کالیفرنیا همه رای دهندگان خواسته می شود که برای رای دادن از طریق پست در ماه نوامبر با توجه به کروناویروس ترس Newsom می گوید

با استناد به نگرانی های بهداشت عمومی بیش از میلیون ها نفر از کالیفرنیا تا در رای گیری مکان این سقوط رژیم صهیون

توسط MORVARIDEASIA در 19 اردیبهشت 1399

با استناد به نگرانی های بهداشت عمومی بیش از میلیون ها نفر از کالیفرنیا تا در رای گیری مکان این سقوط رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز جمعه دستور داد رای به از طریق پست به دولت 20.6 میلیون رای دهنده برای انتخابات ماه نوامبر در حالی که اعمال دقیق قوانین جدید برای هر کسی که در فرد است.

تصمیم Newsom گفت: منعکس کننده ارزیابی از مقامات بهداشت که COVID-19 همه گیر نمی خواهد که فروکش کرد به اندازه کافی به اجازه انتخابات به حرکت رو به جلو خود را تحت قوانین سنتی. در حالی که اکثریت کالیفرنیا آرا در حال حاضر بازیگران دور از رای گیری محل آن خواهد بود اولین بار در دولت تاریخ است که هر ثبت نام رای دهندگان است که از طریق پست رای گیری.

"در بسیاری از شور و هیجان در اطراف این ماه نوامبر انتخابات در نظر مطمئن شوید که شما می توانید رفتار خود را در یک راه امن و اطمینان از سلامت خود محافظت" Newsom گفت: در طول یک ظهر رویداد.

تصمیم به تجدید نظر اساسی انتخابات نوامبر می آید بر روی پاشنه از یک شبیه تلاش تحت فشار قرار دادند توسط نمایندگان مجلس و انتخابات محلی مقامات. روز چهارشنبه رئیس قوه مقننه دو انتخابات کمیته خواسته فرماندار به پیشدستی خود تلاش استدلال می کند که مقامات محلی نیاز به زمان بیشتری برای آماده شدن برای تغییرات نسبت ممکن است در غیر این صورت در دسترس خواهد بود اگر آنها تا به حال به صبر به صورت قانون به تصویب رسید.

تبلیغات

کالیفرنیا, وزیر امور خارجه, Alex پدیللا دولت رئیس انتخابات افسر ستایش از این تصمیم.

"این فوق العاده است برای سلامت عمومی آن را برای رای گیری حقوق این قراره بود برای مشارکت," او گفت:.

کالیفرنیا در حال حاضر دارای یک درهم آمیخته سیستم رای گیری در فرد است که متفاوت توسط شهرستان. در حالی که اکثر دولت های محلی ارائه سنتی حوزه های رأی گیری در روز انتخابات 14 شهرستان در حال حاضر پست های رای به هر رای دهنده تحت مفاد 2016 قانون که سواپ جدید "رای مراکز" برای محله سنتی حوزه های رأی گیری. L. A. شهرستان تنها محل مجاز به تصویب برسانند که سیستم بدون پستی همه رای دهندگان رای گیری در این سال است که در حال حاضر آماده برای انجام این کار در ماه نوامبر پس از مارس اولیه شاهد مشکلات گسترده از جمله صف های طولانی در فرد رای مراکز که در حال حاضر در حال بررسی توسط حسابرسان.

انتخابات محلی مقامات در حال حاضر شده است با نگاه به آینده با توجه به امکان رای دهندگان در فرد است.

تبلیغات

"اجتماعی فاصله باعث می شود بیشتر در حال حاضر نظرسنجی کارگر آموزش تنظیمات قابل دفاع و اکثر نظرسنجی کارگران در معرض خطر با توجه به سن آنها" نوشته جوزف هلند, ثبت نام از رای دهندگان در سانتا باربارا شهرستان و رئیس جمهور دولت کارمندان انجمن در نامه ای به Newsom ماه گذشته. "پیدا کردن مناسب مکان های رای گیری است که اجازه خواهد داد که برای مناسب اجتماعی فاصله و فضا برای خط صف صدور رای گیری و دریافت برگه های رای خواهد بود بسیار چالش برانگیز است."

Newsom را اما نیاز به برخی از فرد رای گیری اجازه داده می شود. فرماندار با اشاره به نیازهای معلولان رای دهندگان به ویژه که ممکن است نیاز به کمک تکنولوژی به یک رای.

"ما هنوز هم می خواهید به تعداد مناسب فیزیکی سایت برای مردم به رای دادن به عنوان به خوبی," او گفت:.

پنج کشور دائم تمام الکترونیکی انتخابات است. کالیفرنیا تغییر تنها برای نوامبر. اما در مقایسه با بسیاری دیگر دولت است که نسبتا به خوبی آماده برای پیاده سازی Newsom را رهنمود. کالیفرنیا تا به حال سخاوتمندانه قوانین برای رای گیری غایب از سال 2002 اجازه می دهد رای دهندگان برای انتخاب کردن دائمی رای-با-پست صرف نظر از دلیل.

تبلیغات

از راه دور رای گیری شد و یک جزء کلیدی از مارس ایالت اولیه که در آن 72 درصد از تمام برگه های رای ریخته شد توسط ایمیل به یک رکورد بالا است. اما تعدادی از استان ها تا به حال بسیار پایین تر رای گیری غایب سوابق معنی تغییر قابل توجهی را به اتفاق می افتد.

هزینه حرکت به پستی هر کس یک رای گیری نیز می تواند دلهره آور و مردم اغلب شکایت کرده است که دولت با گسترش دسترسی به, رای گیری در حالی که ارائه بودجه کافی برای این شهرستان به انجام این کار. و از آنجا که میزان مشارکت به طور سنتی بالاتر در انتخابات یک تغییر موقت به تمام ایمیل های رای گیری می تواند قابل توجهی ایجاد چالش های جدید در بودجه و تدارکات.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب