پس از گسترده اشکالات در آنلاین AP تست دانش آموزان هم اکنون می توانید با ارسال ایمیل

الکسا Macias مورد مطالعه ماه برای او تعیین سطح پیشرفته حساب دیفرانسیل و انتگرال کنکور و ویران شد به دیدن او سخ

توسط MORVARIDEASIA در 30 اردیبهشت 1399

الکسا Macias مورد مطالعه ماه برای او تعیین سطح پیشرفته حساب دیفرانسیل و انتگرال کنکور و ویران شد به دیدن او سخت کار نفی هفته گذشته هنگامی که او زد به یک فن آوری قطعی است که او مانع از آپلود او پاسخ و اتمام آزمون.

"من معده کاهش یافته است" گفت: Macias یک تازه وارد در دفتر را فیلیسیتس & گونزالو مندز دبیرستان در بیل هایقتس. "من در شوک بود. من فکر کردم این بود که به نگاه خیلی بد در برنامه های کاربردی کالج."

که نباید دوباره اتفاق می افتد — و یا می گوید کالج مدیره است که صاحب و اداره AP آزمون. به عنوان دومین هفته از AP آزمون از روز دوشنبه شروع کالج هیئت مدیره نورد جدید حفاظت اجازه می دهد دانش آموزان به ایمیل پاسخ خود را اگر آنها روبرو می شوند مشکلات ارائه آزمون خود را پاسخ.

ترور پاکر یک کالج مدیره و معاون ارشد در توییتر اعلام کرد که دانش آموزانی که موفق به ارسال امتحانات خود را از طریق فرایند استاندارد را بلافاصله مطلع می شود که پاسخ آنها را دریافت نکرده بود و داده خواهد شد و یک آدرس ایمیل منحصر به فرد به آنها به جای استفاده از.

تبلیغات

اما ده ها هزار نفر از دانش آموزان که نمی تواند ارائه پاسخ های خود را در هفته گذشته نمی توانند با استفاده از حفاظت عطف به ماسبق به منظور "حفاظت از امنیت و اعتبار امتحانات" پکر گفت.

هیئت کالج می گوید که دانش آموزان کمتر از 1 ٪ از نزدیک به 2.2 میلیون نفر است که در زمان امتحانات که آزمون تسلط کالج-سطح درسی و می تواند با عبور از نمره منجر به کالج های اعتباری. اگر چه مقامات در ابتدا در نظر گرفته لغو آزمون پس از COVID-19 pandemic مجبور مدارس را تعطیل آنها درهم به راه اندازی اولین-همیشه آنلاین AP آزمون پس از یک نظرسنجی از 18,000 دانش آموزان نشان داد که 91% پشتیبانی گرفتن آنها.

کالج مدیره مقامات می گویند سیستم های خود را هرگز malfunctioned و مشکلات به نظر میرسد ناشی از مشکلات تکنولوژیکی در دانش آموزان پایان. آنها توصیه به دانش آموزان برای به روز رسانی مرورگر خود را غیر فعال کردن پلاگین ها و مطمئن شوید که دستگاه در حال راه اندازی برای ضبط فایل های JPEG برای کسانی که می خواهید را به عکس های خود کار کنید و آن را به آزمون.

"هر چند اکثریت قریب به اتفاق دانش آموزان قادر به ارسال پاسخ خود را با موفقیت" پاکر نوشت: "ما به اشتراک بگذارید ناامیدی عمیق از کسانی که نبودند."

تبلیغات

که پاسخ این است کوچک به راحتی تئو Detweiler ارشد در مالیبو دبیرستان. قبل از AP حساب دیفرانسیل و انتگرال تست سه شنبه گذشته او ساخته شده مطمئن شوید که تکنولوژی خود را به روز شد تمرین آزمایشی آزمون دو بار و با موفقیت آپلود عمل خود را از طریق تلفن خود را. اما هنگامی که او تلاش برای انجام همان چیزی که در طول آزمایش واقعی, او گفت:, او نگه داشته شدن یک پیغام خطا.

"من احساس دستکاری شده," او گفت:. "من ناراحت شد به خاطر این بود که مهم ترین تست من ... من می دانستم که برای مطمئن خواهد جای من در یک سطح بالاتر در کالج."

روز دوشنبه او در زمان AP environmental science exam بدون هیچ مشکلی اما همچنان ناراحت است که ایمیل رفع آمد خیلی دیر برای کمک به او را با خود حساب دیفرانسیل و انتگرال تست که او را مجبور به پس گرفتن ماه آینده.

تبلیغات

"من خوشحالم که آنها در حال انجام این کار, اما آن را بیشتر مفید در هفته گذشته," او گفت:.

میکا طلا دانشجوی سال دوم در دانشگاه هاروارد-Westlake مدرسه تکرار آن احساسات. او قادر به ارسال پاسخ های خود را برای AP علوم کامپیوتر آزمون روز جمعه گذشته حتی اگر خود دستگاه از جمله آی فون XR و جدید Lenovo کامپیوتر تمام شد تا به تاریخ. او گفت: او نه عصبی در مورد گرفتن آزمون مجدد پس از علم کامپیوتر است که یکی از نقاط قوت اما افزود: "اگر شما در حال رفتن به من یک تست من می خواهم یک آزمون است که کار می کند."

مادرش استفانی طلا ناراحت بود که کالج هیئت مدیره اجازه داده بود که آزمون به رفتن به جلو در هفته گذشته با وجود مشکلات و در نظر او سرزنش دانش آموزان برای آنها.

"رشد یو پی اس ترک آن را به کودکان و نوجوانان به مسئولیت" او گفت:. "این واقعا اشتباه است."

تبلیغات

در مندز دبیرستان حساب دیفرانسیل و انتگرال معلم علی داداش گفت: 16 درصد از 36 دانش آموزان مشکلات مواجه می شوند. او گفت که با وجود اشک و تروما تشدید بیماری همه گیر مربوط به نگرانی در مورد سلامت و زیان کار خود را, دانش آموزان, انعطاف پذیر هستند و در حال حاضر آماده شدن برای آزمون مجدد.

آنها عبارتند از Macias, که گفت که او بدست هفته گذشته بدبختی و در حال آماده سازی خود برای AP تست روانشناسی روز سه شنبه, رها در مورد ایمیل حفاظت اگر او باید به آن نیاز دارید.

"آن شده اند که خیلی بهتر اگر این ایمنی اندازه گیری شده در محل در هفته گذشته," او گفت: "اما از آنجا که من یکی دیگر از تست شاید آن کمک خواهد کرد."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب