یک گارد امنیتی kneeled در ساکرامنتو مرد گردن برای 4 دقیقه منجر به مرگ او طرح دعوی در دادگاه مدعی

خانواده یک مرد که پس از یک گارد امنیتی گفته kneeled در گردن خود را به مدت چهار دقیقه در ساکرامنتو طلایی 1 مرکز

توسط MORVARIDEASIA در 19 تیر 1399

خانواده یک مرد که پس از یک گارد امنیتی گفته kneeled در گردن خود را به مدت چهار دقیقه در ساکرامنتو طلایی 1 مرکز سالن ثبت شده است عمدی طرح دعوی در دادگاه در برابر نیروهای امنیتی و پلیس درگیر است.

این طرح دعوی در دادگاه واصل در ساکرامنتو دادگاه روز سه شنبه توسط مرد پدر و مادر الیزابت آبیلا و علامت ماتیوز مدعی است که سه ماموران امنیتی و سه ساکرامنتو اداره پلیس افسران استفاده می شود "حداکثر محدودیت" در "غیر کشنده" 125 پوند برای یک مجموع از حداقل 20 دقیقه.

ماریو ماتیوز 39 از دست داده آگاهی و بیدار نمی کند. او روز بعد در بیمارستان با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

شهر ساکرامنتو, گارد امنیتی, شرکت, جهانی, حفاظت, خدمات و ساکرامنتو مرکز شهر عرصه LLC نیز گنجانده شده است به عنوان متهم. وکلای دیل Galipo و استوارت کاتز به دنبال نامشخص خسارت.

تبلیغات

طرح دعوی در دادگاه می آید به عنوان مرگ جورج فلوید که پس از یک افسر پلیس kneeled در گردن او برای نزدیک به 9 دقیقه برانگیخته در سراسر کشور تظاهرات و موشکافی پلیس که منجر به تماس پال خواستار قطع بودجه دولت نیروهای پلیس.

در این مورد ماتیوز یک کارگر انبار و ورزشی فن اعتقاد بر این است که با حضور در یک کنسرت شامل T-Pain خارج از عرصه زیر یک بسکتبال ویترین با بازیکنان از ساکرامنتو کینگز طلایی رزمندگان امور خارجه و تیم لس آنجلس لیکرز با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

حدود 3:30 بعد از ظهر shirtless مرد راه می رفت به مرکز از طریق یک درب بود که تکیه کردن تمیز کردن کارکنان. ماتیوز ذخیره کردن در بالای Sacramento Kings آرم در وسط دادگاه "و سپس فرار به اطراف بسکتبال به عنوان اگر او بودند دریبل و تیراندازی و بسکتبال" طرح دعوی در دادگاه متحده است.

فیلم از این حادثه منتشر شده توسط ساکرامنتو اداره پلیس نشان می دهد ماموران امنیتی که ذکر شده به عنوان متهمان دریک Quitugua و Chaz هایس در طرح دعوی در دادگاه تعقیب متیوز به یک راهرو هل دادن او را در برابر یک دیوار و آوردن او را به طبقه.

تبلیغات

Quitugua قرار داده و زانو خود را در ماتیوز' گردن برای چهار و نیم دقیقه طرح دعوی در دادگاه مدعی. حدود 10 دقیقه پس از ماتیوز بود مهار توسط ماموران امنیتی ساکرامنتو افسر پلیس ماسون McCann وارد کمک کند.

"در آن زمان آن را آشکار بود که ماریو در ناراحتی شدید از جمله زجر تنفسی" طرح دعوی در دادگاه متحده است.

دو اضافی ماموران وارد با "حداکثر محدودیت" برای اتصال ماتیوز پاها با هم به درخواست مک کین با توجه به طرح دعوی در دادگاه. دو افسر گرفت از ماموران امنیتی در بالای متیوز.

در عرض چند ثانیه از محدودیت های قرار داده شده در بدن خود را ماتیوز شد nonresponsive با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

تبلیغات

"شاید در انکار ماریو در حال حاضر catatonic دولت متهمان McCann Vidales و گوردون اقدام به کشیدن ماریو به پا خود را, اما او بلافاصله با شکست مواجه بازگشت به زمین است. در این نقطه روشن بود به هر کس حاضر است که ماریو بود ناتوان از شدن و نیاز فوری به تلاش های احیا" طرح دعوی در دادگاه متحده است.

امدادگران وارد شده و انجام CPR در متیوز. او گرفته شده بود به بیمارستان عمومی ساتر هنوز هم ناخودآگاه.

فیلم از آنچه به نظر می رسد بدنه دوربین از یکی از افسران سوابق او گفت که متیوز بود "احتمالا بالا" و "به هر دلیل او اقدام یک احمق است."

یک گارد امنیتی شنیده می شود گفت:"ما در زمان او بسیار سخت است."

تبلیغات

"بر اساس آنچه که من صحبت کردن در به ماموران و بدون استفاده از زور در بخشی از ما" یک افسر ثبت شده است گفت: از طریق بدن ، "او در حال حاضر امنیتی که در اینجا ما نشان داد. پس از آن احتمالا یکی از کسانی که هیجان زده هذیان نوع معاملات است.

"برنامه این است که به کشیدن تصویری برای دیدن آنچه که من کردم" او ادامه داد. "من هنوز هم نیاز به تماشای بدن در بادامک فیلم ها را به مطمئن شوید که ما در آسمان به طوری که ما نمی هر گونه استفاده از زور و یا هر چیزی شبیه به آن."

ماتیوز درگذشت جولای 4, 2019. با استناد به Sacramento County پزشکی قانونی این دعوی متحده وجود دارد "به کبودی های ماریو به عنوان یک نتیجه از وزن و فشار که قرار داده شده بود بر او."

تیم سوانسون سخنگوی ساکرامنتو شهر مدیر گفت: این شهرستان در حال بررسی این پرونده و بررسی گام های بعدی.

تبلیغات

این شرکت امنیتی که شاغل Quitugua و هیز در بیانیه ای گفت که متیوز حاضر به پیروی از دستور به ترک ورزشگاه و "به نظر می رسد به تهدید" نگهبانان.

"آنها اقدام به بازداشت او در انتظار ورود پلیس. او ادامه داد: به طور فعال به مقاومت در برابر تلاش ها برای مهار او را تا زمانی که او به زندان گرفته شده توسط ساکرامنتو پلیس" بیانیه ای گفت:.

این شرکت کاهش یافته است به ارائه نظر بیشتر با استناد به جریان دعوی در دادگاه.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب