یک روستایی شمال کالیفرنیا شهرستان تا به حال چند COVID-19 موارد تا زمانی که یک زندانی انتقال منجر به زندان شیوع

برای ماه های روستایی Lassen شهرستان برگزار شد یک بیماری همه گیر تمایز به عنوان یکی از تنها شهرستان در کالیفرنی

توسط MORVARIDEASIA در 12 تیر 1399

برای ماه های روستایی Lassen شهرستان برگزار شد یک بیماری همه گیر تمایز به عنوان یکی از تنها شهرستان در کالیفرنیا با صفر تایید موارد COVID-19.

کم جمعیت در شمال کالیفرنیا شهرستان که گزارش آن coronavirus مورد تا مارس 22 یکی از اولین بار در دولت برای کاهش محدودیت های اجتماعی و بازگشایی زندگی عمومی است.

اما در حال حاضر عمده شیوع بیماری در میان زندانیان در یک زندان ایالتی در سوزان ویل مربوط به انتقال زندانیان از زندان ایالتی سن کوئنتین شده نا امید مقامات محلی که می گویند دولت جنبش آلوده زندانیان در حال حاضر شمار یک خطر بزرگ برای جامعه خود.

"احساسات است که واقعا از ناامیدی با وزارت کالیفرنیا از اصلاحات و توانبخشی به بی اعتنایی تاثیر در جامعه ما با توجه به سیاست های خود را در حال حرکت زندانیان در اطراف" گفت: Richard Egan این شهرستان می شود.

تبلیغات

از روز شنبه وجود دارد 214 موارد در کالیفرنیا مرکز تادیبی در سوزان ویل. وجود دارد نیز پنج مورد تأیید در مجاور بالا کویر زندان ایالتی.

در خارج از زندانها Lassen شهرستان گزارش شده است فقط 14 مورد از این بیماری همه گیر آغاز شد. شده اند وجود دارد هیچ مرگ و میر و بدون بستری شدن در بیمارستان اگان گفت.

مقامات محلی تلاش کرده اند برای دریافت اطلاعات از دولت در مورد زندان شیوع و شهرستان هیچ صلاحیت این دادگاه ها بیش از این بود و نه مشورت در مورد انتقال اگان گفت.

"بهبود آن در حال حاضر پس از اسب را از طویله اما ارتباطی شده است, بزرگ," او گفت:.

تبلیغات

دولت ایالت برایان Dahle (R-Bieber) گفت: بار, که, کالیفرنیا, Dept. از اصلاحات و توانبخشی "نبوده است بسیار شفاف" با رهبران محلی و که او نگران COVID-19 موارد قریب به اتفاق Lassen شهرستان تنها بیمارستان, بنر, Lassen, مرکز پزشکی 25-تخت تسهیلات در سوزان ویل.

"در این زمان ما باید حرکت زندانیان در اطراف" Dahle گفت. "این مایه تاسف است چرا که جامعه ما تا به حال یک نرخ بسیار پایین مردم آلوده شدن با COVID و در اینجا ما در حال برخورد با شیوع. من نا امید. ... ما انجام می دهند همه چیز درست است."

Dahle اشاره کرد که زندانها بزرگترین کارفرمایان در Lassen شهرستان و مردم رانندگی در مسافت های طولانی از همسایه Modoc شهرستان (تنها کانتی در کالیفرنیا با صفر موارد گزارش شده) و Plumas County برای رفتن به محل کار وجود دارد. او نگران است که شیوع این بیماری را گسترش فراتر از دیوارهای زندان و در سراسر شهرستان خط.

حدود 60 درصد از کارکنان در کالیفرنیا مرکز تادیبی و بالا کویر زندان زندگی می کنند در Lassen شهرستان اگان گفت. بقیه رفت و آمد از کشورهای همسایه و سراسر مرز نوادا.

تبلیغات

حداقل چهار زندان کارکنان باید آزمایش مثبت, او گفت:. اگر آنها اقامت در یکی دیگر از شهرستان خود را مورد شمارش در میان caseloads وجود دارد.

در ژوئن 8, دولت انتقال چندین زندانی از سن کوئنتین به کالیفرنیا مرکز تادیبی اگان گفت. سه زندانی که تست منفی برای COVID-19 قبل از خروج از شهرستان مارین زندان بودند قرنطینه در هنگام ورود خود را در سوزان ویل تسهیلات و قرار داده شد, در میان اهل بیت جمعیت اگان گفت.

کسانی که زندانیان مورد آزمایش قرار گرفتند و نتایج برگشتم مثبت است. این موارد به سرعت پیشی گرفته 200. اگان گفت که تا آنجا که او می داند که در حال حرکت از یک زندانی از کالیفرنیا مرکز تادیبی به مجاور بالا کویر زندان ایالتی تسهیلات منجر به پنج مورد شناخته شده که در زندان است.

در بیانیه ای به بار دانا Simas سخنگوی وزارت کالیفرنیا از اصلاحات و توانبخشی گفت که در ژوئن 22, دولت "محدود هر حرکت زندانی جمعیت بین و در طول تمام نهادهای ضروری و انتقالات تنها به کاهش گسترش ویروس."

تبلیغات

حدود یک سوم از سن کوئنتین را زندانیان آلوده شده اند coronavirus پس از انتقال زندانیان از جنوب کالیفرنیا تادیبی مرکز تاخت و تاز کردن توسط این بیماری است.

بر خلاف دیگر زندانها در کالیفرنیاسن کوئنتین فرار کرده بود هر coronavirus شیوع تا اوایل ماه ژوئن است. اما 121 زندانیان منتقل شدند وجود دارد در تاریخ 30 مه از موسسه کالیفرنیا برای مردان در چین اوایل سر چشمه از coronavirus موارد که در آن 16 زندانیان فوت کرده اند.

انتقال مشتعل شیوع در سن کوئنتین که در آن 1,135 زندانیان دارای آزمایش مثبت برای ویروس. روز دوشنبه در شهرستان مارین مقامات نشان داد که یک محکوم به اعدام اهل بیت مرده یافت در هفته گذشته در سلول خود تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

در ژوئن 25, نامه به رالف دیاز وزیر دولت اصلاحات بخش Dahle و دولت جمهوری Assemblywoman مگان Dahle گفت: آنها تا به حال "قبر نگرانی در مورد ناکافی ارتباطات برنامه ریزی و پروتکل" که منجر به "مواد منفجره شیوع" در سوزان ویل ،

تبلیغات

Lassen, شهرستان, آنها نوشت: قبلا درخواست کمک از دولت اصلاحات گروه در طول همه گیر اما گفته شد که دولت کارکنان زندان "نمی خواهد در دسترس خواهد بود با توجه به چانه زنی واحد قرارداد محدودیت."

این Dahles پرسید: اگر دولت قرار بود به انجام هر کاری برای تقویت این شهرستان را "لخت استخوان اورژانس خدمات پزشکی ظرفیت" و سوال که چرا اصلاحات بخش بود و نه شرکت در جلسات با مقامات بهداشت محلی.

در Lassen, شهرستان, مقامات بهداشتی می دانستند اوایل که زندان بودند "یک عامل خطر عمده" و آماده به عنوان بهترین آنها می تواند اگان گفت: بار.

او گفت که او امیدوار ناگهانی سنبله در موارد ایجاد نمی کند Lassen شهرستان قرار داده شده در دولت coronavirus فهرست پیگیریهای من و که آن را نمی کند نیروی شهرستان به مقیاس آن بازگشایی.

تبلیغات

"جامعه ما شده پرداختن به COVID موضوع و ما در حال ادامه برای انجام این کار است," او گفت:. "ما از این طریق دریافت کنید. این فقط خسته کننده است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب