L. A. شهرستان coronavirus مرتبط با مرگ و میر بالا 1,500

لس آنجلس مقامات بهداشت عمومی روز شنبه گزارش داد 1,011 جدید کروناویروس موارد و 44 مرگ و میر ناشی از هل دادن تعد

توسط MORVARIDEASIA در 20 اردیبهشت 1399

لس آنجلس مقامات بهداشت عمومی روز شنبه گزارش داد 1,011 جدید کروناویروس موارد و 44 مرگ و میر ناشی از هل دادن تعداد ویروس های مربوط به مرگ و میر به بیش از 1500.

ساحل طولانی است که خود را عمومی وزارت بهداشت, گزارش های اضافی 33 مورد و سه مورد مرگ و میر آوردن این شهرستان را در مجموع به 31,230 موارد و 1,515 مرگ و میر.

"بسیاری از مردم در جامعه ما در حال تجربه عمیقی به دلیل از دست دادن عزیزان خود گذشت و به دور از COVID-19," باربارا فرر این شهرستان بهداشت عمومی مدیر در بیانیه ای گفت. "ما به شما در حفظ و در افکار ما و نماز در هر روز است."

افزایش اعداد به عنوان دولت و مقامات شهرستان باید گام به سوی کاهش stay-at-home سفارشات با بازگشایی مسیرهای پیاده روی و گلف و اجازه برخی از کسب و کار به سر منظقه وانت عملیات.

تبلیغات

هنوز مقامات می گویند, آن را بسیار مهم برای ادامه تمرین فیزیکی فاصله و مکرر شستن دست ها و کسانی که مسن تر هستند و یا شرایط بهداشتی اساسی باید همچنان به ماندن در خانه.

"اگر شما در خارج و در مورد آخر این هفته لطفا به هر احتیاط از آنجا که هر یک از ما حتی اگر ما بیمار می تواند با آلوده COVID-19 و قادر به آلوده کردن دیگران" فرر گفت.

که شامل اقامت شش فوت دور از دیگران و با پوشیدن چهره و پوشش اگر دیگران در نزدیکی شما هستند, او گفت:.

"این اقدامات بسیار مهم هستند که ما شروع سفر از بهبود به طوری که ما اصلا خودمان را با افزایش بزرگ در بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر است که ما نیاز به reinstitute محدودیت" فرر گفت.

تبلیغات

از جمعه وجود دارد 1,790 COVID-19 بيمار در L. A. شهرستان و بیمارستان با 29 درصد در بخش مراقبت های ویژه و 16 درصد در هواکش. بستری رای نسبتا پایدار باقی مانده است برای هفته گذشته و در نیم فرر گفت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب