در میان بخشی از بازگشایی hodge خپله منطقه خلیج سفارشات برگ ساکنان خیره اشتباه

Jason تریپ صاحب یک کارخانه یا محل تقطیر در این یک بار-surfer-شهر دوستانه در سان متئو کانتی. از اواسط ماه مارس

توسط MORVARIDEASIA در 25 اردیبهشت 1399

Jason تریپ صاحب یک کارخانه یا محل تقطیر در این یک بار-surfer-شهر دوستانه در سان متئو کانتی. از اواسط ماه مارس او شده است می خواهم به فروش صنایع دستی ودکا, gin, و رم, و همچنین به عنوان یک کالا در تقاضای بالا — ضد عفونی کننده دست — به محلی مراجعان از نمای.

همه به پایان رسید که 5 مه زمانی که کابل فرستاده تریپ و گفت: او را به آن را تعطیل کند.

تریپ شده و صریحتر به تصویر کشیدن خود را به عنوان یک قربانی جغرافیایی دلخواه دولت حکم تلاش برای بدست آوردن داستان خود را به هر کسی که گوش. او با ارسال یک نکته در مورد وضعیت او به لس آنجلس تایمز' نکته-خط و سان فرانسیسکو ABC-7 پخش یک داستان در مورد وضعیت خود را در هفته گذشته.

"چرا آن را خوب است برای رفتن به فروشگاه و خرید الکل اما خوب به ماندن در خارج و خرید از یک نمای?" او گفت: صحبت از داخل خود فروشگاه.

تبلیغات

تریپ وضعیت و از دیگر منطقه خلیج صاحبان کسب و کار بود و نه حل و فصل روز شنبه هنگامی که سن متعو و دیگر منطقه خلیج شهرستانهای استان اعلام کرد قصد خود را برای استراحت چند دستور در تلاش برای نزدیک تر همسو با دولت است. تریپ مطمئن نیستید اگر این نظم جدید به این معناست که او می تواند بازگشایی شده است.

یک county سخنگوی کمک نمی کند روشن.

"من فکر می کنم ما خاموش نگه دارید پاسخ دادن به هر گونه جزئیات در مورد سفارش جدید تا زمانی که آن را اعلام کرد بعد از این هفته گفت:" پرستون, تاجر, شهرستان, سخنگوی.

در اواسط ماه مارس هفت منطقه خلیج شهرستانهای استان مشغول به کار در یک صدایی به ارائه برخی از کشور و محدود سفارشات طراحی شده برای حفاظت از ساکنان از حرکت سریع و تلخ coronavirus. سفارشات متنوع کمی از شهرستان به شهرستان تنها مواد تفاوت بودن مرزهای جغرافیایی و نام.

تبلیغات

در طول چند هفته گذشته که یکنواختی هم زده شده است به یک معجونی جغرافیایی تفسیر سفارشات و اجرای تصمیمات — از شهرستان را به سطح شهر و حتی در سطح بلوک.

برای مثال در مارس 27, منطقه خلیج county مقامات بهداشتی اعلام کرد که آنها گسترش پناهگاه در محل سفارشات تا پایان ماه.

اما به زودی روشن شد که هر یک افسر بهداشت و county وکیل تفسیر سفارشات و پسوند متفاوت است.

برای مثال در شهرستان سانتا کلارا مقامات تصمیم ساکنان می تواند بازی تنیس فوری با اعضای خانواده. اما در سراسر باریک در حال حاضر خشک سن Francisquito نهر ساکنان در سان متئو کانتی ممنوع شد.

تبلیغات

"ما صرف ساعت بحث در آن زمان بسیار بیشتری نسبت به موضوع ارزش داشت" اسکات فردا سان متئو کانتی بهداشت عمومی افسر گفت: در یک ایمیل. "در حالی که من هرگز فکر نمی کردم تنیس به خصوص در معرض خطر فعالیت این گروه از منطقه خلیج سلامت افسران تصمیم به رفتن با یک موضوع disallowing ورزشی که سهم تجهیزات. که به معنی هیچ تنیس."

فردا به پس برداشته است که محدودیت زمانی خاصی آستانه ملاقات هستند (مانند تنها اعضای خانواده در حال بازی با هم یا بدون توپ-های میان مجرد از خانواده).

فردا نیز محدود سان متئو کانتی ساکنان از سفر بیش از 10 مایل برای تفریح و سرگرمی — محدودیتی اعمال نمی جاهای دیگر. او گفت که تا حد زیادی به جلوگیری از مردم را از هجوم آوردند به ساحل دریا در مخاطره آمیز اعداد و ارائه اجرای قانون با گسسته متریک برای اجرای دستورات.

"شهرستان coastside منطقه یک قرعه کشی برای دهها هزار نفر از مردم بسیاری که از فاصله های بسیار دور" گفت: فردا که صاحب یک beachside خانه در Half Moon Bay. "سواحل می تواند یک مشکل مهم با غیرقابل کنترل تجمعات به عنوان ما را دیده اند در دیگر مناطق از دولت و کشور است."

تبلیغات

با توجه به داده ها از San Mateo County sheriff حداقل 370 نوشته شده هشدارهای 1,088 کلامی هشدارها و 604 پارکینگ تقدیر نامه صادر شده در طول این شهرستان ساحل بین 20 آوریل و مارس 3 برای نقض شهرستان سرپناه در محل سفارشات. هیچ کدام به سیستم وارد شده ممکن است بین 4 و مه 11, دوره های اخیر در کلانتر سایت.

مه 5 ایمیل به تریپ از Pacifica رئیس پلیس ویلیام Glasgo شد شامل نمی شود در آن هشدار.

این تریپ رسومات است که برنده جایزه هنر و صنعت-الکل تقطیر در واقع یک تبدیل گاراژ پایین یک کوچه خاموش نخل باد بزنی Ave.

در هر راه به نظر می رسد این محصول از یک زن 48 ساله که نمیفهمد چگونه به نوبه خود یک سرگرمی به یک درآمد پایدار — بیشتر "راه زندگی" از دفتر تنظیم برای آینده IPO.

تبلیغات

جعبه و تجهیزات به نظر می رسد به صورت اتفاقی و پراکنده در مورد این طبقه مهم و گرافیتی و کوکتل مخلوط دستور جمعیت دیوار.

صبح روز چهارشنبه کمی خیس پس از "شب طولانی از کنترل کیفیت" تریپ توضیح داد که او تا به حال به اخراج چهار پاره وقت کارکنان این هفته گذشته خود را بزرگترین خریداران از جمله NHL سن خوزه کوسه یا تعطیل و یا در مورد رستوران ها نمی توانید فروش محصول خود را در خانه و در نتیجه متوقف خرید.

و حالا که او نمی تواند فروش خود را از نمای — منع او می یابد گیج کننده و مخدوش توجه مشتریان می توانند وارد BevMo یا Safeway, فروشگاه و خرید الکل از قفسه — او را بدون پرداخت پول به هر کسی.

وی با اشاره به یک صدای جیر جیر از یک کارخانه یا محل تقطیر در Half Moon Bay که هنوز عامل فروش صنایع دستی ارواح و دست عفونی به مشتریان محلی است.

تبلیغات

یک تماس به Half Moon Bay رسومات بازگشت نیست. اما این شرکت خروجی پیام و وب سایت خود را نشان می دهد نمای فروش ادامه دارد.

دانیل Steidle سخنگوی Pacifica اداره پلیس تایید این شهرستان دارای تفسیر شهرستان دستور به منع مشروب و کارخانه های لبنی از نمای فروش — مگر اینکه آنها عبارتند از رستوران ها.

عضویت در خبرنامه

به سمت توسعه پایدار در کالیفرنیا

دریافت نقطه جوش جدید ما عضویت در خبرنامه, بررسی تغییر آب و هوا, انرژی و محیط زیست و تبدیل شدن به بخشی از گفتگو و راه حل.

شما گاهی اوقات ممکن است دریافت محتوای تبلیغاتی از لس آنجلس تایمز.

"یکی از تفاوت های بین ما آبجوسازی و رسومات از برخی از دیگران در شهرستان است که آنها را به کار گیرند به عنوان یک رستوران" Steidle گفت: در یک ایمیل.

تبلیغات

با توجه به Half Moon Bay رسومات سایت مشروب تنها محصول به فروش می رسد.

سردرگمی همچنین حاکم در نظافت سگ جهان. در حالی که بسیاری از خدمات نظافت تعطیل شده اند در هر منطقه خلیج سفارشات شهرستان از جمله منلو پارک Bow Wow Meow, تلفن همراه, نظافت حیوان خانگی وانت به طور منظم دیده می شود در منطقه است.

جیمی یونگ صاحب تکان دادن تلفن همراه بیشتر پت آبگرم گفت: او می خواهم دیده می شود کسانی که دیگر وانت. اما او باقی مانده است پارک شده در مقدار زیادی در شهرستان سانتا کلارا کوه مشاهده حضور به مشتریان در سایت.

"من می دانم که این سفارشات می گویند سگ نظافت ضروری است," او گفت: "اما به دلیل تاثیر آن بر سلامت آنها چگونه می شود؟"

تبلیغات

او گفت که او فکر نمی کند San Mateo County آرامش از سفارشات که اجازه خواهد داد که نظافت سگ را تحت تاثیر قرار دهد تا او را — با وجود بسیاری از مشتریان ساکن در شهرستان سن ماتئو را منلو پارک و Atherton.

او گفت که به دلیل سانتا کلارا کانتی است که هنوز هم محدود نظافت این امکان وجود دارد او می تواند در برخی قضایی سردرگمی عبور از خطوط شهرستان به داماد است.

"بیش از حد خطرناک است," او گفت:.

در هر صورت اگر چه او در حال حاضر عامل در یک "منطقه خاکستری" او کسب و کار بیشتر از او تا به حال به حال.

تبلیغات

"من تبدیل مشاغل پایین," او گفت:. "فقط وجود دارد بیش از حد."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن