انترو سالن در اک سالن است که در نهایت باز با موسیقی زنده

پس از بیش از یک سال از کشمکش با شهرستان لیکوود بیش از ى و کدهای مشروب مجوز صرف ساعت های بی شماری بازسازی مشترک

توسط MORVARIDEASIA در 31 تیر 1399

پس از بیش از یک سال از کشمکش با شهرستان لیکوود بیش از ى و کدهای مشروب مجوز صرف ساعت های بی شماری بازسازی مشترک که در آن او کار می کرد برای سال ها و پس از آن خریداری شده به طور خلاصه باز و سپس بسته شدن دوباره کن موریس در نهایت می توان گفت که انترو سالن در اک سالن باز است. و اگر او راه خود را به محل که اخیرا قرار دارد نقره خار سالن یک کشور و سخت-سنگ اک سالن قبل از آن هیچ جا نمی رود.

"آن شده است بسیار دلخراش و سوار دیوانه," او گفت: Westword در جولای 20. "اما در اینجا ما هستند."

در حالی که دیگر سالن های موسیقی و میله ارائه سرگرمی زندگی می کنند — از 3 پادشاهان میخانه به Live@جک و Armida را — را توقیف درهای خود را در میان COVID-19 گیر موریس در نهایت خود را باز کرد و هفت شب در هفته با برنامه ای برای اجرای موسیقی پنج شنبه ها از طریق روزهای یکشنبه.

"من نمی خواهم به هر گونه شادی در بسیاری از مردم که در اطراف در حال حاضر اما ما در اینجا," او می گوید.

آن را بعید است موفقیت داستان با توجه به چگونه بسیاری از بار موریس تقریبا داد تا به عنوان هزینه های بالا انباشت اشیاء بدست آمده, صدور مجوز, تاریخ تعویق افتاده بودند و اجازه رد شد. و سپس هنگامی که او در نهایت با توجه به موقت مشروب مجوز در ماه مارس کافه ها و رستوران ها دستور داده شد بسته شده و تنها چند روز بعد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

به نگه داشتن پول در آینده از طریق COVID-19 بسته شدن موریس تبدیل فضا به یک صفحه نمایش-کسب و کار چاپ انجام اجرا می شود پیراهن برای گروههای افراد و سازمان ها. حتی به عنوان او بازگشایی محل او هیچ برنامه ای برای متوقف کردن چاپ.

"ما در حال عبور-آموزش همه" موریس توضیح می دهد. "کوک می داند که چگونه به bartend و چاپ پیراهن و اجرای روشنایی. من از مردم می خواهم که قادر به انجام هر کاری که ما باید آنها را در زمان."

تحت دستورالعمل های جاری او می باید بین 75 و 100 نفر در رستوران و بار, در زمان, او می گوید. مخاطبان باید اقامت 25 فوت از مراحل وجود دارد در مورد یک جدول ده صحنه شش فوت از هم جدا. زمانی که مردم به نشستن در یک جدول آنها نیاز به پوشیدن ماسک.

"این هزینه موسیقی زنده در حال حاضر" موریس اذعان دارد.

اما قادر به ارائه موسیقی به ارزش قیمت است.

"من عاشق این محل به مرگ," او می گوید. "این جالبترین چیزی که من تا کنون انجام شده در طول عمر من است. من حیرت زده و فروتنی است که ما نمیفهمد چگونه به از اینجا دریافت کنید."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب