آخرین: فرانسه بازگشایی اقتصاد برای تسریع ویروس بازیابی

لندن — نخست وزیر بوریس جانسون دستور داده است تا یک نقد و بررسی از دولت دو متر (6.5 فوت) اجتماعی فاصله حکومت کر

توسط MORVARIDEASIA در 25 خرداد 1399

لندن — نخست وزیر بوریس جانسون دستور داده است تا یک نقد و بررسی از دولت دو متر (6.5 فوت) اجتماعی فاصله حکومت کرد و گفت: این تعداد در حال سقوط از coronavirus موارد به دولت "بیشتر حاشیه برای مانور" در کاهش راهنما.

جانسون گفت که "احتمالا" کمتر از یک در 1000 نفر در حال حاضر این ویروس و این شانس را از آینده در تماس با فرد مبتلا به طور فزاینده ای از راه دور.

رئیس خزانه داری Rishi Sunak گفت که مقامات خواهد بود نقشه کشی در مشاوره در مورد این مسئله از اقتصاددانان و همچنین دولت علمی و پزشکی مشاوران.

قانونگذاران محافظه کار و کسب و کار شده اند قرار دادن افزایش فشار بر دولت برای کاهش دو متری حکومت با این استدلال که آن را بسیار دشوار است برای بسیاری از بارها و رستوران ها به کار گیرند.

آنها می گویند که دولت در انگلستان می توانید به دنبال کشورهای دیگر و از مردم به لحاظ اجتماعی فاصله در یک متر یا 1.5 متر است.

___

در اینجا چیزی است که شما نیاز به می دانم که امروز در مورد شیوع ویروس:

— روسیه کم ویروس تلفات هنوز پرسش در غرب است.

— چین و کره جنوبی و مصر گزارش افزایش ویروس موارد به عنوان محدودیت سهولت.

— اروپا باز می شود مرزهای خود را به اروپایی ها و نه آمریکایی و آسیایی.

— تایلندی کارآفرین متصل Michelin bistros به کسانی که نیاز دارند.

— میله های مجاز به بازگشایی در پارتی-محبت نیواورلئان پس از خاموش شدن باعث coronavirus نگرانی.

— کارگران که حاضر به زندگی در گرجستان, خانه سالمندان برای حفظ ساکنان آن امن از coronavirus با عزیزان خود.

— لیگ اصلی بیس بال به نظر می رسد رهبری به آن کوتاهترین فصل پس از 1870s.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

___

در اینجا چه چیز دیگری است که امروز اتفاق می افتد:

میلان — ایتالیا اضافه شده 44 مرگ و میر ناشی از کروناویروس در روز یکشنبه با نزدیک به نیمی از کسانی که در سخت ترین ضربه لومباردی.

در حالی که اکثر مناطق ایتالیایی شمارش کمتر از 10 جدید تایید موارد در 24 ساعت گذشته با هشت منطقه در صفر لمباردی تعداد باقی مانده گیر در سه رقم شماره 244 با توجه به عمران سازمان حفاظت.

بالاترین شماره بعدی بود که در کشور همسایه ناحیهای در شمال غربی ایتالیا در 30. یکشنبه, بیش از یک ماه پس از یک کاهش تدریجی از مستند آغاز شده و نزدیک به دو هفته پس از منطقه ای مرزهای باز تعداد زیادی از مردم در حال حاضر مثبت برای این ویروس 26,274 — با 3,800 تحت درمان در بیمارستان است.

___

آتن — یونان اعلام کرده است صفر جدید مرگ و میر برای پنجمین روز متوالی, طولانی ترین جمله اجرا از اواسط ماه مارس.

در نتیجه مرگ و میر باقی می ماند در 183 در حالی که نه جدید مورد تأیید بیش از 24 ساعت گذشته تحت فشار قرار دادند و در مجموع به 3,121.

سیزده بیماران باقی می ماند متصل به هواکش در حالی که 116 خارج شده اند در بخش مراقبت های ويژه, مقامات گفت.

روز دوشنبه در یونان افتتاح دومین فرودگاه بین المللی, ترافیک در تسالونیکی کشور را که دومین شهر بخشی از یک تلاش برای سهولت به فصل گردشگری. بسته به کشور مبدا ورود مسافران خواهد شد یا آزمایش به طور تصادفی و یا به دنبال خواهد داشت موجود در پروتکل که مقرر که همه سرنشین یک ورود پرواز آزمایش می شود.

پروازهای اجازه خواهد داشت فقط از کشورهای اتحادیه اروپا حداقل تا 30 ژوئن. اما در حالی که مسیرهای از فرانسه و ایتالیا و هلند به آتن سر گرفته خواهد شد دوشنبه ممنوعیت باقی مانده در تسالونیکی.

همچنین زمین سفر با بلغارستان تنها کشور همسایه است که همچنین یک عضو اتحادیه اروپا ، مجاز خواهد بود از دوشنبه.

یونان موزه بازگشایی دوشنبه پس از سه ماه تعطیلی. ماسک های اجتماعی فاصله و محدودیت برای گروه اجرا خواهد شد.

___

آنکارا — ترکیه "در حال دور شدن از هدف" این کشور وزیر بهداشت هشدار داد پنج شنبه که روزانه تعداد coronavirus موارد رز بالاتر از 1500 پس از آرامش از محدودیت.

Fahrettin Koca توییتی که 1,562 موارد جدید ثبت شد بیش از گذشته 24 ساعت بالاترین روزانه رقم از ژوئن 3.

گزارش 1,330 بهبود او گفت: "ما تعدادی از بهبود بیماران کاهش یافت و به زیر تعداد موارد جدید. نیاز به مراقبت های ویژه تنفسی و تجهیزات در حال افزایش است."

Koca همچنین گزارش داد 15 و میر به علت coronavirus در نظر گرفتن مجموع پس از اولین مورد در تاریخ 11 مارس به 4,807. ترکیه ثبت کرده است و در مجموع 178,239 coronavirus موارد است.

در آغاز ماه ژوئن دولت مجاز کافه ها و رستوران ها ورزشگاه پارک ها و سواحل و موزه ها به بازگشایی و کاسته stay-at-home سفارشات برای افراد مسن و جوان است.

یک آخر هفته مقررات منع رفت و آمد بود که با توجه به اجرا در هفته گذشته لغو شد پایان دادن به مجموعه ای از پاره وقت مستندات در محل پس از مارس.

Koca به نام برای افرادی که به سوئیچ به یک دوره "کنترل اجتماعی زندگی" از شنبه به توقف افزایش موارد است.

___

قاهره — مصر می گوید که می خواهد از سرگیری پروازهای بین المللی شروع ژوئیه 1 با کشورهایی که خود را باز فرودگاه.

وزیر هواپیمایی کشوری محمد بازیگری گفت: در یک کنفرانس خبری در روز یکشنبه که همه فرودگاه های کشور خواهد شد اجازه می دهد مسافران در سراسر جهان برای بازگشت به بخش هایی از کشور کمتر سخت-آمار coronavirus.

آثار باستانی و گردشگری وزیر Khaled el-Anany همچنین می گوید دولت باز خواهد شد سه استان به گردشگران شروع ژوئیه 1.

کسانی که شامل بخش های جنوبی شبه جزیره سینا به عمده رفت و آمد مکرر و ساحل مقصد شرم الشیخ دریای سرخ مناطق رفت و آمد مکرر از غردقه و مرسی علم و همچنین مرسی استان مطروح در ساحل دریای مدیترانه.

دولت امیدوار است به منظور جلب گردشگران به محبوب و در عین حال جاذبه های کنترل از راه دور بوده که در امان نابسامانی ویروس.

تصمیم می آید حتی به عنوان موج همه گیر در جهان عرب پرجمعیت ترین کشور است که حداقل 1,484 مرگ و میر در میان 42,980 موارد تایید شده.

___

پاریس — فرانسه باز کردن مرزهای خود با دیگر کشورهای اروپایی در نیمه شب برای اولین بار پس از بستن آنها در میان ویروس ترس سه ماه پیش و شروع به باز کردن به بازدید کنندگان از قاره های دیگر ژوئیه 1.

آن را در میان چندین کشور اروپایی باز کردن مرزهای اولین چیزی دوشنبه — هر چند روشن نیست که چگونه بسیاری از اروپایی ها آماده هستند تا سفر دوباره.

دولت فرانسه خواسته است تا هموطنان اعضای اتحادیه اروپا به منظور هماهنگ کردن مرز خود قوانین و چسبیده به تقویم توصیه های کمیسیون اروپا هفته گذشته است.

"با توجه به مطلوب تکامل از وضعیت سلامت در فرانسه و در اروپا" دولت فرانسه در بیانیه ای گفت این باز کردن مرزهای خود به همه مهاجران از اتحادیه اروپا و کشورهای در مرز-رایگان منطقه شنگن دوشنبه.

مردم پس از رسیدن از داخل اروپا نمی خواهد نیاز به انجام شده است. اما دولت فرانسه با اعمال قوانین مختلف به بازدید کنندگان از اسپانیا و انگلیس به دلیل آن کشورها تاسیس مختلف بازگشایی برنامه.

فرانسه را به تدریج اجازه می دهد تا بازدید کنندگان از خارج از اروپا شروع جولای 1, بر اساس وضعیت ویروس در کشورهای مبدا.

دولت فرانسه وعده داده شده به سهولت برای ورود دانشجویان خارجی به ویژه در آستانه سال تحصیلی جدید.

___

سان سالوادور ال سالوادور — السالوادور رئیس جمهور می گوید که یک سختگیرانه قرنطینه اعمال شده برای مبارزه با COVID-19 دهکدهای از نظر قانونی تمام شده و تدریجی بازگشایی اقتصاد آغاز خواهد شد شنبه.

مرکزی آمریکا کشور, دیوان عالی کشور حکم داد که اقدامات سختگیرانه مقرر توسط رئیس جمهور نایب Bukele شد بر خلاف قانون اساسی و Bukele گفت: شنبه شب که او در حال رفتن به وتو جایگزین محدودیت گذشت جمعه توسط مجلس شورای ملی.

به عنوان یک نتیجه او اذعان کرد توسط قانون ترین منطقه محدود قانونی مستند به پایان رسیده است هر چند او از شهروندان خواست که همچنان در قرنطینه به طور داوطلبانه تا روز سه شنبه زمانی که مرحله به مرحله اقدامات لازم برای فعال کردن دوباره زندگی اقتصادی آغاز خواهد شد.

تحت Bukele اقامت-در-خانه احکام متخلفان ارسال شد به دولت-اجرای مهار مراکز برای ماه باقی می ماند. او در برابر شل شدن سفارشات با این استدلال که این کشور سیستم پزشکی می تواند به سرعت غرق شده و در نتیجه مقدار بیشتری از دست دادن زندگی است.

وزیر بهداشت فرانسیسکو Alabí گفت که ملت را از نظام سلامت است که در حال حاضر تیره و تار با 90 آن 105 در دسترس تخت های مراقبت ويژه در حال حاضر اشغال شده است. او گفت که او انتظار می رود برای دیدن افزایش COVID-19 موارد با پایان محدودیت.

این کشور نزدیک به 6.5 میلیون نفر گزارش کرده است 3,603 تایید موارد این بیماری با 72 مرگ و میر.

___

SKOPJE شمال مقدونیه — مقامات در شمال مقدونیه گزارش داده اند که یک رکورد جدید بعد از مرگ و میر ناشی از coronavius.

وزارت بهداشت اعلام کرد یکشنبه نه مرگ و میر ناشی از COVID-19 162 و موارد جدید طی 24 ساعت است که به ارمغان می آورد تعداد کل آلوده به 4,064 با 188 مرگ و میر.

این ارقام جای کوچک بالکان کشور حدود 2 میلیون نفر در بالای لیست از عفونت و مرگ و میر در منطقه است.

با وجود سنبله شمال مقدونیه برداشته شده وضعیت اضطراری که از نیمه شب شنبه. آن را نیز به تصویب یک پروتکل برای بازدید کنندگان ترانزیت از طریق کشور یا از طریق گذرگاه زمین با همسایه آلبانی و بلغارستان و یونان و کوزوو و صربستان و یا از طریق فرودگاه بین المللی در پایتخت اسکوپیه. ترانزیت بازدید کنندگان مجاز به ماندن در این کشور به مدت پنج ساعت و حداکثر خواهد بود موظف به پر کردن یک فرم پس از ورود در شمال مقدونیه و به دست آن به پلیس مرزی در خروج به عنوان اثبات این مدت از حمل و نقل.

مقدونی شهروندان می توانند کشور را ترک کنند اما آنها موظف به ثبت نام در یک بیانیه در خروج که اگر به آنها آلوده با COVID-19 در حالی که در خارج از کشور آنها را به پرداخت هزینه درمان خود را. پس از ورود مجدد آنها باید در حال حاضر به مرز مقامات نتایج یک تست تشخیصی گرفته در گذشته از 72 ساعت.

___

مادرید — نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز می گوید اسپانیا باز خواهد شد مرزهای خود را به مسافران از اروپا و شنگن سفر مناطق به جز پرتغال در ژوئن 21 حرکت اصلی تاریخ 10 روز.

اسپانیا را رها کردن آن مورد نیاز مردم ورود از خارج از کشور را به ماندن در قرنطینه یا در خانه و یا در یک هتل به مدت 14 روز در هنگام ورود زمانی که آن را بازگشایی در آن روز.

سانچز گفت: اسپانیا و پرتغال خود را حفظ مرز بسته های غیر ضروری گذرگاه تا ژوئیه 1.

دولتی اسپانیا در حال حاضر اعلام کرد که در 21 ژوئن آن را به پایان خواهد رسید و این کشور وضعیت اضطراری برای مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر. از آن پس اسپانیایی ها خواهد بود قادر به حرکت آزادانه در سراسر کشور بدون محدودیت اما ماسک صورت باقی خواهد ماند واجب در حمل و نقل عمومی و فضاهای شلوغ.

روز دوشنبه اسپانیا جزایر بالئارس آزمون خود را بازگشایی استراتژی با پذیرش اولین پرواز از آلمان از گردشگران خواهد بود که معاف از قرنطینه. جزایر طرح خوش آمدید به 10,900 آلمانی در دادگاه.

بیش از 27000 اسپانیایی درگذشت, در این کشور همه گیر.

___

شهر داکا — بنگلادش گزارش 3,141 موارد جدید و 32 بیشتر مرگ و میر ناشی از کروناویروس در یکشنبه, بالا بردن مجموع آن caseload به 87,520 از جمله 1,171 مرگ و میر.

Nasima سلطانه اضافی مدیر کل سلامت اداره گفت: junior وزیر از نخست وزیر شیخ حسینه خواستند دولت و وزیر بهداشت سابق و از نزدیکان به حسینه خواستند هر دو در اثر این ویروس در روز شنبه در داکا پایتخت.

بنگلادش اصلی دولت اجرای بیمارستان در حال غرق با بسیاری از بحرانی COVID-19 بیماران محروم از تخت های مراقبت ويژه و هواکش.

___

عربستان سعودی — یمن سفارت در پایتخت عربستان ریاض است سازندگان: به طور نامحدود با توجه به تعداد موارد تایید شده از coronavirus در میان کارکنان.

سفارت اعلام ساخته شده در توییتر اواخر روز شنبه اما مشخص نیست که چگونه بسیاری از مردم تا به حال قرارداد COVID-19.

به طور مشابه, فیلیپین سفارت در ریاض نیز اعلام کرد که با شروع روز شنبه خود را برای کار امور بعد از یک تعداد کارکنان مورد آزمايش قرار coronavirus و شش نفر تایید مثبت برای این بیماری است. دفتر سترون بودن و کارکنان مشغول به کار بودند از راه دور با توجه به سفارت.

با وجود مصرف زود هنگام و اقدامات بی سابقه ای را برای جلوگیری از گسترش این ویروس در عربستان سعودی اعداد به صعود ادامه با بیش از 3000 موارد روزانه با بیش از 123,000 تایید موارد کلی.

___

پکن — چین گزارش بالاترین مجموع روزانه از coronavirus موارد در دو ماه پس از سرمایه بزرگترین عمده فروشی مواد غذایی بازار تعطیل زیر یک تجدید حیات در عفونت های محلی.

مقامات می گویند وجود دارد 57 تایید موارد در 24 ساعت از طریق نیمه شب شنبه. که بالاترین مجموع روزانه از اواسط ماه مارس و شامل 36 مورد جدید در پکن.

این Xinfadi بازار در پکن سمت جنوب شرقی بسته شد شنبه و 11 مسکونی مجاور ترکیبات قفل شده است و پس از بیش از 50 نفر در پایتخت آزمایش مثبت برای ویروس. آنها اولین موارد تایید شده در 50 روز در این شهرستان از 20 میلیون نفر است.

چین تا به حال آرام ترین خود را ضد ویروس کنترل پس از حزب حاکم کمونیست اعلام پیروزی بر این بیماری در ماه مارس است.

___

سئول کره جنوبی — کره جنوبی تایید کرده است 34 بیشتر coronavirus موارد در ادامه یک روند رو به بالا در عفونت های جدید عمدتا در پر جمعیت سئول منطقه است.

کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: 30 از 34 مورد جدید در اهنی سئول منطقه که در آن نیمی از کشور را 51 میلیون نفر زندگی می کنند.

آژانس می گوید کره جنوبی در حال حاضر ثبت 12,085 ویروس موارد است. آن را می گوید 10,718 را بهبود 1,090 باقی می ماند در درمان و دیگر 277 درگذشت.

موارد جدید مرتبط شده اند به شب زنده داری موسسات خدمات کلیسا در مقیاس بزرگ تجارت الکترونیکی انبار و درب-به-درب فروشندگان.

در اواخر فوریه و اوایل ماه مارس در کره جنوبی گزارش داد صدها نفر از موارد جدید روزانه و سپس قابل توجهی کاهش درخواست مقامات به سهولت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

___

قاهره — مصر وزارت بهداشت اعلام کرده است 1,677 جدید تایید موارد coronavirus — بالاترین 24 ساعته عفونت مجموع از این ویروس برای اولین بار شناسایی شده در کشور در اواسط فوریه.

این وزارت همچنین گزارش داد 62 مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیماری است که می تواند ناشی از ویروس است.

ارقام اعلام شده روزهای شنبه افزایش مصر coronavirus مجموع به 1,484 مرگ و میر و 42,980 موارد تایید شده. این وزارت می گوید: 11,529 بیماران مرخص شده از قرنطینه پس از بهبودی خود را.

مصر جهان عرب را در پرجمعیت ترین کشور و آن را دارای بالاترین نرخ مرگ و از COVID-19 در میان کشورهای عربی است. آن را در رتبه سوم در خاورمیانه بعد از ترکیه و ایران.

___

شهر واتیکان — پاپ فرانسیس در جشن توده یکشنبه حدود 50 اجتماعی فاصله گرفته و نقاب وفادار در داخل سنت پیتر کلیسای جامع, اولین بار پاپ گفت: جرم عادی عبادت پس از محدودیت در محل قرار داده شد برای coronavirus بیماری همه گیر.

جرم مشخص شده کورپس کریستی, تعطیلات, جشن کاتولیک باور است که عشای ربانی واقعی بدن و خون مسیح است. در طول مستند وفادار می تواند به دنبال توده در تلویزیون اما قادر به دریافت و همدلی یکی از کلیسای مقدس آیینهای کلیسا.

وفادار — ایستاده در یک فاصله امن از یک دیگر — نیز حاضر بودند در میدان سنت پیتر به صورت هفتگی یکشنبه برکت و رحمت است. پاپ led نماز برای لیبی و خواست رهبران سیاسی و نظامی برای پایان دادن به خصومت ها و جامعه بین المللی را به "قلب" وضع اسفناک مهاجران به دام افتاده در lawless ملت است. "وجود دارد و ستم" پاپ گفت. "همه ما مسئولیت. هیچ کس می تواند احساس معاف."

___

پاریس — فرانسه بالاترین دادگاه اداری می گوید coronavirus نگرانی دیگر توجیه ممنوعیت تظاهرات عمومی.

در یک کشور که می بیند هزاران نفر از تظاهرات سالانه شورای دولت حاکم شنبه شب اجازه می دهد تا تظاهرات به رزومه تا زمانی که سلامت حمایت و مورد احترام هستند و این حوادث اعلام کرد در پیشبرد به مقامات و تلقی خطر ابتلا به نظم عمومی است.

این شورا می گوید که "بان کی مون در اعتراض توجیه نیست توسط جریان وضعیت سلامت" و حق اعتراض اساسی "آزادی."

حاکم آمد و به عنوان غیر مجاز در اعتراض به خشونت های پلیس و نژادی و بی عدالتی زخم در پاریس. پلیس متوقف شد حداقل 15000 نفر از معترضان راهپیمایی را از طریق شهرستان روز شنبه با استناد به ویروس محدودیت در هر تجمع بیش از 10 نفر.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن