آهسته غذا سازمان ملل را لغو آن سالانه دنور جشنواره

اگر ماه سپتامبر به نظر می رسد مانند آن را هنوز هم دور آن را تنها یک چشم بر هم زدن دور برای برنامه ریزان رویداد

توسط MORVARIDEASIA در 13 اردیبهشت 1399

اگر ماه سپتامبر به نظر می رسد مانند آن را هنوز هم دور آن را تنها یک چشم بر هم زدن دور برای برنامه ریزان رویداد به خصوص پس از عدم اطمینان در مورد چگونه اجتماعی فاصله و دیگر بیماری همه گیر مربوط به اقدامات ایمنی را نگاه کنید بیش از چند ماه آینده. آهسته غذا سازمان ملل سالانه جشن های محلی و غذاهای سنتی شده است که راه اندازی در Larimer مربع برای سه سال گذشته نیست و در نظر گرفتن هر گونه شانس; آهسته غذا ایالات متحده آمریکا است که سازماندهی آهسته غذا سازمان ملل فقط لغو این مراسم بود که به جای برنامه ریزی شده از 11 سپتامبر به 13.

"تجمع مردم با هم یک ستون آهسته غذا, ماموریت," جشنواره, مدیر اجرایی, Krista رابرتز در بیانیه ای گفت. "با این حال سلامت ایمنی و رفاه همه درگیر همچنان اولویت ما است. تیم ما در حال کار برای ایجاد مجازی برنامه نویسی این سقوط به حمایت و جمع آوری این جامعه ما نگاه به جلو به آینده با هم در فرد پس از این بحران است."

Chefs and ranchers won't be convening for Slow Food Nations this year.گسترش

سرآشپزها و دامداران نخواهد بود برگزاری آهسته غذا سازمان ملل در این سال است.

علامت Antonation

اینکه آیا یا نه آن را امن خواهد بود برای جمع آوری در گروه های بزرگ می آیند سپتامبر باقی مانده است دیده شود اما آهسته غذا سازمان ملل یک جشنواره بین المللی است که به طور معمول به ارمغان می آورد در سرآشپزها رستوران و مواد غذایی و تولید کنندگان و رسانه از سراسر جهان و عدم اطمینان از مسافرت هوایی با مشکلات اقتصادی مواجه شده بودن این صنعت و نیاز به مواد غذایی حرفه ای برای حمایت از جوامع خود را در حال حاضر دیگر به احتمال زیاد عوامل در تصمیم به لغو این جشنواره است.

در حالی که ما دست در جشنواره آموزنده و خوشمزه برنامه نویسی (سال های گذشته به ما داده اند صفر-زباله شام سنتی نان ذرت مکزیکی-ساخت تظاهرات و اتیوپی اینجرا نان کلاس, برای مثال) این سازمان در حال حاضر در حال برنامه ریزی آهسته غذا آنلاین زنده جلسات را به محتوای مشابه مانند شهری باغبانی, شربت خانه, سس و بینی-به-دم ماهی دبستان به کامپیوتر شما. زندگی "مهارت-به اشتراک گذاری" برنامه نویسی آغاز می شود در مارس 6 و قبلا ضبط شده جلسات در حال حاضر ارسال شده در مواد غذایی آهسته ایالات متحده آمریکا سایت.

برای کمک به حمایت از تولید مواد غذایی جامعه آهسته غذا ایالات متحده آمریکا نیز راه اندازی شد ملی خود انعطاف پذیری صندوق که به نفع "همه کارگران محلی در زنجیره غذایی — کشاورزان و دامداران ماهی, برداشت, سرآشپزها, طرفداران و کارگران" با توزیع بودجه به تولید که سهم آهسته غذاهای ماموریت و ممکن است بیش از گذشته توسط ایالت و یا فدرال بودجه امداد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن