AEG و Fiddler s Green مالک حمایت از هنرمندان تحریم محل

AEG ارائه و موزه از هنر غیر انتفاعی است که صاحب نقب زن سبز آمفی تئاتر باید حمایت خود را از زندگی مهم جنبش و هن

توسط MORVARIDEASIA در 31 تیر 1399

AEG ارائه و موزه از هنر غیر انتفاعی است که صاحب نقب زن سبز آمفی تئاتر باید حمایت خود را از زندگی مهم جنبش و هنرمندان ناتانیل Rateliff و Nightsweats the Lumineers Flobots و روح از لطف همه آنها را به نام برای یک هنرمند و فن تحریم 18000-صندلی محل در گرینوود بیش از یک جدید شهرستان گرینوود قطعنامه شورای محافظت می کند که افسران پلیس از مسئولیت مدنی در موارد سوء.

تحریم مردم می پرسد برای جلوگیری از صرف هر گونه پول در محل و در هر گرینوود کسب و کار تا زمانی که قطعنامه معکوس شده است.

AEG و معا فرستاده خود را در حمایت از بیانیه تنها چند ساعت قبل از نوازندگان برنامه ریزی شده برای شرکت در یک راهپیمایی و بازی-در اعتراض 7:30 p. m. 20 ژوئیه در شهرستان گرینوود سالن 6060 جنوب کبک خیابان تحت هشتگ #LiveMusicforBlackLives.

"AEG ارائه و موزه هنر, هوای آزاد, غیر انتفاعی که صاحب نقب زن سبز آمفی تئاتر ایستاده با هم در حمایت از زندگی ماده و برابر اجتماعی و نژادی و بی عدالتی" AEG ارائه در بیانیه ای گفت:. "ما همچنین ایستادگی در حمایت از همه هنرمندان که به جلو آمده به قرض دادن صدای خود به پیشرفت هر دو به صورت محلی و در سراسر کشور. AEG ارائه به عنوان یک شرکت موسیقی است که در عمل یک محل در گرینوود و با این نسخهها کار از نزدیک با اداره پلیس دارای چشم انداز منحصر به فرد و قابلیت اتصال به این موضوع است. ما در حال حاضر رسیده به کلید صدای در هر دو طرف با قصد آوردن همه احزاب با هم به صورت معنی دار گفت و گو و حل و فصل."

این گرینوود قطعنامه شد در پاسخ به پیشگامانه پلیس-اصلاحات قانونی که تصویب کلرادو مجمع عمومی در ماه ژوئن در پی قتل جورج فلوید در مینیاپولیس و پس از آن سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات که جاروب ملت است. در میان چیزهای دیگر, قانون مجاز افسران پلیس برگزار می شود مسئول در پرونده های مدنی برای تا $25,000 در هر صورتی خود را کارفرما تعیین می شود آنها می خواهم عمل غیر قانونی و یا در ایمان بد است.

"این قانون و تحریم — به نظر من این در مورد پیشرفت به سوی یک هدف پاسخگویی" Lumineers خواننده گروه Wesley شولتز گفت Westword در یک ایمیل ساعت قبل از ژوئن 20 عمل است. "یک پلیس است که بدون شک یکی از سخت ترین مشاغل و در نتیجه یکی که همه قطع شده است ، من فکر می کنم این مسائل در زمانی که پلیس می دانم که آنها می توانند با مصونیت از مجازات در مقابل برخی از سهام شخصی خود را در عملکرد شغلی. بنابراین این پلیس اصلاحات یک چیز بزرگ. این نه پایان داستان و من مطمئن هستم که وجود دارد مقدار زیادی از منطقه خاکستری است که وجود دارد — اما این یک شروع است."

در نامه قبلی به Greenwood Village, Rateliff نوشت:

"ما از Black Lives Matter جنبش و ترجمه برای دیدن کلرادو ملت را در اجرای پلیس اصلاحات در ماه گذشته با عبور سنا لایحه 217 با یک اکثریت دو حزبی" نوشت Rateliff در نامه ای به شهردار و شورای شهر از گرینوود. "ما وحشت زده شد در هفته گذشته به یاد بگیرند که شهر گرینوود CO تصویب قطعنامه به منظور تضعیف کاربرد SB20-217 در آن جامعه...[t]او قطعنامه جدید تکان دهنده ای از پیش تعیین شده همه آینده پلیس را به عنوان توجیه بیشتر به سپر بد افسران از اجرای مکانیسم های ایجاد شده در SB20-217. اخیرا ما در مورد برنامه ریزی برای بازی در Fiddler s Green; ما نوشتن به شما امروز به طور علنی اعلام کند که ما نمی خواهد بازی موسیقی وجود دارد تا گرینوود rescinds اخیر آن قطعنامه اجازه پلیس به قانون و بدون پاسخگویی."

یک سخنگوی گرینوود است در پاسخ به درخواست برای پاسخ به تحریم.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب