Coronavirus تست برای یک و نیم میلیون L. A. دانش آموزان هر هفته ؟ آسان تر از انجام گفت

تست قبل از تحصیل.این رویکرد Supt. Austin Beutner به نام برای این هفته زمانی که او گفت که آن را ممکن است نا امن

توسط MORVARIDEASIA در 25 تیر 1399

تست قبل از تحصیل.

این رویکرد Supt. Austin Beutner به نام برای این هفته زمانی که او گفت که آن را ممکن است نا امن برای بازگشایی لس آنجلس Unified School District دانشگاه تا coronavirus تست در دسترس است به تمام K-12 دانش آموزان و کارکنان به طور منظم و حتی هفتگی پایه.

که به معنی به اندازه کافی تست برای نزدیک به نیم میلیون دانش آموز و 75,000 کارکنان در برخی از 760 دانشگاه از سن پدرو به چتسورث.

چنین تعهد خواهد بود در مقیاس بی سابقه ای dwarfing زمان تست در سطح شهرستان و زور زدن یک تست زیرساخت ها است که در حال حاضر عدم به نگه دارید تا با افزایش تقاضا است. اخیرا در هفته گذشته شهرستان مقامات بهداشت عمومی توصیه می شود مبتلایان به معیارهای تست به دلیل منابع محدود و زیرساخت ها است.

تبلیغات

این رویکرد تکان دهنده از برخی, انتقاد, از جمله از رئیس جمهور تهمت که گفت این بود: "وحشتناک تصمیم به نگه داشتن مدارس بسته شده است.

برخی از کارشناسان از جمله کسانی که در مراکز کنترل و پیشگیری بیماری توصیه نمی گسترده در مدارس تست; دیگران بالا بردن سوال در مورد امکان ایجاد چنین برنامه ای در کوتاه توجه کنید.

"من فکر نمی کنم آن را واقعا عملی" گفت: Claire Garrido-Ortega یک اپیدمیولوژی مدرس در کال دولت ، "در این مرحله ما نیاز به کاهش خطر ابتلا به," او گفت:. "تست لزوما کاهش خطر است."

دیگران را تایید Beutner تصمیم به نگه داشتن دانشگاه های بسته در حال حاضر با توجه به زمان سنبله در coronavirus موارد است. برخی از دانشگاه هاروارد کارشناسان استدلال می کنند در یک گزارش که با توجه به منفی کاذب و نرخ گسترش هر عضو یک جمعیت را به آزمایش می شود هر سه تا چهار روز اجازه می دهد تا برای بازگشایی — یک رویکرد بسیار زیادی در خط با Beutner پیشنهاد.

تبلیغات

با سر و صدا در حال رشد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و برخی از والدین برای کودکان برای بازگشت به کلاس درس Beutner روشن ساخته است که اطمینان از ایمنی دانش آموزان و کارکنان در این کشور را دومین منطقه مدرسه را برای اولین بار می آیند.

این تصمیم نشان دهنده نگرانی بسیاری از کارشناسان است. کلاس های درس مناسب سالن های گسترده عفونت: ده ها تن از دانش آموزان بسته بندی شده به یک فضای محدود کشیدن خود را خارش ماسک صورت پایین به لمس خود بینی و دهان. کودکان به طور معمول باید بیشتر تماس نزدیک از بزرگسالان و بسیاری از معلمان در گروه های سنی بالاتر با شرایط موجود. زمانی که اسرائیل بازگشایی مدارس شیوع بیماری به دنبال.

در آریزونا سه معلمان که به اشتراک گذاشته یک کلاس درس به صورت مجازی مدرسه تابستانی تمام قرارداد این رمان coronavirus. یکی از آنها درگذشت, گزارش, گفت:.

"تست چند را محافظت می کند بسیاری از," گفت: Beutner در سخنان خود در روز دوشنبه ، "راه درست برای بازگشایی مدارس است به مطمئن شوید که وجود دارد این است که یک سیستم قوی تست و تماس با ردیابی برای کاهش خطر برای همه در جامعه مدرسه است."

موفقیت دیده می شود, کره جنوبی, دانمارک, آلمان و ویتنام در مبارزه با این ویروس گفت: با توجه به قوی تماس با ردیابی عملیات است که می تواند به اعمال L. A. مدارس شهرستان. "در یکی از مدارس بالا برای مثال تقریبا از 2900 دانش آموزان و کارکنان باید در تماس مکرر با یکی دیگر از 100.000 مردم," او گفت:.

اما فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری به صراحت "را توصیه نمی کند" مدرسه جامع مبتنی بر تست این سازمان اشاره کرد در نامه جسورانه در وب سایت خود را با استناد به عدم وجود شواهد کافی است که آن را کاهش می دهد, انتقال, به علاوه نگرانی در مورد منابع رضایت والدین و حفظ حریم خصوصی.

تبلیغات

برای انجام بارگیری در این هفته نمایش فیلم مدرسه منطقه نیاز به تهیه تجهیزات حفاظت شخصی استخدام و آموزش افراد برای انجام آزمون ها و اتخاذ یک سیستم امن برای رکورد نگه داشتن. مدرسه منطقه مورد 485,000 دانش آموزان اعم از kindergartners به سالمندان دبیرستان به علاوه بیش از 75,000 تمام و پاره وقت کارکنان. هفتگی قراضه به معنی حداقل 80,000-110,000 آزمون در روز, با توجه به اینکه برخی می تواند انجام شود در طول تعطیلات آخر هفته.

در L. A. County, به سادگی راه اندازی یک جدید تست محل خدمت 2,500 اعضای عمومی می تواند حدود دو هفته گفت: ان لی مدیر اجرایی جامعه سازمان یافته تلاش های امدادی, که نظارت بر تست در مکان های مختلف در سراسر L. A. از جمله ورزشگاه طفره زن.

باربارا فرر مدیر بخش عمومی وزارت بهداشت گفت: آلمان تنها کشوری بود او می دانست که تا به حال نهاد دانشجویی تست برای کوروناویروس. او تا به حال رزرو در مورد زیر در آلمان منجر شود.

"یک, این است که بسیار بزرگ شهرستان و B وجود دارد محدود به آنچه تست را به ما بگویید," او گفت: پس از آن نشان دهنده یک فرد عفونت وضعیت تنها در لحظه ای از تست ها و نتایج می تواند چندین روز طول بکشد. "همانطور که ما یاد بگیرند که بیشتر و بهتر تست ظرفیت آن را به مرتب کردن بر اساس بازبینی آنچه نقش است از تست در مدارس. اما در حال حاضر من می خواهم ما می خواهیم واقعا تمرکز زیادی در کنترل عفونت و فاصله گرفتن پروتکل هایی است که ما در جای خود قرار داده."

تبلیغات

چالش مهم دیگر به مدرسه تست طرح فیزیکی: عرضه است. به منظور آزمون تمام کارکنان و دانش آموزان هر هفته مدرسه منطقه نیاز خواهد بود برای به دست آوردن بیش از نیم میلیون سواب لوله و واحد معرف.

و هر شخصی تجهیزات حفاظتی به دست آمده برای سلامت کارگران نمونه و یا کارگران آزمایشگاه تجزیه و تحلیل آنها خواهد احتمالا تفریق از آنچه در دسترس است به کارکنان بیمارستان در خط مقدم از شیوع منتقدان گفت.

در حال حاضر لس آنجلس تجربه کرده است و رو به کاهش منابع عمومی خود را تست مکان با توجه به افزایش تقاضا است. تا زمانی که در اوایل این ماه مقامات تشویق ساکنان به تست. اما هفته گذشته مقامات پیشنهاد کرد که اولویت داده می شود به افرادی که تجربه علائم شده اند در تماس با کسی که در معرض و یا کار در یک محیط پر خطر.

"تطابق تقاضا تبدیل شده است بیشتر آشکار" L. A. شهرستان خدمات بهداشتی و مدیر دکتر کریستینا Ghaly در هفته گذشته گفت: زمانی که توصیه های جدید اعلام شد. "ما باید به سازمان دیده بان زنجیره تامین است."

تبلیغات

آن را به حدود 300 دلار به ازای هر دانشجو در طول دوره از یک سال برای تست دانش آموزان و کارکنان هفتگی همراه با اعضای خانواده و کسانی که تست مثبت با توجه به Beutner.

اما دانشمندان می گویند این محاسبات گمراه کننده هستند. "این است که در مورد پول است. آن را در مورد فیزیک" گفت: Michael Osterholm مدیر مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست در دانشگاه مینه سوتا است. "ما در حال رفتن به یک دوره برخورد با سرنوشت."

تست ظرفیت در L. A. شهرستان تا حد زیادی گسترش یافت و از آنجا در اوایل بیماری همه گیر. در هفته اول آوریل به حدود 30000 نفر از مردم تست شده برای COVID-19 سراسر درمانگاه و بیمارستان و پرستاری ماهر و امکانات دولت-تست سایت در این شهرستان است. دو سوم از کسانی که تست شد و اداره شهر یا شهرستان تست سایت.

در آخرین هفته از ماه ژوئن 191,046 مردم مورد آزمایش قرار گرفتند در سراسر L. A. شهرستان 87,345 از آنها در دولت-اجرای سایت. وجود حدود 100 تست سایت در سراسر شهرستان است که در حال اجرای شهرستان و یا شرکای خود را.

تبلیغات

اما L. A. شهرستان تست چالش های فراوان حتی بدون یک مدرسه مبتنی بر تست زیرساخت ها است. این شهرستان یکی از اولین ارائه تست برای افراد بدون علامت و در عین حال ساکنان اخیرا گزارش مشکلات برنامه ریزی قرار ملاقات. بسیاری می گویند هیچ اسلات های موجود با وجود چک کردن چند بار. مردم دچار علائم هنوز ساعت صبر کنید برای تست در درایو-از طریق خطوط که کشش مایل است. آنها گزارش شده انتظار بیش از 10 روز برای نتایج.

در حالی که این شهرستان تلاش کرده است با مخاطب گسترده ردیابی — شناسایی و تماس گرفتن با افرادی که ممکن است در تماس با افراد آلوده — Beutner گفت: سیستم مدرسه هستند "بسیار بهتر قرار داده شده" از دیگر زیرساخت های اجتماعی برای انجام این کار به نقل از روابط موجود وجود دارد. خانواده اعتماد مدارس با اطلاعات شخصی خود را, او گفت:, و مدارس, احتمال نگه داشتن دقیق ترین اطلاعات در زمان واقعی از هر گروه.

یک چیز وجود دارد کارشناسان می تواند همه موافق: اگر سنن و بازگشایی مدارس را تحت تاثیر قرار میدهد نمایی بیشتر مردم از این دانش آموزان که شرکت می باشد.

"10 ساله دانش آموز ممکن است 30 سال معلم 50 ساله راننده اتوبوس یا زنده با 70 ساله مادر بزرگ" Beutner روز دوشنبه گفت:. "تاپیک بهداشت عمومی ضروری برای حفظ مدارس از تبدیل شدن به یک ظرف پتری."

تبلیغات

کارکنان نویسندگان کالین Shalby و هوارد Blume کمک به این گزارش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب