یک ابر قهرمان واقعی: این Cosplayer ساخت COVID-19 دنده محافظ

آبل گوتیرز را تاخت و تاز دنیای فوتبال آغاز شده و حدود هفت سال پیش زمانی که بچه های خود را به او آمد با یک درخو

توسط MORVARIDEASIA در 18 اردیبهشت 1399

آبل گوتیرز را تاخت و تاز دنیای فوتبال آغاز شده و حدود هفت سال پیش زمانی که بچه های خود را به او آمد با یک درخواست برای سفارشی لباس. "پسر من می خواستم به یک ترانسفورماتور من می خواستم به یک Ghostbuster," گوتیرز می گوید. "پس از من با آنها و زمان آن را به دنور Comic Con, و سپس من شروع به انجام آن در سال آینده برای خودم و هنوز هم با بچه های من."

گوتیرز که یک مدیر آن برای CenturyLink می گوید: او به زودی کشیده شده به خرده فرهنگ پانسمان کردن و عمل کردن به عنوان شخصیت های از فیلم های کمیک و کارتون. او اولین بازی هشت پا, تالار گفتگوی جوانان ایرانی, یک فیلم شخصیت از '90s. "مردم دوست دارم که یک, چرا که او یک شخصیت دوست داشتنی است که هر کس می تواند مربوط به" گوتیرز می گوید. "من تا به حال مردم در حال اجرا و عکس گرفتن — که سخت بود چون من در stilts و من نمی توانستم واقعا از ماسک است."

گوتیرز باعث می شود قطعات برای لباس های خود را در 3-D, پرینتر خود, Firestone, صفحه اصلی. او شده است یک خیابان قاضی از Judge Dredd 2012 دانلود فیلم Dredd (دستکمگرفتهشده) و یک شخصیت از Fallout 4 در بازی های ویدئویی. او همچنین تا لباس پوشیدن و به عنوان یک شخصیت از کتاب های فانتزی سری Witcherبه عنوان بخشی از یک گروه که برنده بهترین-در-نشان دادن افتخارات در سال 2016 دنور فرهنگ پاپ Con.

"من خریداری شده 3-D چاپگر برای چاپ غرفه برای لباس," او می گوید. "به این ترتیب من نمی خواهد که به حک کردن یا ساخت مواد. من فقط می تواند ها 3-D فایل و چاپ آن است."

آن شده است یک سرگرمی سرگرم کننده برای گوتیرز و خانواده اش گذشته سال و نیم دوجین. اما این بعید است که گروه زیادی از مردم اخذ خواهد شد هم برای نشان دادن لباس های خود را هر زمان به زودی; دنور فرهنگ پاپ باهم در اصل میله میله برای چهارم جولای آخر هفته در حال حاضر موکول به صورت نوامبر 27 به 29.

An ear protector that Abel Gutierrez made on his 3-D printer.گسترش

گوش محافظ که آبل گوتیرز ساخته شده در چاپگر 3-D.

Kaitlin بیرد

اما گوتیرز ماندن مشغول: او شروع به ساخت تجهیزات برای افرادی که در خط مقدم مبارزه با کروناویروس از جمله چهره سپر و محافظ گوش پس از یادگیری از نیاز به دنده یک آنلاین, فوتبال, فروم.

گوش محافظ "جلوگیری از بسیاری از سایش و کبودی است که بسیاری از کارگران بهداشت و درمان شده اند و تجربه" گوتیرز می گوید: "آنها پوشیده شده اند این این ماسک چهارده شانزده ساعت در روز است."

درست به شکل یک گوش محافظ گوتیرز ساخته می خواند "توسط Grabthar طنز" یک نقل قول از Galaxy Questیک فیلم است که می فرستد تا ستاره بازحمت حرکت کردن.

گوتیرز تخمین می زند که در چند هفته گذشته او به چاپ 3,000 گوش محافظ. او همچنین ساخت چهره-محافظت قطعات در پرینتر و نصب و راه اندازی به پایان رسید سپر با انواع قطعات.

"تقاضا شده است بسیاری عالی است که من فکر کردم آن خواهد بود," او می گوید. "من فکر کردم این امر می تواند یک زن و شوهر از هفته و تولید انبوه را گرفتن و آن را به مورد نبوده است."

تجهیزات خود را رفته است به عنوان دور به عنوان ایالت نیویورک و کالیفرنیا اما او همچنین ساخته شده دنده محلی برای فردریک, Firestone, Fire Protection District, و, Firestone, اداره پلیس. او را برای شارژ کردن دنده و ترک آن را در درب جلو خود را در تلاش برای حفظ اجتماعی فاصله.

بدون در نظر گرفتن گیرندگان را در بر داشت راه برای تشکر.

"مردم به من چپ دوازده بسته آبجو و برخی از مردم را به سمت چپ یک پاکت نامه با یک کمی از پول نقد و یا با تشکر از شما نامه شده است که بسیار شگفت انگیز است. با تشکر از yous من آنلاین شده اند بیشتر به ارزش آن است. مردم ارسال تصاویر از آنها با پوشیدن آن در حالی که آنها مشغول به کار بوده ام. ... آن بوده است بسیار عالی است."

گوتیرز می گوید او غافلگیر شده توسط تمایل کسانی که در جامعه فوتبال به تراشه در ساخت تجهیزات برای پاسخ اول. مردم دیگر او می گوید که چیزهایی مانند پارچه ماسک برای کمک به coronavirus تلاش است.

"ما در حال پر کردن یک نیاز و آن را کاملا در هر بیت به عنوان انجام به عنوان ایجاد یک صحنه و لباس," او می گوید. "این تقریبا بیشتر از آن شما می دانید آنچه شما انجام می دهند در حال رفتن برای کمک به افرادی که کاملا این نیاز. شما نه فقط انجام آن را برای یک عکس op و یا برای شرکت در یک قرارداد است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب