Adams County آغاز می شود و سپس مکث ماری جوانا مهمان نوازی گفتگو

در ژوئن 16, Adams County شد یکی از کلرادو اولین استان ها در نظر ماری جوانا-دوستانه کسب و کار, اما این گفتگو به

توسط MORVARIDEASIA در 28 خرداد 1399

در ژوئن 16, Adams County شد یکی از کلرادو اولین استان ها در نظر ماری جوانا-دوستانه کسب و کار, اما این گفتگو به سرعت در شهرستان کمیسیون بررسی قانون دولت جدید در نظر گرفته شده برای پیشبرد صنعت ماری جوانا مالکیت در میان مردم در جوامع در عصر جنگ با مواد مخدر.

لایحه ایجاد یک متقاضی تعریف دولت ماری جوانا کسب و کار شتاب دهنده مجوز و آینده عدالت اجتماعی برنامه — و همچنین به عنوان اجازه می دهد فرماندار Jared پلیس به جرم عفو سابق در اختیار داشتن ماری جوانا به اتهام دو اونس یا کمتر — تصویب شد کلرادو توسط قوه مقننه در پایان جلسه در ژوئن 15, فقط یک روز قبل از ماری جوانا مهمان نوازی فرمان بود برای برنامه ریزی یک جلسه با Adams County کمیسیون. به عنوان یک نتیجه در نظر گرفتن این فرمان که به پیشنهاد یک ساختار صدور مجوز برای ماری جوانا-دوستانه کسب و کار, تلفن همراه, سالن و درمانگاه اتاق مزه در unincorporated Adams County (نه به صورت محلی اداره شهرها مانند شفق قطبی و یا Thornton) بود به تعویق افتاد و به عنوان هنوز نامشخص تاریخ.

اگر چه جدید عدالت اجتماعی تعریف امر به صدور مجوز در کلرادو های محلی به طور معمول با استفاده از دولت از قوانین به عنوان نمونه در حالی که به روز رسانی خود را گلدان سیاست. با یک تعریف در محل برای دولت ماری جوانا اجرای بخش آینده شتاب دهنده مجوزهای کسب و کار (یک شکل از میکرو مجوز در نظر گرفته شده برای افزایش گلدان صنعت مالکیت در میان جوامع متاثر از جنگ با مواد مخدر) و هر آینده عدالت اجتماعی برنامه هایی که ممکن است اجرا شود و در پایین جاده Adams County کمیسر اما پینتر پیشنهاد sidelining بحث طوری که کمیسیون می توانید اطلاعات بیشتر در مورد این لایحه که پلیس است که انتظار می رود به ثبت نام.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

"اگر ما می تواند برخی از زمان به بحث در مورد آن چرا که من آگاه از نهایی پیش نویس قانون" پینتر پیشنهاد به سرعت دریافت تایید از همکاران او.

با توجه به Adams County وکیل Heidi Miller, مهمان نوازی فرمان به عنوان در حال حاضر نوشته شده "نیاز به یک تغییر از هیئت مدیره و جهت از هیئت مدیره اجازه می دهد تا [عدالت اجتماعی] مجوز است." او اشاره می کند که عدالت اجتماعی لایحه "رفت و به سرعت" در قوه مقننه مصرف مقامات شهرستان ،

دنور جدید ماری جوانا صدور مجوز کار گروه شده است در جلسه پس ممکن است به پیش نویس توصیه هایی برای آینده شهر سیاست در مورد ماری جوانا مهمان نوازی و تحویل کسب و کار که هر دو قانونی شد, در سال 2020 است. ماری جوانا گروه صنعت, مدیر اجرایی, ترومن, Bradley یک MLWG عضو هیئت مدیره می گوید که عدالت اجتماعی بوده است که نقطه کانونی آن جلسات و شگفتی که چرا Adams County شروع نمی شود آن مهمان نوازی گفتگو با یک روش مشابه.

"با توجه به چیزهایی که در حال حاضر در کلرادو و حتی در سراسر کشور, Adams County است و از هر فرصتی برای کمک به حق یک اشتباه اینجا. حتی فقط یک مکالمه در سطح محلی برای شروع با" برادلی می گوید. او نشان می دهد شهرستان و دیگر دولت های محلی در نظر گرفتن گزینه های مانند تنظیم مجوز برای عدالت اجتماعی متقاضیان و یا با استفاده از ماری جوانا مالیات بر درآمد به صندوق اقلیت وام کسب و کار.

پیشنهاد Adams County فرمان را محدود ماری جوانا-دوستانه کسب و کار از محل ظرف پنج مایل از یکدیگر و همچنین جلوگیری از هر گونه کسب و کار مهمان نوازی از بودن در 1000 فوت از هر مکان و یا مدرسه خصوصی با مجوز مهد کودک, زمین یا مسکن دولتی تسهیلات. اجتماعی گلدان مصرف فضاهای نیز باید حداقل 100 فوت دور از هر کلیسا, جوانان, مرکز, استخر عمومی, گذرگاه طاقدار, correctional facility در نیمه راه خانه و یا هر گونه تسهیلات برای بازسازی و یا تکامل غیر فعال است و 50 فوت از یک ملک مسکونی.

"هر زمان که این احکام در نظر گرفته امید من این است که شهرداری ها فکر می کنم از طریق عواقب ناشی از هر شکست" برادلی می گوید. "چیزی که شروع به پریدن کرد به من که پنج مایل منطقه حائل بین کسب و کار. که به نظر می رسد بیش از حد. اگر آن را به معنای اطمینان از برابر [جغرافیایی] توزیع, من فکر می کنم وجود دارد راه های بهتر برای انجام آن است."

مسائلی مانند توزیع میکرو-فروش مجوز بالقوه کلاه در ماری جوانا-دوستانه کسب و کار و یا سیگار کشیدن نه اجازه خواهد داشت در داخل خانه خواهد شد به احتمال زیاد خطاب در آینده جلسات پس از کانتی در کمیسیون بررسی جدید عدالت اجتماعی تعریف.

تحت این تعریف یک عدالت اجتماعی متقاضی باید یک کلرادو ساکن که بازداشت شده اند و یا محکوم به ماری جوانا جرم بود به مدنی دارایی جریمه مربوط به ماری جوانا بررسی و یا زندگی در یک منطقه تعیین شده کم فرصت های اقتصادی و یا جرم و جنایت بالا; هر کسی با یک عضو خانواده که موضوع را به ماری جوانا-جرائم مربوط خواهد بود همچنین واجد شرایط به عنوان خواهد متقاضیان زندگی در زیر یک عنوان-هنوز-به-می شود-تعیین سطح درآمد خانوار است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن