فعالان به دنبال جرم زدایی " سحر و جادو قارچ در DC

واشنگتن (AP) — پوستر آغاز شده نامحدودی نور پست فقط چند هفته پس از شهرستان وارد شده چه خواهد بود monthslong اقا

توسط MORVARIDEASIA در 23 تیر 1399

واشنگتن (AP) — پوستر آغاز شده نامحدودی نور پست فقط چند هفته پس از شهرستان وارد شده چه خواهد بود monthslong اقامت در خانه سفارش دهید. وضوح رنگ و تحمل سه سر قارچ آنها خواسته واشنگتن به "اصلاح قوانین برای گیاه و قارچ ها داروهای" با ساخت طبیعی psychedelics "پایین ترین سطح پلیس اجرای اولویت است."

این شد شروع یک underdog کمپین که فقط موفق واقعا غیر محتمل سیاسی feat: موفق مردمی درخواست درایو انجام شده به طور کامل تحت pandemic مستند شرایط.

دوشنبه گذشته فعالان ارائه بیش از 36,000 امضا به هیئت مدیره از انتخابات است. اگر امضا نگه دارید تا از طریق فرایند تایید رای دهندگان در پایتخت کشور را در انتخابات نوامبر ابتکار که جرم زدایی psilocybin "سحر و جادو" قارچ و دیگر psychedelics طبیعی مانند mescaline.

در صورت تصویب آن خواهد بود که برای اولین بار در نوع خود برای یک شرقی شهر دنور شد اولین شهر آمریکا به تصویب چنین ابتکار عمل در مارس 2019 با کالیفرنیا شهرهای اوکلند و سانتا کروز زیر کت و شلوار. این امر نیز به احتمال زیاد در صورت تلاش در کنگره برای سرنگونی و یا جلوگیری از اجرای آن است.

فعالان deemphasizing تفریحی جنبه های مواد مخدر تمرکز تقریبا به طور انحصاری در بخش های درمانی و مزایای پزشکی به عنوان درمان برای افسردگی تروما و اعتیاد.

"سی واقعا می تواند منجر به راه در این زمینه گفت:" مدیر کمپین ملیسا لواسانی. "شما نباید تحمل پیامدهای جنگ مواد مخدر در حالی که شما در حال شفا خودتان است."

فقط در رای گیری مورد نیاز نوآورانه تغییر در حالت عادی مردمی امضا-تاکتیک های جمع آوری و کمک از سی شورا. فعالان در حال برنامه ریزی برای راه اندازی مبارزات انتخاباتی خود را در ماه مارس با سنتی درب-به-درب canvassing و خیابان-گوشه داوطلبان. اما آنها تصمیم به نگه کردن به عنوان رمان coronavirus ساخته شده و تاخت و تاز محلی عفونت اعداد شروع به بالا رفتن. توسط مارس مشخص شد که این مستند را ماه گذشته و آنها تصمیم به ادامه به هر حال.

"بخشی از آن را به من بود نه فقط مایل به تسلیم" لواسانی گفت. "ما در حال حاضر سازمان یافته و ما نمی خواهیم فقط به از دست دادن سال است."

آنها را به طور خلاصه سعی کنید برخی از درب به درب در کاپیتول هیل محله اما متوجه شد که خانواده های تحت ویروس مستند نیست واقعا پذیرای یک غریبه در درب با یک کلیپ بورد. به طوری که آنها تغییر تاکتیک و اعتراض به سی شورا برای کمک به. شورا به عنوان بخشی از یک بزرگتر coronavirus امداد بسته تایید برجسته مجموعه ای از تغییرات است که اجازه ساکنان به دانلود یک نسخه از دادخواست آن را امضاء و ارائه یک تصویر از امضا کاغذ.

داوطلبان راه اندازی امضای غرفه در خارج از فروشگاه های مواد غذایی در مراکز رای دهی در روز واشنگتن اولیه انتخابات و حتی در محل این شهر در جریان تظاهرات بیش سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس.

سازمان همچنین از طریق پست نسخه از دادخواست و دقیق بسته های مرکزی در سراسر لواسانی خانواده و داستان شخصی به حدود 220000 خانوار. یک سی کارمند دولت و مادر دو او می گوید: او با موفقیت درمان فلج زایمانی افسردگی که شامل افکار خودکشی با دوزهای کنترل شده psilocybin mushrooms و بعد از آن با یکی دیگر از طبیعی روانگردان به نام ayahuasca بودند.

"من شروع به میکرو دوز با psilocybin است و در عرض چند روز احساس کردم مثل خودم دوباره," او گفت:. "آن واقعا ترسناک بود به می دانم که اگر کسی متوجه من شد و انجام این کار من از دست دادن همه چیز است."

این یک پیام است که لواسانی معتقد است طنین انداز خواهد شد در یک ملت وضعیتی وخیم تحت روانی بار از یک جریان همه گیر در سراسر کشور تظاهرات بیش نژادی و بی عدالتی و آنچه وعده داده می شود بیشتر تفرقه انتخابات ریاست جمهوری در حافظه زندگی.

"ما در حال رفتن به در شکل زمانی که ما از این طریق دریافت کنید و ما در حال رفتن به نیاز به کمک همه ما می توانیم" او گفت:. "بسیاری از مردم رنج می برند وجود دارد."

آن را نیز یک پیام است که به دست آورده بودند جای پایی در درون جریان اصلی محافل علمی است. بدن در حال رشد از کار است که به دنبال در اثر psychedelics طبیعی برای درمان افسردگی تروما و اعتیاد. در سال گذشته دانشگاه جانز هاپکینز افتتاح مرکز روانگردان و آگاهی تحقیقات با برنامه ای به منظور مطالعه اثرات psychedelics بر یک میزبان از بیماری بی اشتهایی به بیماری آلزایمر.

در یک مقاله مدیر مرکز رولاند Griffiths به نام psychedelics طبیعی "جذاب کلاس از ترکیبات" است که می تواند "تولید منحصر به فرد و تغییر عمیق از آگاهی در طی فقط چند ساعت."

پیشنهاد سی رای گیری ابتکار می توانست به psilocybin mushrooms, iboga, mescaline و ayuhuasca اما نه به peyote و یا انسان ساخته شده psychedelics مانند LSD. این امر به دستور اداره پلیس شهری در درمان این مواد به عنوان یک اولویت پایین. اگر موفق لواسانی گفت که او پیش بینی بيمار قادر به مصرف این مواد در کنترل شرایط و در مشاوره با پزشکان و درمانگران.

اما حتی اگر از آن عبور لواسانی اذعان دارد که آن را احتمالا خواهد شد مسدود شده در برخی از راه های کنگره که حفظ حق تغییر و یا حتی سرنگونی سی ، هنگامی که یک 2014 رای گیری طرح مصوب قانونی کردن استفاده از ماری جوانا کنگره در پا و ممنوع دولت منطقه از صرف هر گونه وجوه یا منابع در توسعه نظارتی و یا سیستم مالیات برای فروش ماری جوانا. نتیجه این شده است پر رونق "هدیه-اقتصاد" بازار خاکستری که در آن مشتریان و نمایندگی های حفظ نازک تظاهر است که آنها در واقع خرید چیز دیگری مانند یک تی شرت و دریافت ماری جوانا به عنوان یک هدیه افتخاری.

مریلند جمهوری خواه در کنگره اندی هریس که با حمایت بودجه سوار که مسدود 2014 ماری جوانا ابتکار در حال حاضر نشان داد در مصاحبه مطبوعاتی که او قصد دارد برای انجام همان اگر این ابتکار جدید می گذرد. یک سخنگوی هریس کاهش یافته است به نظر بیشتر در مورد این مسئله. تشکر. النور هولمز نورتون واشنگتن nonvoting نماینده در مجلس نمایندگان قول داده است به مخالفت با هر گونه تلاش.

"ما همچنان به مبارزه با هر گونه تلاش برای سرنگونی سی قوانین بدون در نظر گرفتن سیاست به عنوان سی حق دارد به خود دولت" نورتون یک دموکرات در بیانیه ای گفت.

لواسانی گفت: او را نه دیدن چنین psychedelics به سادگی به آن اضافه خاکستری-بازار مخلوط. او امیدوار برای آینده "موج آبی" در ماه نوامبر انتخابات که تغییر سنا به دست دموکرات و صاف راه واشنگتن را به تلاش برای استقلال. دموکراتیک-کنترل خانه به تصویب یک نقطه عطفی سی استقلال لایحه در ماه ژوئن اما آن را غیر قابل عبور مخالفان در جمهوری برگزار شد و مجلس سنا.

در حال حاضر لواسانی گفت: او قصد دارد citywide آموزشی ابتکار پیش از ماه نوامبر رای دادن. او را به شمارش در این ایده است که رای دهندگان عادی و به دور از روانگردان اوج از سال 1960 دیگر توجه psychedelics طبیعی با نوع ننگ متصل به ماری جوانا و دیگر مواد مخدر.

"وجود دارد بیشتر از یک تخته سنگ سفید نسبت به حشیش," او گفت:. "بسیاری از مردم یک مسئله واقعی با علف های هرز."

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب