پس از هفتم coronavirus مرگ در پایانه جزیره نماینده کنگره می گوید: زندانیان فاقد حفاظت

روز هفتم عملیات در پایانه جزیره فدرال زندان درگذشت از coronavirus-بیماری های مرتبط با ایالات متحده آقای جان آم

توسط MORVARIDEASIA در 24 اردیبهشت 1399

روز هفتم عملیات در پایانه جزیره فدرال زندان درگذشت از coronavirus-بیماری های مرتبط با ایالات متحده آقای جان آمده از این سن پدرو قفل سهشنبه گفت: او ناراحت شد ببینید چه دیدم در داخل و بازداشت شدگان هستند از جان گذشته برای تجهیزات حفاظتی.

پس از تور تسهیلات Rep. Nanette دیاز Barragán پوست کنده یک فنجان مکش ماسک, لباس شب و محافظ گیر است که اجازه داده او را به انزوا مناطق یکی از بزرگترین کشور گسترش coronavirus و توصیف زندانیان فریاد برای کمک به. در بسیاری از بسیار عفونی واحدهای عرضه شد فقط با پارچه ماسک.

"در حالی که من وجود دارد, من می شنوید زندانیان جیغ بودند که در انزوا واحد" Barragán گفت. "'گفت: 'به نوبه خود در هوا ما را از برخی از هوا به من کمک کنید من نیاز به ایجاد یک تماس.'"

کم-امنیت زیر بشکهای, زندان, خانه های بیش از یک هزار و پزشکی آسیب پذیر زندانیان و بیش از 700 آزمایش مثبت برای coronavirus. تنها زندان فدرال در لامپوک را مستند کرده است بیشتر ویروس آلوده اند.

تبلیغات

"من بسیار نگران در مورد آنچه که من دیدم در آن وجود دارد," او گفت:. "وجود دارد هیچ جسمی فاصله می افتد...آنچه که ما در حال خواسته به انجام اتفاق می افتد نیست در آن وجود دارد."

بیش از آخر هفته 70 سال بود که در خدمت به 26 ماه حبس به اتهام تقلب مالیاتی درگذشت از COVID-19-شرایط مربوط است. اسکات داگلاس برش Sr. که تا به حال موجود شرایط پزشکی قرار داده شد در ونتیلاتور مارس 15 در نزدیکی یک بیمارستان و مرگ او در روز شنبه.

"شما دریافت می کنید سه سال حبس برای یک هزینه مالیاتی نباید آن را یک حکم اعدام" Barragán گفت.

هر زندانی در این مرکز تست شده برای coronavirus و L. A. شهرستان در بخش بهداشت عمومی و مقامات فدرال منتشر شد آمار جدید شنبه نشان 552 زندانیان را بهبود پس از آزمایش مثبت

تبلیغات

اداره زندانها در هفته های اخیر گسترش یافته مسکن به تسهیلات ساخت در زندان با قرار دادن نظامی چادر به فاصله زندانیان از یکدیگر است. اما Barragán توضیح داد که چگونه برخی در ابتدا منفی زندانیان را پس از آزمایش مثبت است و آنها زندگی می کردند در همان مسکن به عنوان کسانی که آلوده نیست.

Barragan گفت: ماسک های زندانیان با استفاده از شل و ول هستند و او را دیدم زندانیان تجمع با هم. با توجه به این سطح از عفونت آنها باید با توجه بیشتر محافظ N95 ماسک, او گفت:.

اداره مسئولان زندان کاهش یافته است به عنوان یک ماده از سیاست به اظهار نظر در بحث با Barragán.

اما تادیبی رهبران اتحادیه در زندان گفت: ماسک سفت و سخت مانند N95 حاوی فلز است که زندانیان می تواند با استفاده از انتخاب قفل و یا ایجاد یک سلاح.

تبلیغات

حدود 15, زندان, اعضای هیات آلوده شده اند به عنوان خوب به عنوان همسر و فرزند تادیبی افسر رسمی اتحادیه گفت.

"این نگران کننده است" گفت: جان Kostelnik غربی منطقه ای معاون رئیس جمهور از شورای زندان محلی 33. "این زندان آن است که بسیار دشوار است به فاصله اجتماعی در زندان است."

Barragán گفت: تنها شش تن از زندانیان آزاد شده اند تحت یک بخشنامه توسط ایالات متحده Atty. ژنرال ویلیام P. بر اختصاص پزشکی آسیب پذیر و کم و حداقل خطر زندانیان به خانه حبس و کسانی که تعداد باید افزایش یابد.

"ما در حال صحبت کردن در مورد خشونت آمیز و قتل. ما در حال صحبت کردن در مورد افرادی که باید مالیات مورد یا مواد مخدر به اتهام" او گفت:.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب