UCLA به بازگشایی عمدتا با کلاس های آنلاین از آنجا که از coronavirus مقامات می گویند

اکثریت قریب به اتفاق طبقات در UCLA در پاییز امسال خواهد بود, مجازی, با, تنها درصد کمی ارائه شده در پردیس دانشگ

توسط MORVARIDEASIA در 27 خرداد 1399

اکثریت قریب به اتفاق طبقات در UCLA در پاییز امسال خواهد بود, مجازی, با, تنها درصد کمی ارائه شده در پردیس دانشگاه annouced دوشنبه.

مقامات اعلام کردند این طرح در نامه ای به جامعه به عنوان هر دانشگاه در 10 دانشگاه UC سیستم نیز در حال آماده شدن برای انتشار خود را بازگشایی برنامه. در UCLA تنها در حدود 15% تا 20% از دوره احتمالا ارائه شده در محوطه دانشگاه و یا در ترکیبی از فرمت های از جمله برخی که شامل آزمایشگاه کار هنرهای نمایشی و سلامت بالینی در زمینه های.

علاوه بر این مقامات گفت که آنها خواهد شد در نظر گرفتن مراحل را در پردیس مسکن کمتر متراکم با اولویت مسکن ارائه می دهد بر اساس عواملی مانند نیاز مالی و چگونه دور یک دانشجويان از محل اقامت اولیه از دانشگاه وست وود. مقامات گفتند آنها نیز سعی خواهد کرد به "ارائه مسکن به عنوان بسیاری از دانش آموزان سال اول به عنوان امکان پذیر است."

مدرسه را چندین گام دیگر برای جلوگیری از گسترش COVID-19 از جمله نیاز به پوشش صورت در حالی که در محوطه دانشگاه, فیزیکی, فاصله و روزانه علامت چک برای هر کسی که بر روی محوطه دانشگاه و یا زندگی در پردیس مسکن.

تبلیغات

"ما متعهد به کمک به اطمینان حاصل شود که ما ثبت نام دانشجویان بدون در نظر گرفتن محل می توانید همچنان به پیشرفت خود را به سمت خود درجه" گفت: امیلی A. کارتر اجرایی معاونت ها و کشيش و اضافه کرد که دانش آموزانی که "نگران دسترسی به دوره های آموزشی و یا ساخت به موقع پیشرفت نسبت به درجه خود باید با کالج یا مدرسه و یا دپارتمان علمی مشاوران برای راهنمایی."

تصمیم به عمل عمدتا آنلاین نشان دهنده چگونه دانشگاه ها در حال دست و پنجه نرم کردن با بازگشایی چالش های تحمیل شده توسط coronavirus بحران — و چه دانشگاه را مانند زمانی که آنها تصمیم به بازگشایی شده است.

چند UC دانشگاه ها قبلا منتشر شده برخی از بازگشایی جزئیات. UC Merced گفته است که در کلاس آموزش داده می شود از راه دور در فرد و با یک مدل ترکیبی با هدف از 20 درصد به 30 درصد از کلاس ها را در شخص است. و UC Irvine, مقامات گفت که تقریبا در تمام دوره های کارشناسی تحویل داده خواهد شد از راه دور در پاییز.

مقامات در UC سن دیگو گفت: آنها اعلام خواهد شد برنامه های خود را برای سقوط روز جمعه.

تبلیغات

USC گفت: در اوایل این ماه آنها را دانش آموزان به دانشگاه اقدامات ایمنی که شامل هر دو آنلاین و در کلاس های حضوری بیشتر فاصله در خوابگاه و تست برای COVID-19.

دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در این کشور چهار سال کالج سیستم اولین سیستم اصلی در این کشور است که تصمیم به لغو اکثریت قریب به اتفاق در کلاس های حضوری در پاییز و به جای ارائه آموزش در درجه اول آنلاین.

بار نویسنده کارکنان ترزا Watanabe کمک به این داستان.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن