سواحل بازگشایی در L. A. ونتورا شهرستان پس از تعطیلات آخر هفته بسته

سواحل در لس آنجلس و ونتورا شهرستان بازگشایی شد شنبه مقامات پس از بسته آنها را پیش از تعطیلات آخر هفته در تلاش

توسط MORVARIDEASIA در 17 تیر 1399

سواحل در لس آنجلس و ونتورا شهرستان بازگشایی شد شنبه مقامات پس از بسته آنها را پیش از تعطیلات آخر هفته در تلاش برای جلوگیری از گسترش رو به رشد شیوع کروناویروس.

لس آنجلس که به اثر رفت در تاریخ 3 ژوئیه به طور موقت بسته تمام سواحل عمومی پارکینگ و نقاط دسترسی و همچنین اسکله و ساحل, مسیرهای دوچرخه سواری. در این قطعنامه همچنین ممنوع, عمومی آتش بازی نشان می دهد.

"بسته شدن سواحل و منع نمایش آتش بازی در طول این مهم تابستان تعطیلات آخر هفته فوق العاده تصمیم دشوار اما آن را مسئول تصمیم گیری برای محافظت از بهداشت عمومی و حفاظت از ساکنان ما از یک ویروس کشنده" گفت: باربارا فرر, مدیر بهداشت عمومی برای L. A. شهرستان در بیانیه ای هفته گذشته است. "چهارم ژوئیه تعطیلات آخر هفته به طور معمول به معنی جمعیت و اجتماعات به جشن یک دستور غذا برای افزایش انتقال COVID-19."

No parking signs from the Fourth of July weekend still block spots on Ocean Avenue in Santa Monica on Monday.

بدون پارکینگ نشانه هایی از چهارم جولای آخر هفته هنوز بلوک نقاط در اقیانوس خیابان در سانتا مونیکا در روز دوشنبه.

(Myung J. Chun/لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

تمام سواحل مدیریت لس آنجلس گروه سواحل و بنادر شد خارج از محدوده بیش از آخر هفته طولانی از جمله مرینا دلم رعی بندر. علاوه بر این 25 مایل از خط ساحلی در امتداد ساحل بودند توقیف از جمله مالیبو و ونیز که در آن برخی از بازدید کنندگان دیده می شد با وجود تعطیلی. مقامات شهرستان با اتکا بر اجرای قانون محلی برای گشت.

مشابه بسته به اثر رفت جمعه در شهرستان ونتورا سواحل آن نیز بازگشایی سواحل آن جمعه.

در صورت عدم وجود گزینه های دیگر جمعیت زیادی گرد آمدند به سن دیگو سواحل آن باز مانده است و سن کلمنت ساحل یکی از چند در اورنج کانتی که نشد.

تبلیغات

پیش از تعطیلات آخر هفته مقامات دولتی نیز تعطیل داخل سالن ناهار خوری در تمام رستوران در لس آنجلس در میان دیگر مناطق.

VENICE, CA - JULY 05, 2020

یک افسر پلیس و یک مامور نجات غریق قایق گشت ساحلی در ساحل ونیز در جولای 5. حتی اگر ساحل بسته شد بیش از آخر هفته چند هنوز هم راه خود را به ساحل.

(Genaro ملینا/لس آنجلس تایمز)

در یکشنبه, L. A. مسئولان شهرستان گزارش 7,232 جدید COVID-19 نفر از جمله پنج شنبه, جمعه و شنبه پس از ضبط یک انبار در اعداد است. سهشنبه مشخص شده بالاترین تک-بعد تعداد موارد جدید در این شهرستان با 3,187. تعدادی از عفونت در شهرستان پیشی گرفته است 115,000 و مرگ و میر نزدیک شدن 3,500.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب