مدارس عمومی فیرفکس کانتی مدیره رای برای کلاس برای شروع تقریبا

کانتی فیرفکس هیئت مدیره مدرسه در ویرجینیا رای دادند سه شنبه شب به تصویب توصیه سرپرست اسکات Brabrand که سال تح

توسط MORVARIDEASIA در 1 مرداد 1399

کانتی فیرفکس هیئت مدیره مدرسه در ویرجینیا رای دادند سه شنبه شب به تصویب توصیه سرپرست اسکات Brabrand که سال تحصیلی شروع عملا.

منطقه — که در خدمت 189,000 دانش آموزان و بزرگترین در ویرجینیا — داده بود و پدر و مادر انتخاب هر کدام از همه مجازی و یا یک رویکرد ترکیبی که برخی در فرد آموزش.

و اگر چه هدف باقی مانده است در شخص راهنما Brabrand اشاره به موج اخیر coronavirus موارد در سراسر منطقه و در سراسر کشور برای توصیه.

"ما خوشحالیم که مدارس عمومی کانتی فیرفکس قرار دادن دانش آموزان و کارکنان ایمنی اولین و گوش دادن به علم آموزشی کارشناسان و جامعه ما توسط امید بستن برای 100 درصد مجازی شروع" تینا ویلیامز رئیس کانتی فیرفکس فدراسیون معلمان در بیانیه ای گفت.

در اوایل ارائه Brabrand با اشاره به این که کارمند ترک-از-عدم درخواست دو برابر از سال گذشته که جولای برنامه های کاربردی برای جایگزین-آموزش موقعیت پایین; و که در حال حاضر وجود دارد بیش از 1500 معلم درخواست برای بهداشت فردی استثنا.

"حدود 10% از ما آموزش نیروی کار ممکن است بازگشت در فرد" Brabrand گفت.

در تست مدرسه از دانش آموزان و کارکنان برای coronavirus امکان پذیر نیست یا به دلیل "محدود تست ظرفیت و هزینه های بالا است."

مجازی-آموزش آرایش می تواند مورد بررسی, بعد از سال تحصیلی سه ماهه اول سال جاری به پایان می رسد. دانش آموزان خواهد بود به ارمغان آورد به صورت محدود به عنوان شرایط را بهبود بخشد.

در اوایل این ماه, ایالات متحده, وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos خاص مدارس عمومی کانتی فیرفکس و انتقاد از طرح به طرح به صورت کامل در فرد آموزش. او ادعا کرد که چنین برنامه ای را "شکست" دانش آموزان و مالیات دهندگان.

و در حالی که این منطقه تلاش می کند با آموزش از راه دور در آغاز همه گیر Brabrand گفت: تکنولوژی باید بهتر آماده این سقوط.


بیشتر Coronavirus اخبار

برای اطلاعات بیشتر ؟ سی مریلند و ویرجینیا هر انتشار اطلاعات بیشتر هر روز. بازدید از سایت رسمی اینجا هستید:: ویرجینیا | مریلند | سی


Fardia electronics را ابیگیل Constantino کمک به این گزارش.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب