فعالان فراخوان پلیس برای گسترش مبارزه در برابر آسیب های محیطی نژادپرستی

به عنوان تلاش برای اصلاح و اجرای قانون به دست آوردن شتاب در کلرادو برخی از گروه های در حال تجدید تلاش خود را ب

توسط MORVARIDEASIA در 24 خرداد 1399

به عنوان تلاش برای اصلاح و اجرای قانون به دست آوردن شتاب در کلرادو برخی از گروه های در حال تجدید تلاش خود را برای مبارزه با محیط زیست نژادپرستی.

همراه با 34 دیگر سازمان های غیر انتفاعی, 350 کلرادو شده است هل دادن دادخواست است که خواستار توقف کامل از انتشار مواد مضر و ترکیبات آلی فرار (VOCs) و انواع دیگر آلودگی هوا برای سی روز یا حداقل تا زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس موجود است. تلاش آغاز شد که در ماه آوریل بدست اخیر افزایش, با بیش از 2600 امضا در حال حاضر فرستاده شده به فرماندار Jared پلیس.

VOCs اغلب منتشر شده درست در کنار مناطق مسکونی و یا محله در سایت های مانند Suncor پالایشگاه نفت در شهرستان کامرس; آنها نیز منتشر شد در بیش از 50 ، 000 فعال fracking چاه در کلرادو. با وجود کاهش اخیر حفاری در کلرادو هزاران نفر از مردم هنوز اثرات VOCs از سایت های fracking نیروگاه های زغال سنگ و پالایشگاه. "این کاملا نامناسب به این نوع از تاسیسات صنعتی در کنار, که در آن مردم زندگی می کنند می گوید:" جولیا ویلیامز مدیر ارتباطات و توسعه برای 350 کلرادو.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

درخواست متصل اثرات مضر آلودگی هوا بر روی افراد آسیب پذیر به ویروس کشنده با استناد به تحقیقات دانشگاه هاروارد مطالعه ای که در بر داشت که در دراز مدت قرار گرفتن در معرض ذرات ریز (PM2.5) همراه با 8 درصد افزایش در COVID-19 مرگ و میر. گفت: محققان نتایج خود را "بر اهمیت ادامه به اجرای موجود آلودگی هوا قوانین و مقررات برای حفاظت از سلامت انسان هر دو در طول و پس از COVID-19 بحران است."

در آوریل پلیس ایجاد COVID-19 عدالت در سلامت تیم پاسخ برای پاسخ به نژادی و نابرابری در چگونه این ویروس را تحت تاثیر قرار کلرادو جوامع است. یکی از اهداف آن این است برای کمک به کسانی که احتمال بیشتری برای زندگی در مناطق با آلودگی هوا نرخ مانند جوامع اطراف Suncor پالایشگاه.

عمر Montgomery جمهور از شفق قطبی شعبه NAACP خدمت در سهام کمیته پاسخ او تاکید می کند که نابرابری اجتماعی به طور مستقیم متصل به محیط زیست بی عدالتی. "اگر ما می تواند فعال در حال حاضر در پرداختن به این مسائل پس از آن ما می توانید شروع به نگاه در آن از یک سیستمیک چشم انداز... درخواست خود را به ما چگونه می تواند در خدمت جوامع ما شده اند که از حقوق خود محروم برای سال," او می گوید. این کمیته قصد دارد در حال حاضر پلیس با یک لیست پیشنهادی از اقدامات.

و رای دهندگان می خواهید عمل بیشتر در آب و هوا از رهبران دولت با توجه به رای گیری انجام شده توسط حفاظت کلرادو غربی تحقیقات طرفداران و استراتژی جهانی در ماه مه. بررسی داده ها و تجزیه و تحلیل نشان داد که حتی در طول زمان سلامت در بحران, Coloradans به شدت به حمایت از حرکت رو به جلو با حرکت بلند پروازانه برای کاهش تغییر آب و هوا.

نزدیک به 72 درصد از کسانی که در نظرسنجی تصویب این طرح اقدام آب و هوا ایجاد اهداف کاهش انتشار گازهای گلخانه ای است که پلیس به قانون امضا شده در مارس 2019 از جمله 51 درصد از جمهوری خواهان و 72 درصد از کارش رای دهندگان. مردم در واقع تغییر رای خود را بر اساس آب و هوا مسائل با توجه به بررسی که می گوید که یک نامزد حزب دموکرات که به شدت از اقدام آب و هوا ضربان یک جمهوری خواه نامزد کسی نیست با 21 امتیاز در یک generic قانونی رای گیری.

اندرو Baumann معاون ارشد رئیس جمهور از تحقیقات در استراتژی جهانی گروه توضیح می دهد که این دومین از دو نظر سنجی کاوش در کلرادو رای دهندگان نگرش در مورد تغییر آب و هوا و به طور خاص اهداف مصوب سال گذشته است. برای اولین بار انجام شد در ماه دسامبر و قبل از شیوع بیماری همه گیر; Baumann می گوید: نتایج حاصل از دو بررسی شد سازگار است.

جسیکا Goad معاون مدیر در حفاظت کلرادو می گوید: او را هیجان زده در مورد نتایج نظر سنجی. "ما نیاز به اقدام در آب و هوا. آب و هوا اقدام برابر سلامت عمومی برابر نژادی و عدالت و همه این مسائل با هم می تواند unwound," Goad می گوید.

Governor Jared Polis signed Colorado's Climate Action Plan in May 2019.

فرماندار Jared پلیس امضا کلرادو طرح اقدام آب و هوا در مارس 2019.

تعقیب Woodruff

اما در حالی که طرح اقدام آب و هوا در زمان یک گام به سمت کاهش تولید گازهای گلخانه ای کلرادو است در مسیر رسیدن به اهداف آن است. قانون اصلاح کلرادو کنترل آلودگی هوا عمل می کنند و متعهد دولت به گازهای گلخانه ای (GHG) کاهش انتشار اهداف 26 درصد زیر سطح سال 2005 تا سال 2025 و 50 درصد تا سال 2030.

"تحقیقات نشان می دهد که ما راه پیگیری برای رفع آن تولید گازهای گلخانه ای اهداف است که فرماندار پلیس به قانون امضا شده در سال گذشته" ویلیامز می گوید. "اگر او مایل به اقدام جسورانه برای محافظت از ما و جوامع به منظور کاهش تولید گازهای گلخانه ای به او وعده داده شده چه نقطه ای از آن وعده؟"

استیسی Tellinghuisen, یک تحلیلگر سیاست غربی منابع طرفداران به نقل از یک تجزیه و تحلیل انجام شده در اوایل سال جاری که مشخص است که اگر تولید گازهای گلخانه ای کاهش می یابد با استفاده از در حال حاضر برنامه ریزی شده سیاست های کلرادو هنوز هم بیش از آن گاز گلخانه ای, انتشار اهداف خود را با حدود 30 میلیون تن در سال 2025 و 46 میلیون تن آلودگی در سال 2030.

"ما کاملا آگاه تر است بنابراین امروز بیش از همیشه از عمیق نابرابری در جوامع ما و آلودگی هوا و تغییر آب و هوا را نامتناسب جلوه در جوامع کم درآمد و جوامع رنگ," او می گوید. "ما باید اطمینان حاصل شود که تمام جوامع به اشتراک گذاری به همان اندازه در مزایای پرداختن به تغییرات آب و هوا."

در حال حاضر بیش از همیشه مهم است به بحث در مورد عدالت زیست محیطی در رابطه با COVID-19 Montgomery می گوید: "ما باید برای تغییر این شیوه به این دلیل است که ما در آینده است. ما باید برای حفاظت از سلامت خانواده های ما. ما باید برای حفاظت از سلامت کودکان ما. و ما باید برای شروع به این صادقانه مکالمات برای کشف کردن آنچه که می تواند انجام شود متفاوت است به طوری که جوامع می توانید احساس امن...هوا آنها تنفس آنها نوشیدنی و غذا خوردن آنها را."

کلرادو انرژی اتاق در حال توسعه یک نقشه راه است که شناسایی مجموعه ای از سیاست, قوانین و برنامه های تشویقی که آدرس گسترده تغییرات در اقتصاد اما Tellinghuisen می گوید که کیفیت هوا کنترل کمیسیون است که در نهایت مسئول تضمین این که آب و هوا اهداف به دست آمده در جدول زمانی تاسیس کلرادو توسط قوه مقننه. در جلسه AQCC در ژوئن 17 و 18, او امیدوار است که کارکنان را ارائه می دهد مجموعه ای از سیاست های است که می تواند مورد بحث و بررسی قرار گرفت به منظور تصمیم می گیرید که چگونه به جلو حرکت کند.

"در حالی که کلرادو در حال حاضر گرفته شده برخی از گام های مهمی برای پرداختن به تغییرات آب و هوایی کار بیشتر مورد نیاز است," او می گوید. "ما مصرانه از رهبران ما برای گوش دادن به رای دهندگان و اضافی اقدام برای کاهش آلودگی آب و هوا و حفاظت از جوامع ما — به خصوص کسانی که همچنان به رنج می برند به طور نامتناسبی با توجه به تولید گازهای گلخانه ای مضر."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن