تحلیل: NBA به نظر می رسد در آستانه باز گشت طرح

چیزی است که در نهایت روشن در نامشخص NBA: بازیکنان بر این باورند که آنها در حال رفتن به بازی بازی دوباره در این

توسط MORVARIDEASIA در 1 خرداد 1399

چیزی است که در نهایت روشن در نامشخص NBA: بازیکنان بر این باورند که آنها در حال رفتن به بازی بازی دوباره در این فصل است.

واضح سوال — چگونه ؟ کجا ؟ هنگامی که? — بدون جواب باقی می ماند. تست های طبیعی جدید از این coronavirus عصر خواهد بود یک جزء اصلی برای هر گونه بازگشت-به-بازی بازی طرح که NBA می آید تا با. دیزنی پردیس در نزدیکی اورلاندو زیادی را حس می کند به دلیل اندازه عظیم متعدد دادگاه و روابط خود را با لیگ پخش شریک ESPN. و هر چه زودتر بازی شروع هر چه زودتر بدانند در فصل آینده می تواند به عنوان شروع خوبی است.

چند نفر آشنا با جزئیات مکالمات به آسوشیتدپرس گفت این هفته است که بازیکنان در سراسر لیگ هستند که خواست شروع به گرفتن ذهنی و جسمی آماده برای اردوگاه های آموزشی است که می تواند فقط چند هفته فاصله است. آن را نمی ممکن است به اتفاق آرا تصویب شده اما 2-1/2 ماه به این بیماری همه گیر-باعث خاموش شدن NBA در نهایت به نظر می رسد در آستانه قادر به حرکت به جلو.

"من ایمان آدم نقره و NBA و تیم NBA ... آنها در حال رفتن به بازگشت ما اگر حتی یک سوال از ما گرفتن صدمه دیده است" جرد دادلی از لس آنجلس لیکرز گفت: در این هفته. "و این که در آن تست در حال تمیز کردن و انجام همه چیز را که من احساس می کنم که آنها به ما امن نگه دارید."

انتخاب یک سناریو برای بازگشت-به-بازی بازی های برنامه ریزی و کسی که مطمئنا شنیده ام آن را در حال حاضر. بازگرداندن تمام 30 تیم و از سرگیری فصل به طور منظم یک گزینه است. پس بازگرداندن چیزی شبیه به 20 تیم و داشتن یک گسترش حذفی از انواع یک مفهوم است که اساسا آینه چه NHL است صحبت کردن در مورد این روز است. فشرده حذفی نیز بحث شده است.

آخرین نشانه از حرکت: میلواکی صاحب مارک Lasry صحبت یکشنبه در CNBC گفت: NBA حکام دوباره دیدار خواهد کرد هفته آینده و این که او معتقد است "در عرض شش تا هشت هفته ما باید بازی است."

نقره ای, کمیساریای که تا به حال برای مقابله با یک سری از آشفته مسائل از تیره و تار چین رابطه در پیش فصل به مرگ دیوید استرن و کوبه برایانت در ماه ژانویه و در حال حاضر یک بیماری همه گیر است که مسلما تاثیر می گذارد لیگ سلامت مالی برای چند سال آینده است — گوش دادن به هر گونه و همه ایده ها.

"جهت است که لیگ دفتر دریافت کرده است از تیم ما دوباره همه قوانین در این نقطه با توجه به وضعیت پیدا کنیم و خودمان را در, است که این کشور در" نقره گفت: در ماه گذشته. "اگر وجود دارد یک فرصت برای از سرگیری بازی, حتی اگر آن را به نظر می رسد متفاوت تر از آنچه که ما انجام داده ایم در طول تاریخ ما باید مدل سازی آن است."

تقویم دیکته است که کسانی که تصمیم گیری می رویم به زودی مورد حمایت توسط این واقعیت است که نقره گفت: بازیکنان دو هفته پیش که او می خواهد قادر به جلو را یک بازگشت-به-بازی, برنامه "دو تا چهار هفته است." در آن بازه زمانی پنجره برای باز کردن.

"من واقعا هیجان زده در مورد احتمال پشت آمدن" کلیولند به جلو کوین عشق گفت: در سخنان پخش NBA کانال توییتر این هفته است. "من فکر می کنم وجود دارد خیلی خوب است که می تواند از آن آمده است. ... مردم نیاز است که فرار و به عنوان ورزشکاران بیش از حد ما می خواهید به عقب بر گردیم به آنچه که ما را بیشتر دوست دارم."

آن را برای رفتن به متفاوت است. طرفداران نمی تواند در بازی های محرومیت برخی لرزه ای تغییر در تفکر است. صفحه اصلی-دادگاه مزیت وجود دارد نمی خواهد پس از بازی تقریبا قطعا تمام توان در خنثی سایت. حتی اورلاندو سحر و جادو نمی خواهد باید در خانه-دادگاه لبه; آنها ممکن است قادر به استفاده از خانه خود را اگر NBA می آید به مرکزی فلوریدا, اما آن را مانند این بازی خواهد بود در عرصه خود را.

و کسی است که احتمالا رفتن به تست مثبت زمانی که بازی از سر گرفته است. اگر اتفاق می افتد که او را تقریبا به طور قطع مجبور به نشستن حداقل دو هفته. اگر یک سری حذفی برگزار می شود در هر روز بر اساس این بدان معناست که هنگامی که فردی مثبت است هیچ راهی وجود دارد او می تواند بازگشت به این مجموعه است. تصور کنید اگر LeBron James یا Giannis Antetokounmpo تست مثبت; عنوان شانس برای لیکرز و میلواکی دیگران اساسا در یک لحظه رفته.

اما در یک فصل که در آن NBA است قطعا رفتن به از دست دادن پول کاملا احتمالا 1 میلیارد دلار یا بیشتر وجود دارد آشکار اشتها برای بازگشت به کار اگر ایمنی می توانید مطمئن باشید.

"این بوده است مثل این است که اضطراب بچه است که می خواهد برای انجام کاری اما نمی تواند و یا اضطراب سگ که در آن شما به او بگویید که به نشستن و او به نظر می رسد در شما مانند "بیا برو' و دم خود را شروع می شود wagging چرا که او خیلی هیجان زده," All-Star Bam Adebayo از گرمای میامی گفت. "آن بوده است تمام طیف ناشناخته است."

___

AP ورزشی نویسنده گرگ Beacham در لس آنجلس کمک به این داستان.

___

تیم رینولدز ملی بسکتبال نویسنده اسوشیتد پرس. نوشتن به او را در treynolds(در)ap.org

___

بیشتر AP NBA پوشش: https://apnews.com/NBA و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن