مغلوب ساختن پیشی جستن استفاده از مالاریا مواد مخدر به احتمال زیاد استقبال در هند

دهلی نو (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلامیه که او مصرف یک داروی ضد مالاریا مشکوک اثربخشی بر

توسط MORVARIDEASIA در 30 اردیبهشت 1399

دهلی نو (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلامیه که او مصرف یک داروی ضد مالاریا مشکوک اثربخشی برای کمک به دفع کردن coronavirus خواهد شد به احتمال زیاد استقبال در هند.

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلی حمایت از هیدروکسی کلروکین کاتالیز یک تغییر فوق العاده ای در جنوب کشور آسیایی ترغیب بزرگترین تولید کننده مواد مخدر را بسیار بیشتر از آن تجویز آن برای خط مقدم بهداشت درمان ویروس و استقرار آن به عنوان یک ابزار دیپلماتیک با وجود نصب شواهد در برابر استفاده از مواد مخدر برای COVID-19.

مغلوب ساختن پیشی جستن روز دوشنبه گفت که او مصرف هیدروکسی کلروکین به عنوان یک اندازه گیری از حفاظت در برابر ویروس. سازمان غذا و دارو داد اما هشدار داد در برابر استفاده از آن در خارج از بیمارستان ها به دلیل خطر ابتلا به مشکلات قلبی جدی.

هند سیاست در دهه مخدر استفاده می شود برای جلوگیری از مالاریا و درمان لوپوس و آرتریت روماتوئید را به شدت تغییر کرده و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در ماه مارس که مواد مخدر استفاده می شود به همراه یک آنتی بیوتیک می تواند "بازی تعویض" در مبارزه با این بیماری همه گیر. هند وزارت بهداشت به سرعت تصویب آن به عنوان یک پیشگیری کننده برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و دیگران در معرض خطر ابتلا به عفونت و به عنوان یک درمان برای بیماران بدحال.

مقامات در بمبئی و حتی به خود جلب کرد تا یک طرح به اداره هیدروکسی کلروکین به هزاران نفر از ساکنان زاغه به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر ویروس.

هندی مقامات بهداشتی اعلام کرده اند که درخواست های مکرر برای اظهار نظر محدود کردن ارتباطات به سلامت روزانه جلسات گذشته که رخ داده ممکن است 11.

قوانین می گویند که مواد مخدر مانند هیدروکسی کلروکین استفاده می شود تنها پس از یک دقیق علمی و اخلاقی بررسی ادامه داد: نظارت توسط یک کمیته اخلاق و حصول اطمینان از رضایت آگاهانه — هیچ یک از آن اتفاق افتاده است با HCQ به گفته دکتر Amar Jesani یک اخلاق پزشکی متخصص.

بمبئی پیشنهاد شد و در نهایت کنار گذاشته در میان گنجینه های اخلاق در اداره HCQ به عنوان مواد مخدر شناخته شده است بدون آن معرض آزمایش های بالینی. هنوز دولت هند توصیه می شود بیشتر و بیشتر مردم با استفاده از آن contravening 2017, قوانین اضطراری استفاده از تست مواد مخدر Jesani گفت.

هند در ابتدا ممنوع HCQ صادرات اما لغو این ممنوعیت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید "تلافی." در همان زمان هند به دولت دستور داد تا تولید کنندگان به سطح شیب دار بالا تولید از 1.2 میلیون به 3 میلیون قرص در ماه باعث سهام شرکت به موشک وار رفتن. از آمریکا به استرالیا, فروش, شروع به پریدن کرد.

مقامات حتی گفت که هند مزارع می تواند به افزایش رشد ظرفیت cinchona درختان که پوست حاوی ترکیب گنه گنه که استفاده شده است برای درمان مالاریا پس از 1860s. گنه گنه نیز می تواند ساخته شده مصنوعی.

دولت هند خود را خریداری 100 میلیون HCQ قرص با توجه به اطلاعات دولت برای توزیع متحده و کمک به کشورها از جمله افغانستان و میانمار و جمهوری دومینیکن است.

هند بزرگترین تولید کننده داروهای ژنریک, یک رشد سریع صنعت به ارمغان آورده است که پایین دارویی قیمت در سطح جهانی. در طول HIV/AIDs بحران هند ایفا نقش مشابه به عنوان در coronavirus همه گیر افزایش جهانی لوازم زندگی-صرفه جویی در مواد مخدر.

مشکل این زمان کارشناسان می گویند این است که هیدروکسی کلروکین اعتیاد به مواد مخدره است بر اساس یک مطالعه شل و ول با کمی به هیچ مدرکی وجود ندارد که مانع از آن یا رفتار COVID-19.

هنوز یک افزایش شدید در تقاضا کاهش می یابد لوازم برای بیماران مبتلا به لوپوس و آرتریت روماتوئید.

هند با عجله ارشاد نیز مانع محاکمه علمی است که می تواند تعیین کند که آیا مزایای مصرف HCQ بیشتر از خطرات آن.

"ما باید یک محاکمه. من فکر می کنم که راه درست برای رسیدن به جواب این سوال. اما (دولت) ساخته شده کار ما سخت تر," دکتر گفت: Bharath کومار که تیم پیشنهاد کرده است یک محاکمه.

در ضمن شواهد برابر با استفاده از HCQ برای coronavirus در حال رشد است.

ایالات متحده مطالعه 368 بيمار در جانبازان بیمارستان بزرگترین مطالعه در عین حال بررسی HCQ ارزش به عنوان یک coronavirus پادزهر پیدا کردم هیچ فایده ای ندارد و حتی مرگ و میر بیشتر در میان کسانی که با توجه به مواد مخدر است.

دولت هند ارزیابی خود را از 19 مواد مخدر یافت می شود که HCQ نبود بیشتر امیدوار کننده. یک نیروی کار اشاره کرد که در حالی که HCQ بود به راحتی در دسترس قدرت شواهد علمی برای مکانیسم عمل نسبتا کم است.

با بیش از 101,000 موارد و 3,163 مرگ و میر coronavirus هنوز غرق هند محدود سیستم مراقبت های بهداشتی. اما این شروع به تغییر در برخی از نقاط داغ به عنوان یک سختگیرانه هفته طولانی و مستند در سراسر کشور آغاز می شود به سهولت اجازه می دهد برای تحرک بیشتر از این کشور 1.3 میلیارد نفر است.

هیچ جا این واضح تر از در ماهاراشترا کشور ساحلی در مرکز هند تحمل یک سوم از هند ویروس caseload. دولت آموزش پزشکی و تحقیقات آژانس شده است اداره HCQ به بیماران در بیمارستان ها و درمانگاه ها با توجه به سوابق دادگاه.

آژانس ارشد دکتر Tatyarao P. Lahane گفت: پروتکل های تعیین شده توسط هند به دولت بودند که به دنبال کاهش یافته است و برای پاسخ به سوالات بیشتر.

دکتر Shriprakash Kalantri از مهاتما گاندی موسسه علوم پزشکی در ماهاراشترا گفت: دولت توصیه HCQ برای "خاموش برچسب" یا تایید نشده استفاده کنید به این معنی است که بیماران باید گفته شود که "کوچک وجود دارد اما خطر مهم است که آن را ممکن است به شما آسیب برساند."

"اگر وجود دارد هیچ مدرکی حمایت جامد آزمایش های بالینی پس چرا نهادهای علمی هل دادن این دارو و دادن یک تصور عمومی این است که یک گلوله سحر و جادو و این آخرین امید خود را?" Kalantri گفت.

___

آسوشیتد پرس نویسنده Biswajeet بانرجی در لکنو هند و کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب