تجزیه و تحلیل: واشنگتن از خواب بیدار به نیاز برای پلیس اصلاحات

واشنگتن (AP) — آن را مانند به نظر می رسد واشنگتن در نهایت از خواب بیدار شده. این ناامید کننده ای مرگ جورج فلوی

توسط MORVARIDEASIA در 28 خرداد 1399

واشنگتن (AP) — آن را مانند به نظر می رسد واشنگتن در نهایت از خواب بیدار شده.

این ناامید کننده ای مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس و در سراسر کشور تظاهرات که به دنبال آن باید roused هنگامی که تمایلی نمایندگان مجلس و حتی رئیس جمهور که موعظه نظم و قانون به فشار در حال حاضر برای پلیس اصلاحات.

راه فلوید است که سیاه و سفید بود فشرده در معرض ابتلا به خیابان راه سفید افسر خیره اطرافیان را از دوربین به عنوان او کنده زانو خود را به Floyd گردن در حالی که مرد گریه برای مادرش هوا برای زندگی خود ساخته شده برای یک لحظه است که نمی تواند نادیده گرفته شود.

آن را به خود جلب کرد با هم توسط هزاران نفر از مردم از همه نژادها که ریخت و به خیابان های امریکا برای ابراز خشم و انزجار و خشم و کسانی که تظاهرات گسترش در سطح جهان است. و آن منجر به سریع فشار برای اقدام از بسیاری از قانونگذاران که به ندرت به توافق برسند در بسیار از هر چیزی.

"وجود دارد هزاران نفر از مردم به راهپیمایی در خیابان ها خواستار تغییر معنی دار. مردم خواستار عمل" گفت: سناتور. کامالا هریس D-کالیفرنیا. "ما دیده می شود به اندازه کافی. ما تا به حال به اندازه کافی کمیسیون. ما در اين مطالعه به این مسائل است. ما تشکیل رهبران افکار. ما صحبت در مورد این مکالمات خصوصی و عمومی در مکالمات. در حال حاضر زمان برای عمل است."

چند تغییرات از قلب آمده اند تا به سرعت به خصوص در شدت قطبی عصر در واشنگتن است. قانونگذاران در حال هل دادن قانون به پلیس تغییر رویه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا و هر دو طرف مدعی هستند گوشته پلیس اصلاحات.

افکار عمومی منتقل شده است. حدود نیمی از بزرگسالان آمریکایی در حال حاضر می گویند خشونت پلیس در برابر مردم است "خیلی" یا "بسیار" مشکل جدی از حدود یک سوم اخیرا در سپتامبر سال گذشته بر اساس یک نظرسنجی جدید از آسوشیتد پرس-NORC مرکز عمومی امور پژوهش است. تنها حدود 3 در 10 گفت: همان در جولای 2015.

"توسط پلیس در آمریکا یک سیستماتیک نژادپرستانه شرکت ؟ من می خواهم به فکر می کنم نه توضیح ، لیندزی گراهام از ایالت کارولینای جنوبی گفت: در جلسه کمیته قضایی مجلس سنا در روز سه شنبه. "از آنجا که من معتقدم بیشتر پلیس ها بسیار خوب از بد است. اما زمانی که هر مرد سیاه و سفید در آمریکا معتقد است که متوقف شده توسط پلیس است که یک تجربه آسیب زا چیزی اتفاق افتاده است."

گراهام صحبت در مورد چگونه او را به ندرت کشیده شدن توسط پلیس و زمانی که او است "وجود دارد به معنای واقعی کلمه هیچ ترس است."

"من نمی خواهم به زندگی در یک کشور که در آن من می خواهم ترس بود متوقف شود" گراهام گفت.

پلیس اصلاحات رفته از یک مسئله که شکسته کنگره به یکی که در آن هر دو طرف صحبت در صدا مورد نیاز برای عمل است. هر دو حزب دموکرات و جمهوریخواه رونمایی از اسکناس به معنای تغییرات عمده ای را در چگونه افسران تعامل با جوامع از جمله پاسخگویی به سوء رفتار و آموزش در مورد چگونه به د-تشدید شرایط تنش. در حالی که دموکرات ها را تحت فشار قرار دادند برای اصلاحات قبل از دوئل صورتحساب هر دو فشار هسته ای تغییر کرده است که بی سابقه چند سال پیش.

مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی به منظور ایجاد یک پایگاه داده است که آهنگ افسران پلیس با استفاده بیش از حد از نیروی شکایت در سوابق خود را. بسیاری از افسران که باد تا درگیر در کشنده تعاملات طولانی شکایت تاریخ از جمله درک چوین سفید مینیاپولیس افسر پلیس به اتهام قتل در Floyd مرگ است. کسانی که سوابق اغلب ساخته شده و آن را دشوار است به می دانم که اگر یک افسر است از جمله تاریخ است.

این فرمان اجرایی به ادارات پلیس مالی انگیزه ای برای اتخاذ بهترین شیوه و تشویق شرکت پاسخگوی برنامه های اجتماعی که کارگران پیوستن به پلیس زمانی که پاسخ آنها به خشونت پرهیزی در تماس های مربوط به بهداشت روانی و اعتیاد و بی خانمانی مسائل.

که ایده شده است percolating در جوامع رنگ و در میان فعالان برای چند دهه. و تغییرات پیشنهادی ممنوعیت chokeholds برای مثال در حال حاضر ساخته شده است در بسیاری از ادارات پلیس. برخی از شهرستانها را تحت فشار قرار دادند برای د-تشدید تاکتیک و دیگران مانند Camden, New Jersey, باید برچیده ادارات و شروع به بیش از.

وجود دارد کمی در مورد فلوید هر چند چیزی در مورد آن شد تا احشایی و زنده که آن را نمی تواند نادیده گرفته شود. آن را تحت فشار قرار دادند اجرای قانون رهبران در سراسر کشور به صحبت کردن در عموم هنگامی که آنها را خاموش نگه داشته و آن را مجبور کرده است قانونگذاران به درون گرایی.

آن را نیز مطرح داستان های دیگر از حرفه ای و طبقه کارگر مردان سیاه پوست از روال بدرفتاری در دست پلیس است. حتی سناتور. Tim Scott, R-S. C. صحبت در مورد تجارب خود را به عنوان یک مرد سیاه و سفید بودن متوقف شد و در کنگره.

و پس از آن وجود دارد در حال مرگ. برخی نیستند ویدئو مانند Ramarley گراهام در شهر نیویورک بود که به ضرب گلوله به مرگ خود در سال 2012 نه چندان دور از برادر کوچک خود و مادر بزرگ است. یا فردی گری در بالتیمور که در پشت یک ماشین پلیس.

اما برخی از آنها بر روی دوربین گرفته شده: Philando کاستیا مرگ در مینیاپولیس در livestream در سال 2016. اریک گارنر در نیویورک است. Laquan مک دونالد در شیکاگو است.

و 12 سال Tamir برنج در کلیولند بازی با یک اسباب بازی تفنگ ضرب گلوله کشته شد به مرگ توسط یک افسر پلیس در سال 2014.

این هم باعث شد که تظاهرات. آنها به هنگام تولد به سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است. دولت اوباما در ایجاد یک نیروی کار در دولت اصلاحات و وزارت دادگستری افتتاح شد تا نزدیک به دو دوجین حقوق مدنی تحقیقات به پلیس.

اما وجود دارد شکسته کنگره و عدم قریب به اتفاق حمایت عمومی است. در سال 2012, ایلینوی, Rep. بابی راش حذف شد از خانه طبقه بعد از او در یک hoodie در حالی که خواستار رسیدگی به عکسبرداری از Trayvon Martin.

کنگره در سال 2015 و 2016 شد به جای تمرکز بر آبی زندگی می کند, ماده قانون که ساخته اند حمله به یک افسر پلیس یک جنایت نفرت. بیش از یک دوجین متحده تصویب قوانین مشابه پس از موجی از افغانستان.

پس از آن انتخابات ریاست جمهوری 2016 از مغلوب ساختن پیشی جستن و سیاسی و نژادی و اختلافات بیشتر شد پر. پلیس اصلاحات بود قطعا پایین تر واشنگتن اولویت است.

تا فلوید به زبان آمده همان کلمات اریک گارنر را قبل از او فوت کرد: "من نمی توانم نفس بکشم."

این اواخر پلیس اصلاحات دانشگاهیان و فعالان heartened توسط فشار و ناگهانی coalescing در اطراف موضوع است.

"من با احتیاط خوش بینانه گفت:" دورهام N. C. رئیس پلیس Cerelyn دیویس رئیس جمهور از ملی منظور از اجرای قانون مدیران. "که فریادهای ما امریکا شنیده خواهد شد و پس از عمل به طوری که یک بار و برای همه سیاه زندگی با ارزش در چشم پلیس به بیش از یک تقلبی 20 دلاری بیش از یک کارتن سیگار و مهم تر از به سادگی نشان در آدرس اشتباه."

___

کالین طولانی را پوشش داده است عدالت کیفری و پلیس مسائل برای AP از سال 2006.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن