یک L. A. کلیسا به دنبال شفا پس از یک خشونت آمیز و نژادپرستانه' تروما

من به کلیسا رفت و در روز یکشنبه, به, St. Paul اولین کلیسای لوتری در شمال هالیوود — هر چند من مطمئن هستم که اگر

توسط MORVARIDEASIA در 28 تیر 1399

من به کلیسا رفت و در روز یکشنبه, به, St. Paul اولین کلیسای لوتری در شمال هالیوود — هر چند من مطمئن هستم که اگر من می خواهم خوش آمدید وجود دارد با توجه به کلمات قوی من فقط می خواهم در مورد نوشته شده است عمیقا غیر دوستانه راه چند تن از اعضای آن تحت درمان بود یک زن بود که نشستم برای استراحت در کلیسا چمن.

من نمی خواهم به شما این تصور نادرست است که آنچه که من در مورد به شما بگویم این است که تمام توله سگ ها و رنگین کمان — مشکل مطرح شده مشکل پرداخت. از آنچه که من می تواند جمع آوری بخش زیادی از این جماعت هنوز هم در حیرت زده ناباوری در مورد تمام توجه ناخواسته.

اما من باید برای شروع با گفتن این که من به گرمی استقبال در سنت پل به عنوان الکس مارشال-قهوه ای که فقط چند روز قبل از به حال استفاده می شود تلفن همراه خود را به فیلم یک مرد سفید پوست در جماعت گفتن او بود و نه خوش آمدید بر روی چمن خوری "هیچ خاطی" ثبت نام بر روی تنه درخت او می خواهم انتخاب به نشستن در زیر سایه و اعلام به او "تمام زندگی موضوع" apropos از هیچ چیز به او خواهم گفت. این همه پس از او می خواهم یخ شکسته با صحبت کردن به او را به عنوان او در رفت و در مورد کسب و کار خود را با ثبت نام بدون گفتن یک کلمه به او.

تبلیغات

معترضان همچنین به کلیسا یکشنبه برای حمایت مارشال قهوه ای, برگزاری علائم خود را از جمله آنهایی که به خواندن "Black Lives Matter" و "این کلیسا نژادپرستانه" و "عشق همسایه تو." و یا به نقل از کتاب مقدس به عنوان: "آیا بدرفتاری و یا ظلم و ستم یک خارجی برای شما خارجی ها در مصر است."

اعضای جوان از خانواده کلیسا با پوشیدن لباس سیاه در زندگی مسائل T-پیراهن استقبال تازه واردان در یک غرفه در چمن آنها ارائه رایگان آب و نان شیرینی میوه و گرانولا.

و من در بر داشت حصیر خوش را زمانی که من با معرفی خودم به سانتیاگو Botero اقدام اصلی کلیسا مدرسه است که صدای عمومی از سنت پل پس از مارشال-قهوه ای نوشته شده او حساب و ضبط این حادثه در تاریخ 7 ژوئیه.

یکشنبه صندوق ورودی ایمیل من پر بود از پیام های از افرادی که متهم مارشال-قهوه ای در مرحله یک درگیری و پیدا کردن رفتار نژادپرستانه که در آن هیچ کدام وجود دارد.

تبلیغات

Botero, برای ثبت بلافاصله به من گفت که من تا به حال نوشته شده حقیقت است. وی با تمجید مارشال-قهوه ای کسی که با او ملاقات روز بعد از این حادثه و مشخص راه کلیسا داوطلبان تحت درمان بود او را به عنوان "خشونت آمیز و نژادپرستانه" و "کاملا غیر قابل قبول" صرف نظر از اینکه آیا آنها قابل درک است که در زمان و یا اینکه آیا تا به حال شده قصد خود را.

سه نفر در برابر کلیسا داوطلبان, او به من گفت. دو مرد در ویدیو استعفا کرده بود.

سنت پل در اوایل صادر عذرخواهی خود در Facebook صفحه اعلام استعفا و گفت: این حادثه "بود به کار گرفته شده در یک راه نماینده کلیسا یا مدرسه." آن را نیز ارسال شده عذرخواهی جولای 10 از ویسکانسین انجیلی لوتری کلیسایی که 370,000-عضو اعتقادی محافظه کار فرقه لوتری که کلیسا متعلق خواستار اعضای کلیسا' نظرات به Marshall-قهوه ای "بی احترامی و حساس" و در اصل تصدیق یک نژادپرست تنور.

"این است که موقعیت ولز است که نژاد پرستی در هر شکلی که باشد قابل قبول نیست در چشم خدا و یا در وزارت ما کلیسایی" شورای کلیسایی رئیس جمهور, علامت شرودر تا به حال نوشته شده است.

تبلیغات

مارشال-قهوه ای و یک بازیگر و stuntwoman شده بود در کلیسا چمن تنها به طور خلاصه به سه شنبه گذشته هنگامی که مردم شروع به ساخت آن را به خود آنها می خواستند او رفته است. برای اولین بار نمایندگان از کسب و کار محلی و منطقه بهبود سپس کسی چک کردن برای دیدن که کلیسا درب قفل شده بودند و سپس با علامت همراه دیگری سفید مرد به زودی پیوست با زن سفید از کلیسای مهد کودک در سراسر خیابان.

که زن و مرد با قرار دادن علامت اشاره به مشکلات آنها می خواهم تا به حال در گذشته با افراد بی خانمان — بدون استفاده از کلمه "بی خانمان."

به آنها گفته مارشال-قهوه ای در مورد افراد دیگر رفتار بد او نگه داشته مودبانه درخواست آنها فایده ای نداشت به او بگویید که در چه راهی او خودش بود و بدرفتار.

"الکس احساس تهدید" Botero به من گفت که یکشنبه از این حادثه که او گفت: هرگز نباید مورد بوده است. نه در یک کلیسا. نه در خود کلیسا. نه توسط مردم اختصاص داده شده به خدا.

تبلیغات

و برخی از مردم در داخل کلیسا او اذعان داشتند در حال حاضر در واکنش به عنوان اگر آنها تهدید آنهایی که به عنوان آنها در مواجه با تبلیغات منفی و عصبانی ایمیل نظرات و تماس های تلفنی.

Botero به من گفت که کلیسا با آن آرام رسمی خدمات مبتنی بر کتاب مقدس به عنوان تنها کلمه خدا بود استفاده نمی شود به این نوع از جنجال و مبارزه با آن است.

من تا به حال متوجه شده است که این کلیسا تا به حال محافظت شده با رمز عبور آن قبلا عمومی سایت (یک حرکت که به تازگی معکوس) و پایین کشیده خود در Facebook صفحه حاوی عذر خواهی. و من می دانستم که از تجربه شخصی است که هیچ کس تا به حال شده است در پاسخ به کلیسا گوشی های.

Botero که 26 و به عنوان یک مهاجر از کلمبیا بشدت حساس به درمان با غریبه گفت: او می خواهم تلاش شده است به منظور تشویق دیگران در کلیسا را به دفاعی ایستاده است. او گفت که او در حال حاضر می خواهم بدست تعهد از رهبران کلیسا برای اجرای ضد نژادپرستانه آموزش برای کلیسا و کارکنان مدرسه.

تبلیغات

او گفت: کلیسا تا به حال مسائل با افراد بی خانمان خرابکاری در اموال و گاهی اقدام در راه ساخته شده است که اعضای هیات نگرانی در مورد ایمنی کودکان و نوجوانان در مدرسه است. اما او ابراز امیدواری کرد که آموزش مناسب را کلیسای جامعه بهتر قادر به ارزیابی کسانی که به آن به عنوان افراد به جای بازیگری در تعمیم ترس است.

او تایید کرد من گزارش داد که بسیاری در کلیسا هستند و که برخی از این افراد ناراحت کننده با تحول ناگهانی. برخی او گفت: هنوز در تلاش برای فرایند خشم آنها را کاملا درک می کنم.

"این یک کلیسا است که دچار آسیب های روانی" او به من گفت. "قایق خود را در زمان بسیار باریک منحنی و آن را با کوه در می رم و آنها اذعان دارد که آب داخل آن, اما آنها نمی دانند که چه چیزی برای انجام با آن است."

تبلیغات

من قادر هر چند من سعی کردم بسیار سخت برای به دست آوردن اعضای جماعت که هنوز در حال دست و پنجه نرم کردن با این مسائل به صحبت کردن با من این هفته است.

اما حس کردم از کسانی که با من حرف من این بود که مانند موسسات در سراسر این کشور در حال حاضر کلیسای قایق به پایان خواهد رسید تا در حال حرکت به جلو رانده ملی فعلی.

صدای قوی در درون جماعت خواستار آن است.

Bettina وینفری یک عضو کلیسا که با Botero ملاقات با مارشال-قهوه ای در هفته گذشته به من گفت که او رسیده به زنان در جماعت در Facebook به او ملحق جدید ضد نژادپرستانه باشگاه کتاب و هفت امضا کرده اند تا کنون. او دارای دو فرزند جوان در مدرسه کلیسا و گفت که او مصمم است که کلیسا نه تنها به آنها آموزش ارزش های مسیحی اما مدل آنها.

تبلیغات

در خارج از کلیسا یکشنبه من هم ملاقات سونیا کول که رفته به سنت پل نزدیک به 15 سال است و یکی از آن چند سیاه اعضا. او لوتری در میلواکی او به من گفت. او دوست دارد از سنت پل و مدرسه آن است که رشد او پسر حضور داشتند. او همیشه احساس دوست داشتنی با خانواده کلیسا.

اما او تا "کبود" و "وحشت زده" از اعمال مردم او می دانست که در این ویدئو — و خیلی صدمه دیده است که هیچ کس در کلیسا بلافاصله به او اجازه دهید آن را شناخته شده است چقدر ناراحت او — که در آن ساخته شده او سوال که آیا آنها واقعا مورد قبول او به عنوان یک فرد سیاه و سفید. او خواسته است که رهبران کلیسا او اجازه بیان احساسات خود را به آنها.

"باید وجود داشته باشد یک گفتگو که در آن همه ما با هم و با ما گفتگو در مورد چگونه ما می تواند التیام این — وجود دارد و نیاز به تبادل ایده ها," او گفت: من با اعضای ورودی ارزشمند است.

مارشال-قهوه ای نیز روشن ساخته است که او مایل به چوب در اطراف برای کمک به. او گفت تا حد بسیار شخصی سخنرانی او پس از کلیسای یکشنبه در پارک در سراسر خیابان است که در آن او ابراز تمایل خود را برای ملاقات با سه اعضای کلیسا که در واکنش به او را از غلط ترس است.

تبلیغات

"من دوست دارم برای اتصال با آنها در بحث ما تروما. من فکر می کنم آن می تواند التیام همه ما," او گفت: به عنوان یک جمعیت از جمله اعضای کلیسا تشویق او ، "من درک می کنم اگر آنها نیاز به برخی از زمان, اما می دانم که من مایل هستم. این یک دعوت نامه برای بازسازی اعتماد است."

آمین.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب