ما می افزاید جدید تحریم بر فن آوری های غول پیکر, Huawei

بوستون (AP) — دولت آمریکا تحمیل کرده است محدودیت های جدید بر فن آوری های غول پیکر, Huawei توانایی استفاده از ف

توسط MORVARIDEASIA در 27 اردیبهشت 1399

بوستون (AP) — دولت آمریکا تحمیل کرده است محدودیت های جدید بر فن آوری های غول پیکر, Huawei توانایی استفاده از فناوری آمریکایی پله تا درگیری با پکن بر توسعه صنعت و امنیتی است.

اداره ویلبر راس در روز جمعه گفت که واشنگتن می خواهد برای جلوگیری از هواوی را از طفره رفتن از تحریم های قبلی بر آن استفاده از فناوری آمریکایی به طراحی و تولید نیمه هادی ها در خارج از کشور.

"شده است وجود دارد بسیار بسیار ویژگی های گریز از طریق Huawei که توانسته است در اثر استفاده از تکنولوژی آمریکا" راس گفته فاکس کسب و کار. "ما هرگز در نظر گرفته شده است که راه گریز وجود داشته باشد."

Huawei Technologies Ltd. چین اولین انجمن جهانی با نام تجاری و یک سازنده تجهیزات شبکه و گوشی های هوشمند است که در مرکز ایالات متحده و چین درگیری بیش از پکن تکنولوژی جاه طلبی. مقامات آمریکایی می گویند Huawei است یک خطر امنیتی است که این شرکت را رد می کند. دولت چین را متهم کرده است واشنگتن به سوء استفاده از هشدارهای امنیتی به آسیب افزایش رقیب به ایالات متحده شرکت های فن آوری.

بر اساس قوانین جدید خارجی نیمه هادی سازندگان باید دست آمریکا مجوز به کشتی Huawei-طراحی نیمه هادی ها به شرکت های چینی است که تولید با استفاده از تکنولوژی آمریکا.

حرکت "به نظر می رسد مانند یک پیروزی برای کسانی که واقعا می خواهید به درایو ناخن و یا آنچه آنها فکر می کنم خواهد بود ناخن در Huawei تابوت" گفت: آدم سگال, یک عضو ارشد در شورای روابط خارجی.

چین تهدید به اقدامات تلافی جویانه در برابر شرکت های ایالات متحده.

تراشه طراحی و ساخت تجهیزات مورد استفاده در جهان نیمه هادی گیاهان است که عمدتا در ایالات متحده ساخته شده بنابراین قانون جدید تاثیر می گذارد تولید کنندگان خارجی است که فروش به هواوی و شرکت های وابسته از جمله HiSilicon که باعث می شود تراشه برای ابر رایانه علمی و نظامی استفاده می کند. وزارت بازرگانی گفت: خارجی ریخته گری خواهد بود اعطا 120 روز مهلت برای چیپس در حال حاضر در تولید.

در سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت منع شرکت های ایالات متحده از استفاده از Huawei فن آوری و یا ارائه تکنولوژی به شرکت چینی بدون دولت تصویب deeming آن امنیت ملی در خطر است. وزارت بازرگانی معاف باریک لیست محصولات و خدمات و توسعه یافته است که چشم پوشی برای کاهش تاثیر در ایالات متحده حامل های بی سیم است که با استفاده از Huawei فن آوری است. در این هفته اضافه شده یکی دیگر از 90 روز.

Huawei در پاسخ با حذف آمریکا از اجزای اصلی آن محصولات است. این شرکت در گزارش فروش جهانی افزایش یافت 18 ٪ به $121 میلیارد دلار در سال گذشته با وجود محدودیت های اعمال شده هر چند آن گفت: فروش گوشی رنج می برد و پس از آن مسدود شده بود از preinstalling موسیقی, نقشه ها و سایر خدمات ارائه شده توسط ایالات متحده مبتنی بر گوگل.

محدودیت های جدید در حال جدا شدن از کسانی که معافیت اما نقاط ضعف را مجاز شرکت های ایالات متحده برای تامین Huawei با تراشه های ساخته شده در خارج از ایالات متحده

وزارت بازرگانی آمریکا روز جمعه گفت این محدودیت های جدید خواهد "دقت و استراتژیک" target Huawei خرید نیمه هادی ها که در آن طرح های ساخته شده در خارج از کشور ریخته گری است که ایالات متحده با استفاده از نرم افزار و فن آوری است.

کوین گرگ یک وکیل در Akin Gump که نظارت صادرات دولت در وزارت بازرگانی در دولت اوباما با اشاره به محدود دامنه قوانین است.

"اگر یک خارجی ریخته گری باعث می شود یک تراشه بر اساس Huawei طراحی و ایالات متحده تجهیزات مورد استفاده برای ایجاد یک تراشه پس از آن کنترل می شود اما اگر یک تراشه ساخته شده از Huawei طراحی و سپس آن را کنترل نمی," او گفت:.

Huawei بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر. اما چین رسمی جهانی روزنامه تایمز تهدید به اقدامات متقابل در روز جمعه. آن گفت: پکن است که می تواند شامل محدودیت در شرکت های ایالات متحده از جمله کوالکام سیسکو و اپل. آن را نیز تهدید به تعلیق خرید از بوئینگ هواپیما.

جهانی بار اشاره کرد که قوانین جدید خواهد بلوک شرکت های مانند TSMC یک Taiwainese تراشه ساز از ارائه هادی ها به هواوی.

TSMC گفت که "پس از صادرات ایالات متحده تغییر حکومت نزدیک است." این شرکت گفت: نیمه هادی زنجیره تامین است "بسیار پیچیده" و TSMC مشغول به کار بود با وکلا به "انجام تجزیه و تحلیل حقوقی و اطمینان از یک آزمون جامع و تفسیر این قوانین است."

TSMC اعلام کرد قصد دارد این هفته به ساخت یک تراشه گیاه در آریزونا.

"به نظر می رسد آمریکا تشدید تلاش ها برای خرج کردن چین با تکنولوژی بالا شرکت های" جهانی بار گفت. آن را به نام حرکت یک عنصر از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد استراتژی است. "ایالات متحده سرکوب تبدیل شده شماره 1 چالش به چین را توسعه می دهد."

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب