سان فرانسیسکو در coronavirus 'red zone,' انجماد reopenings

سان فرانسیسکو مدیر بهداشت عمومی گفت: نرخ انتقال coronavirus ادامه داد: به صعود در منطقه خلیج و شهر نمی توانست

توسط MORVARIDEASIA در 26 تیر 1399

سان فرانسیسکو مدیر بهداشت عمومی گفت: نرخ انتقال coronavirus ادامه داد: به صعود در منطقه خلیج و شهر نمی توانست حرکت رو به جلو با بازگشایی.

"متاسفانه ما در حال تجربه یک افزایش در COVID-19 عفونت است که بر جامعه ما سلامت و بازگشایی برنامه های" دکتر گرانت, Colfax, شهرستان, بهداشت, رئیس, گفت: در طول یک مجازی کنفرانس خبری. "این ویروس نه تنها هنوز هم در خارج وجود دارد آن است که در خارج وجود دارد بیشتر از همیشه قبل از. آن را همچنان به گسترش محلی در جامعه ما و در سراسر منطقه خلیج منطقه است."

در دوشنبه, Colfax گفت: هر فرد مبتلا به این بیماری آلوده شد به طور میانگین 1.25 دیگران نسبت که او گفت: تا به حال به پایین آمده است.

در روز چهارشنبه که رقم 1.3. به اصطلاح نرخ تولید مثل باید پایین آمده به یک یا پایین تر است. "اگر ما نمی بهتر است," او گفت: "ما به دنبال مشکلات عمده در اواخر ماه اوت و سپتامبر با میانگین اوج 900 نفر از بيماران بستری در اوایل اکتبر."

تبلیغات

بیمارستان ظرفیت در شهرستان بود و هنوز هم خوب است در این هفته, Colfax, گفت:. بیست و هفت درصد از حاد تخت باقی مانده در دسترس و همچنین 28 درصد از تخت های مراقبت ويژه. در آخرین موج در آوریل بستری شدن در بیمارستان در سن فرانسیسکو به اوج خود رسید در سال 94. او گفت: وجود دارد 92 COVID-19 بيمار در سن فرانسیسکو بیمارستان در روز چهارشنبه. از کسانی که 76 شد ساکنان و 16 منتقل شدند از جاهای دیگر است.

خواسته در مورد بازگشایی مدارس, Colfax گفت: میزان عفونت باید پایین آمده قبل از ساختمان مدرسه باز برای کلاس.

"ما تصمیم گیری در مورد این که آیا آن را بی خطر است برای باز کردن آن فضاهای فیزیکی بسته به جایی که ما ایستاده با ویروس و خروش در شهر ما هنگامی که زمان می آید," او گفت:. جدید موارد بنیادی از مردم معاشرت در مهمانی ها و کباب کردن با دوستان و خانواده گفت: و از کارگران ضروری در کسب و کار که پیوستن به اقدامات احتیاطی.

سان فرانسیسکو در حال حاضر در "منطقه قرمز" برای افزایش انتقال. این شهرستان دارای 7.7 موارد برای هر 100,000 ساکنان, او گفت:. هدف این بود برای نگه داشتن این نرخ در 1.8.

تبلیغات

بستری شدن در بیمارستان برای عفونت کروناویروس در حال افزایش 33% Colfax اشاره کرد: "که قرمز است و دلیلی برای نگرانی." هدف این است که برای حفظ بستری شدن در بیمارستان را افزایش می دهد به زیر 10%.

تست هر چند در شکل خوب شهر به طور متوسط 2,950 آزمون در روز است. تماس با ردیاب رسیدن شد 85 درصد از کسانی که آلوده و 85 درصد از مخاطبین خود را, او گفت:. او هشدار داد که کسانی که درصد شد به احتمال زیاد به سقوط این هفته به دلیل تاخیر در گرفتن نتایج آزمون از غرق آزمایشگاه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب