پیش بینی مانت جلوتر از واشنگتن NFL تیم جدید نام

واشنگتن NFL حق رای رسما اعلام کرد که در صبح روز دوشنبه که آن را به نام "Redskins." اما این تیم می گویند آنچه ک

توسط MORVARIDEASIA در 23 تیر 1399

واشنگتن NFL حق رای رسما اعلام کرد که در صبح روز دوشنبه که آن را به نام "Redskins." اما این تیم می گویند آنچه که نام جدید خود را خواهد شد اجازه می دهد برای بسیاری از حدس و گمان و ناخواسته پیشنهادات.

همراه با مسلما ترین پلاریزه نام در آمریکای شمالی ورزش حرفه ای این تیم است و رها کردن آن در هند به سر آرم رکوع اخیر فشار از حامیان و دهه انتقاد که آنها در حال حمله به آمریکایی های بومی.

در حال حاضر یک نام جدید باید برای انتخاب یکی از قدیمی ترین و طبقه تیم در لیگ ملی فوتبال و هنوز معلوم نیست که چگونه به زودی اتفاق خواهد افتاد.

در حال حاضر این تیم است که هنوز هم نام استفاده می شود.

"دن اسنایدر و مربی ریورا در حال همکاری نزدیک به منظور توسعه یک نام جدید و روش طراحی که به منظور ارتقاء جایگاه ما افتخار سنت غنی حق رای دادن و الهام بخش حامیان ما طرفداران و جامعه برای 100 سال آینده" تیم در بیانیه ای گفت.

این تیم اعلام کرد که در نظر گرفتن یک "بررسی دقیق" از نام تیم جولای 3.

تا زمانی که یک نام جدید است اعلام کرد گمانه زنی ها رشد می کند بیش از آنچه این تیم را تماس خود را.

واشنگتن Redtails

واشنگتن Redtails به دست آورده است برخی از بخار در رسانه های اجتماعی و یک طراح به نام پیت راجرز حتی تمسخر برخی طرح دوباره تصور آرم تیم و یکنواخت.

"نام 'Redtails' جشن جهانی دوم تاسکیگی نیروی هوایی بودند که اولین آفریقایی-آمریکایی هوانوردان نظامی در نیروهای مسلح" راجرز نوشت. "نام مستعار 'Redtails' می آید از هواپیما خود را که تا به حال مشخص زرشکی دم."

سر مربی ران ریورا حتی ذکر تجلیل نظامی هنگامی که بحث در مورد این تیم تغییر نام.

"این موضوع از اهمیت شخصی به من" ریورا گفت: "و من مشتاقانه در انتظار همکاری نزدیک با دن اسنایدر به مطمئن شوید که ما در ادامه ماموریت تجلیل و حمایت از آمریکایی های بومی و نظامی ما."

واشنگتن رزمندگان

نام دیگری است که مطرح شده است که واشنگتن رزمندگان آن را به عنوان اجازه می دهد این تیم برای حفظ برخی از عناصر مشابه مانند فلش استفاده می شود در برخی از تیم طرح است.

اما نام رسم برخی از واکنش ها در رسانه های اجتماعی.

"مردمی tweeting در مورد واشنگتن رزمندگان با پرهای و فلش روی آرم از دست رفته لعنتی تمام نقطه" ربکا ناگل ارسال شده در توییتر.

"فرهنگ بومی آمریکا و قبایل واقعی هستند معاصر متنوع و زنده است. ما نه کارتون. و ما نه کثافت."

واشنگتن بناهای تاریخی

واشنگتن بناهای تاریخی نام دیگری که پیشنهاد شده در رسانه های اجتماعی است که می تواند احساس, از بنای یادبود واشنگتن است که در واقع در سی ملی بازار.


ادامه مطلب:


دیگر ممکن است نام محبوب با fardia electronics شنوندگان عبارتند از:

واشنگتن Redhawks

واشنگتن Redwolves

واشنگتن ژنرال

حقوق به واشنگتن ژنرال نام که استفاده شده است برای چندین دهه به عنوان مخالفان به Harlem Globetrotters در حال حاضر متعلق به این شرکت که متعلق به این شرکت است که جهانگردان عاشق.

واشنگتن Federals

این نام از دی سی را از ایالات متحده, فوتبال, لیگ, تیم, که در آن وجود داشته و در طول 1983-1984 فصل است.

واشنگتن Admirals

واشنگتن Admirals یک لیگ کوییدیچ بر اساس حق رای دادن در سی منطقه است. پس از 2015.

آسوشیتدپرس و سی ان ان کمک به این گزارش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن