Yosemite ممکن است بازگشایی در ماه ژوئن با نیمی از تعداد بازدید کنندگان یکی ورود

پارک ملی یوسیمیتی امید به بازگشایی در اوایل ماه ژوئن و محدود کردن تعداد بازدید به نصف اجازه می دهد تا برای اجت

توسط MORVARIDEASIA در 2 خرداد 1399

پارک ملی یوسیمیتی امید به بازگشایی در اوایل ماه ژوئن و محدود کردن تعداد بازدید به نصف اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله در طول coronavirus بیماری همه گیر. مسافرخانه و برخی از اردو خواهد بازگشایی و روز بازدید کننده مورد نیاز خواهد بود به خرید بلیط ورودی پیش از سفر خود را با توجه به پیش نویس بازگشایی طرح ارائه شده در شنبه.

طرح وزن چگونه برای محافظت از سلامت عمومی و یوسمیتی کارگران حفظ دسترسی به محبوب پارک و کمک به بازگشایی اقتصاد محلی. آن را هنوز دریافت فدرال تصویب و یا اجازه از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom برای ورود به فاز 3 از دولت بازگشایی طرح است.

"ما امیدواریم که ما می توانید به پارک باز در یک به اندازه کافی هوشمند راه است که ما می توانیم به پارک باز و نه از طریق بالا و پایین رفتن باز و بسته شدن" اقدام به سرپرست Cicely Muldoun گفت: در طول یک ارائه آنلاین به یوسمیتی دروازه شرکای منطقه ای گروه است که شامل سازمان های دولتی, غیر انتفاعی, سازمان, قبایل بومی آمریکا افراد و کسب و کار.

و اشاره کرد که اکثر بازدید کنندگان به دره یوسمیتی مقامات تاکید بر نیاز به "انعطاف پذیری" برای بستن یا تغییر قوانین در مناطق است که می تواند تبدیل به سر می برند مانند تونل مشاهده لباس عروس حجاب سقوط پایین تر Yosemite پاییز, پارک, روستا, روستای کاری یخچال نقطه Wawona ماریپوزا بیشه از غول Sequoias و پارک ورودی.

تبلیغات

نکات برجسته این طرح عبارتند از:

نیاز روز بازدید کنندگان برای رزرو برای ورود به پارک در recreation.gov. یک شبه بازدید کنندگان و کسانی که رانندگی را از طریق پارک در شرق و غرب Tioga جاده معاف خواهد بود.

—تشویق بازدید کنندگان به پرداخت 35 دلار هزینه های ورودی در پیشبرد برای جلوگیری از تماس با پرسنل پارک. با این حال اعضای هیات خواهد بود در دست کیوسک به قبول هزینه های.

—محدود کردن تعداد وسایل نقلیه از ورود به پارک به 3600 هر روز حدود نیمی از این تعداد پارک دریافت شده در ماه ژوئن گذشته. اضافی 1,900 وسایل نقلیه اجازه داده می شود برای بازدید کنندگان یک شبه.

تبلیغات

—بازگشایی Ahwahnee هتل و دره یوسمیتی تسلیم در ظرفیت کامل و کاری ایجاد کرد که ارائه می دهد کابین چادر کابین و اتاق استاندارد در نیمی از ظرفیت. اسکان رزرو لغو شده است از طریق آوریل 28.

—بازگشایی پایین تر سنبه و شمال سنبه اردو که با هم دارند 141 سایت و همچنین بازگشت به کشور اردو در Yosemite Valley, Tuolumne مراتع و Hetch Hetchy.

—تعلیق خدمات شاتل در دره یوسمیتی. اما YARTS منطقه ای اتوبوس را که بازدید کنندگان به پارک خواهد عمل احتمالا با افزایش تعداد متوقف می شود اما این است که به عنوان جایگزینی برای شاتل.

— اصلاح خدمات مواد غذایی برای حفظ بازدید کننده در یک فاصله و بازگشایی خرده فروشی و فروشگاه های مواد غذایی, دوچرخه و قایق اجاره ایستگاه های گاز و Ansel Adams Gallery.

تبلیغات

—نگه داشتن دره یوسمیتی عمومی دستشویی تمیز دو بار در روز.

—بازگشایی نیم گنبد کابل برای کوهنورد در ماه ژوئن 5. مجوز از طریق ژوئن 4 برای معروف دشوار پیاده روی مسیر لغو شده است. مجوز برای تاریخ آینده افتخار خواهد بود اما سالانه 48 ساعت قرعه کشی نمی خواهد از سر گرفت.

—ایجاد یک راه مسیرهای پیاده روی و ارسال علائم به یادآوری بازدید کنندگان درباره اجتماعی فاصله در مسیرهای پیاده روی و آنها را ترغیب به پوشیدن پوشش صورت.

تبلیغات

یوسمیتی بسته شده پس از 20 مارس.tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن