اتحاد برای آموزش موسیقی صاحبان سهام برای تلفن های موبایل در دنور

چهارده دنور موسیقی سازمان است که در کار با دانش آموزان از قبل از مهد کودک تا دانشگاه, به تازگی راه اندازی اتحا

توسط MORVARIDEASIA در 3 مرداد 1399

چهارده دنور موسیقی سازمان است که در کار با دانش آموزان از قبل از مهد کودک تا دانشگاه, به تازگی راه اندازی اتحاد برای آموزش موسیقی صاحبان سهام برای رسیدگی به بی عدالتی در آموزش موسیقی در سراسر منطقه مترو دنور.

"ما تصور یک آینده دنور که در آن موسیقی سازمان ها گرد هم آمده اند به اقدام مشترک را به طوری که همه مردم (صرف نظر از منابع خود را, قومیت, محله, تمایلات جنسی, هویت جنسی یا سنی) می توانید پیدا کردن بیشتر خود شکوفایی از طریق موسیقی" توضیح می دهد که این گروه در آن بیانیه چشم انداز. "ما تصور پایدار استمرار جامع آموزش موسیقی است که دارای یک اثر موج دار شدن, آوردن شادی بیشتر و افزایش رفاه در سراسر جامعه گسترده تر. ما تصور یک تعاونی راه حل گرا شبکه است که سازگار و پاسخگو به نیازهای در حال تغییر از این شهر بزرگ به طوری که قدرت موسیقی به راه انداخته است در راه های جدید و خلاق."

چهارده گروه درگیر هستند کلرادو کودکان Chorale, کلرادو, افتخار, باند, انجمن, کلرادو, سمفونی, Denver, دانشکده هنر دنور هنرمندان جوان ارکستر, El Sistema, کلرادو, داخل, ارکستر, بچه های کوچک, سنگ, شهری دانشگاه دولتی وزارت آموزش موسیقی رابرت و Judi نیومن مرکز هنرهای نمایشی در دانشگاه دنور, فرو کردن هیل موسیقی دانشگاه کلرادو دنور موسیقی صنعت سرگرمی بخش آوازی ائتلاف و جوانان در ضبط.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

جسی مارتینز مدیر آموزش و پرورش جامعه با کلرادو سمفونی می گوید: "این اتحاد متعهد به بهبود سهام تنوع و فراگیر برای دنور جوانان آموزش موسیقی و ایجاد یک تاثیر ماندگار در جوانان آموزش موسیقی در این شهر برای سال آمده است."

امیلی Crile هنری مدیر کلرادو کودکان Chorale های دیرینه جامعه شریک با دنور مدارس دولتی می گوید اعضای سازمان دیده اند دست اول چگونه بسیاری از جوامع عدم دسترسی به آموزش موسیقی در شهرستان.

"کلرادو کودکان Chorale هیجان زده است برای پیوستن به باند اعضای ما به عنوان جمعی reimagine متنوع و فراگیر موسیقی جامعه" Crile می گوید.

کلی Waltrip, مدیر اجرایی, برای دنور هنرمندان جوان ارکستر می گوید آن را بسیار پرارزش برای دیدن اتحاد گرد هم می آیند.

"موسیقی آموزش و پرورش سهام کار همه ما پرشور در مورد تبدیل شده است و حتی مهم تر در طول این چند ماه گذشته" Waltrip می گوید. "DYAO بسیار هیجان زده در مورد باند را فصل بعد."

باند قصد دارد برای تجهیز سازمان های عضو با ابزار برای خدمت بهتر و تقویت جامعه است.

"اعتقاد به این که آموزش موسیقی باید برای همه در دسترس بوده است نزدیک به قلب ما در CHBA می گوید:" ملیندا هو مدیر توسعه و بازاریابی برای کلرادو افتخار گروه انجمن. "ما اعتقاد داریم در دیدار دانش آموزان در هر کجا که هستید در سفر خود را برای کمک به آنها در تحقق بخشیدن به توانایی های بالقوه خود و توسعه مادام العمر قدردانی برای موسیقی است. کلرادو افتخار گروه دامن زده است به کار با تمام این سازمان برای ترویج و فراگیر در آموزش موسیقی است. این یک فرصت باور نکردنی."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن