جهانی گردشگری طرح میتوانست; بدترین درآمد سناریو dodged

شیوع کروناویروس است برخورد یک شوک به اقتصاد جهانی با سرعت بی سابقه ای. پس در حال پیشرفت جمعه مربوط به ملی و جه

توسط MORVARIDEASIA در 2 خرداد 1399

شیوع کروناویروس است برخورد یک شوک به اقتصاد جهانی با سرعت بی سابقه ای. پس در حال پیشرفت جمعه مربوط به ملی و جهانی پاسخ, محل کار و گسترش ویروس.

________________________

عرضه خواستار: این ویروس به طرح میتوانست به زنجیره تامین و بسته فروشگاه ها که به طور معمول ارائه کالا و خدمات است.

— آمازون هند پر کردن حدود 50000 فصلی موقعیت های سراسر تحقق آن و تحویل شبکه های به نگه دارید تا با افزایش تقاضا است. این شرکت اعلام کرد در یک پست وبلاگ جمعه که مشاغل را شامل بخشی از زمان کار انعطاف پذیر فرصت به عنوان پیمانکاران مستقل با آمازون انعطاف پذیری.

— Bed Bath & Beyond برنامه ای برای بازگشایی حدود 600 اضافی فروشگاه ظرف سه هفته و بازگشت 11,000 furloughed کارگران است. اکثریت قریب به اتفاق خواهد Bed Bath & Beyond, مکان, اما آن را نیز باز کردن ده ها تن از آن درخت کریسمس فروشگاه فروشگاه و هزینه به علاوه بازار جهان فروشگاه. آن buybuy کودک و هارمون صورت ارزش های فروشگاه های باز مانده است چرا که به ارائه کالاهای ضروری.

درآمد نجومی: بدترین بود و انتظار می رود در این فصل و باید وال استریت تحلیلگران بر این باورند که اکثر شرکت ها حداقل dodged که. اما 40 درصد از تمام S&P 500 کشیده همه راهنمایی های مالی برای سال با توجه به هرج و مرج از یک بیماری همه گیر.

— Deere مدیر جان مه گفت: این ویروس ایجاد کرده است بسیاری از عدم قطعیت و این شرکت انتظار دارد فروش جهانی آن کشاورزی تجهیزات برای سقوط بین 10 ٪ و 15 ٪ در این سال برای ساخت و ساز و تجهیزات جنگلداری به سقوط تا آنجا که 40 درصد است. این شرکت روز جمعه گزارش داد که درآمد کاهش 18 درصد و سود سقوط 41% در آن در سه ماهه اخیر. هر دوی آنها بهتر از حد انتظار است.

— Foot Locker را مقایسه-فروشگاه فروش فرو 42.8 درصد در سه ماهه و از دست دادن آن از $98 میلیون به مراتب بیش از تمام پیش بینی. کفش های زنجیره ای خود را به حالت تعلیق سود برای این سه ماهه کاهش هزینه های سرمایه آن انتظارات به نصف کاهش حقوق و دستمزد و همچنین معوق اجرایی برای جبران مدیران ارشد.

— دست و پنجه نرم که بسته تمام فروشگاه های خود را در 18 مارس گزارش داد که از دست دادن $11.8 میلیون دلار و فروش کاهش یافت 42.7%. آن را پس از باز 331 از مکان های خود را در 42 متحده است.)

WANDERLOST: سفر به وقفه و توریستی از فلوریدا به ایتالیا صورت بالقوه فاجعه است.

— ملی اسپانیا آمار موسسه در روز جمعه گفت که اشغال هتل بود "صفر" در ماه آوریل به عنوان کشور تعطیل. این موسسه منتشر شده ستون ها از صفر برای یک شب می ماند میانگین طول باقی می ماند و نرخ اشغال. اسپانیا در اروپا دوم محبوب ترین مقصد توریستی, پس از فرانسه است.

— وزیر خارجه پرتغال می گوید: گردشگران خوش آمدید در کشور خود و بدون قرنطینه خواهد بود تحمیل شده بر مردم از ورود با هواپیما است. این کشور فشار برای بازگشایی تمام سواحل و هتل ها و رستوران ها و آثار تاریخی ملی.

وزیر امور خارجه Augusto سانتوس سیلوا روز جمعه گفت که "حداقل بهداشت کنترل" که او مشخص نیست خواهد شد به تصویب رسید در فرودگاه. دیگر کشورهای اروپایی از جمله اسپانیا و ایتالیا و بریتانیا به دنبال یک 14-روز خود انزوا قانون برای ورود.

دولت & بانک مرکزی: ایالات متحده در این هفته گزارش داد که 39 میلیون نفر شغل از دست داده اند. فدرال رزرو صندلی جروم پاول گفت: عدم اطمینان قطعی است. که این موضوع برای کشورهای در هر قاره.

— بانک مرکزی ژاپن ارائه خواهد شد برخی از 30 تریلیون ین ($280 میلیارد دلار) به بانک ها برای تامین مالی کوچک و متوسط اندازه کسب و کار مبارزه با مشکلات اقتصادی در آورده با این بیماری همه گیر. بانک مرکزی ژاپن شروع خواهد شد ارائه کمک های مالی به بانک ها در ماه ژوئن آن را در روز جمعه گفت. پیشنهاد برای صفر-بهره و وام های نا امن می آید در بالای زودتر اقدامات مانند 20 تریلیون ین ($187 میلیارد دلار) برای خرید اوراق قرضه شرکت های بزرگ تجاری و مقالات.

بازار: آن یکی دیگر از rollicking هفته در وال استریت اما به نظر می رسد آنها تا پایان این هفته.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de