می گویند واقعیت این است که بسیار bleaker.

به عنوان پرستار مسئول مارکوس لازم بود برای پاسخ به بیمارانی که تنفس متوقف, اما او نبود ارائه یک N95 ماسک در آغاز او را تغییر همکاران او را می گویند. ماسک کمیاب و کارکنان که آنها را اغلب خواسته به استفاده مجدد از آنها بیش از چند روز گفتند.

"بیمارستان نبود به ما مناسب PPE — این N95s قفل شد" گفت: یک پرستار که مانند دیگران صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن پس از ابراز ترس از اقدامات تلافی جویانه از مدیران بیمارستان. "این فقط بیش از حد دردناک برای همه آنچه که به او اتفاق افتاده است."

تبلیغات

هر چند همه کارگران خط مقدم آسیب پذیر هستند به coronavirus مارکوس' مرگ نشان می دهد راهی که در معرض خطر بوده و تقویت شده توسط یک ملی کمبود تجهیزات حفاظت شخصی. چنین مواجهه شده اند فهرست در بیمارستان در سراسر کالیفرنیا.

"من یکی درست در مقابل صورت او" مارکوس نوشت: در یک متن به خواهر زاده او reviewed by بار. نگران او شده بود آلوده مارکوس قرار داده و ضد عفونی کننده دست در موهای او پس از خروج از اتاق بیمار و باران به عنوان به زودی به عنوان او به خانه, او گفت: در پیام.

535690_ME_0506_vigil_nurse_covid5_WJS.jpg

پرستاران حضور در مراسم برای کلیا مارکوس خارج هالیوود پروتستان مرکز پزشکی در روز چهارشنبه.

(Wally Skalij/لس آنجلس تایمز)

هالیوود پروتستان مقامات انکار کرد که مارکوس درمان COVID بیماران بدون محافظ مناسب دنده و گفت: بیمارستان پایبند به همه محلی و فدرال توصیه. "با وجود این تلاش ها و تعهد ما به دنبال همه دستورالعمل های ما هنوز هم از دست رفته یکی از خود ما به این ویروس وحشتناک و ما احساس می کنیم این ریزش بسیار عمیق" مدیران در بیانیه ای گفت ،

تبلیغات

پرستاران اتحادیه SEIU 121 شکایت با وزارت امور خارجه اداره ايمنی و بهداشت شغلی است که به نام مارکوس' مرگ "نتیجه ناکافی PPE ارائه به کارکنان." این اتحادیه همچنین ادعا شده در یک جداگانه شکایت به دولت در بخش بهداشت و درمان است که مارکوس دریافت درمان عام هنگامی که او یک بیمار در بیمارستان.

دروغ گفتن در تخت بیمارستان او را احاطه شده توسط همکاران بود که او را تبدیل به مراقبان یکی از آخرین چیزهایی مارکوس گفته بود: "من نمی خواهم بمیرم."

*

مارکوس شروع به کار در هالیوود پروتستان در سال 2004 سه سال پس از مهاجرت به ایالات متحده آمریکا با خانواده اش. بازگشت به خانه در فیلیپین به او آموزش داده بود به یک پرستار او رویای دیرین با توجه به فرزندان او.

تبلیغات

در لس آنجلس بیمارستان او شناخته شده بود برای او شیرین طبیعت و توانایی برای التیام شکاف باقی می ماند و سرد-رهبری بدون توجه به این وضعیت است. فیلیپینی همکاران او به نام "خوردند" — خواهر بزرگ در تاگالوگ.

"او نوع از کسی که در مواقع اضطراری شما واقعا می تواند تعداد" گفت: یکی دیگر از همکاران که او نیز خواست نامش فاش نشود به خاطر ترس از اقدامات تلافی جویانه. "او آرام است که ما می توانید نگاه برای دریافت از طریق."

در شب آوریل 3, مارکوس خواسته شده بود برای قرار دادن این مهارت ها استفاده کنید.

یک مرد بستری در کف او با COVID-19 شده بود شکایت که او می خواست به خانه بروم چرا که او احساس بیمار. دو ساعت بعد او را متوقف تنفس مارکوس نوشت: در یک متن به خواهر زاده او Andrea Gian Lardizabal که با این نسخهها کار به عنوان یک پرستار در فیلیپین.

تبلیغات

مارکوس مشغول به کار در یک بخش که در زمان coronavirus بیماران زمانی که COVID واحد کامل بود. چرا که او در زمین نیست در درجه اول برای COVID بیماران N95s نیست به طور منظم با توجه به کارکنان و به جای آن حفظ شود برای کسانی که درمان COVID بیماران و کارکنان می گویند.

Wwe sasha banks Boylan, یکی دیگر از پرستار مسئول در ابتدا در کار مارکوس' طبقه اما نگران عدم دنده محافظ. او به روشن COVID واحد "به دلیل این که در آن PPE است," او گفت:. "حتی اگر ما به اندازه کافی ندارد ما بیش از هر کس دیگری."

تنها با یک ماسک جراحی مارکوس ماند در اتاق بیمار به مدت حداقل 30 دقیقه در حالی که او احیا شد و در نهایت قرار داده شده بر روی یک دستگاه تنفس مصنوعی برای کمک به تنفس او قبل از نقل مکان به ويژه همکاران او می گویند. مارکوس بسته یک ماسک اکسیژن بیمار بود که "تقریبا درگذشت," او گفت: خواهر زاده او در یک پیام به صورت متن.

تبلیغات

"کلیا نامیده می شد به یک COVID-19 جداسازی اتاق در حالی که با پوشیدن تنها یک فولاد ماسک — نه لازم N95 ماسک لباس شب چهره سپر و غنیمت است که بیمارستان او را باید با توجه به او را برای حفاظت" گفت: SEIU 121 رئیس جمهور نینا چاه در بیانیه ای گفت ، "در حال حاضر ما می دانیم که او زندگی خود را به تلاش برای نجات یک زندگی است."

مقامات بیمارستان اختلاف است که مارکوس و یا هر یک از کارکنان و اعضای تحت-مجهز شده است. آنها می گویند اگر مارکوس عینک یک N95 ماسک که بعد اما گفت که پرستاران در پاسخ به "کد blues" با ارائه آنها را. یک بیمارستان بررسی مشخص شد مارکوس ندارد "محافظت نشده قرار گرفتن در معرض COVID-19 در بیمارستان" گفتند.

این اختلاف ممکن است با توجه به تغییرات اخیر در دستورالعمل CDC در اطراف coronavirus. در اوایل بیماری همه گیر این سازمان توصیه می شود که N95 ماسک های مورد نیاز برای درمان همه مشکوک COVID-19 بيمار اما در میان کمبود شدید دنده روشن به معرفی ماسک فقط برای بالا خطر روش.

قوانین ایجاد یک منطقه خاکستری است که اجازه می دهد تا بیمارستان به آموزش کارکنان است که در اکثر موارد فولاد ماسک ها همه که مورد نیاز است برای محافظت از آنها را از coronavirus پرستاران می گویند.

تبلیغات

"تصور کنید که شما در داخل اتاق فقط با پوشیدن آن. آیا شما احساس می کند ؟ " گفت: یکی COVID-19 پرستار در هالیوود پروتستان که اضافه شده است که او تا به حال شده است بارها و بارها گفت که او نمی نیاز به یک N95 برای بسیاری از بازدیدکننده داشته است بیمار. "من نمی اعتماد CDC دیگر."

کارکنان بیمارستان گفت: آنها نمی سرزنش هالیوود پروتستان اما بازدید از این مرکز به عنوان یک قربانی ملی کمبود. در سنت جانز مرکز بهداشت در سانتا مونیکا سرپرستان فراهم نیست N95s به برخی از پرستاران در درمان COVID-19 بيمار در ماه گذشته و پرستاران حاضر به ورود به اتاق.

"من فکر نمی کنم من در بیمارستان است بدتر از هر کس دیگری در بیمارستان" Boylan گفت. "من نمی دانم که انداخت از کتاب قانون را وقتی که می آید به کنترل عفونت."

مارکوس تجربه در مارس 3 به نظر می رسید به سر و صدا خود را. در یک پیام متنی به Lardizabal مارکوس توصیف بیمار زوال سریع و هشدار داد این زن جوان برای ماندن در خانه و شستن دست های خود را.

تبلیغات

"جای تعجب نیست که بسیاری از covid بیماران انتوبه و برخی از مرگ فقط در چند روز," او نوشت: در متن. "لطفا خیلی مراقب باشید."

*

مارکوس شروع به احساس بیمار سه روز پس از درمان با COVID. او گفت: خواهرزاده خود را که او انجام استنشاق بخار دو بار در روز به عنوان یک اقدام پیشگیرانه است.

اما در آوریل 11, او به او گفت پسر دونالد جی مارکوس که او تا به حال سردرد و مشکل در تنفس. او خواست او را به دکتر مراجعه کنید.

تبلیغات

قبل از همه گیر مارکوس و دو پسر او را در حال برنامه ریزی یک سفر به فیلیپین برای ماه گذشته. مارکوس دوست داشت به سفر به مکان های جدید است اما صرف بیشتر عمر خود را پس انداز بازدید از خانواده اش.

دونالد, 41, نمی شنوند از مادرش دوباره تا آوریل 15, زمانی که او در جواب او تماس تصویری از او را به بیمارستان منتقل کردند. او به او گفت که او تا به حال توسعه یافته پنومونی در هر دو ریه ها.

او زحمت کشیده تنفس آن را دشوار برای او را به صحبت دونالد به یاد می آورد. از طریق صفحه نمایش خود را دو به تماشای هر یک از دیگر گریه.

تبلیغات

مارکوس به حال هیچ شرایط بهداشتی دیگر از فشار خون بالا است که او را با دارو کنترل. او سالم و پر جنب و جوش و زندگی با شریک زندگی خود را که همچنین یک پرستار پسرش گفت:.

Celia Marcos

Celia مارکوس با نوه اش, Drujay.

(دونالد جی مارکوس)

در مارس 17, مارکوس' قلب متوقف بارها و بارها نیاز به کارکنان برای احیای او چندین بار. خبری از زوال سریع گسترش از طریق بیمارستان. یک همکار دریافت تماس است که مارکوس توفنده شد.

"من گفت:" آیا تا به حال می گویند که به من" و من گریه گفت:" پرستار. "من گفتم:" آیا تا به حال می گویند که به من.'"

تبلیغات

برخی پیشنهاد کرده اند که مشکلات وجود دارد با مارکوس' مراقبت و که برخی از کارکنان ترسیده بودند برای درمان ترس از ابتلا به این ویروس خود را.

در یک شکایت در هفته گذشته با دولت در بخش بهداشت و درمان نمایندگان از SEIU 121 گفت که پرستاران که در زمان مراقبت از مارکوس گفت: یک پزشک حاضر به ارائه مراقبت های لازم از جمله لولهگذاری برای کمک به او تنفس "قبل از نهایی مرگ از COVID19" با توجه به اسناد و مدارک بررسی شده توسط بار.

مدیران بیمارستان گفت: آنها نمی تواند نظر با توجه به قوانین حفظ حریم خصوصی بیمار, اما افزود که "هدف این است که به ارائه مراقبت های عالی برای همه بیماران ما است." دکتر می تواند نظر رسیده است.

در پایانی روز شنبه, کارکنان, فیلتر هالیوود پروتستان در اسکراب و ماسک به پرداخت ادای احترام به مارکوس در یک مراسم خارج از مرکز ورودی. با وجود اجتماعی فاصله توصیه پرستاران بسته بندی شده به تماشای این مراسم گفت که در داخل بیمارستان آنها همیشه نزدیک به هم.

تبلیغات

در آغاز اولین تغییر بدون مارکوس در آوریل 20, دولت در جمع پرستاران در کف او می گویند نماز برای او. ژست بود و دردناک یادآوری از غیبت او گفت که یک پرستار است.

"این مشکل حتی درک که سلیا رفته است" پرستار گفت:. "من هنوز هم فکر می کنم که در تعطیلات. آن را آسان تر از نیاز به از دست دادن کسی."

مرگ ساخته شده است که امواج در بیمارستان. پرستار دیگر که رفتار COVID-19 بيمار گفت: اعضای هیات شروع شد و خواستار حمایت بهتر پس از مارکوس' مرگ است. برخی از آنها حاضر به کار مناسب و بدون دنده, او گفت:.

سرپرستان فراهم آوردن PPE و کارکنان دیگر مواخذه برای آوردن خود را از خانه پرستار گفت:. او افزود که آنها همچنان به مبارزه برای بیشتر پادمان.

تبلیغات

"من دوست دارم اما نمی خوام از مرگ یک قهرمان" او گفت:.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن