Antiracism به عنوان دولت سیاست ؟ شهرستان سرپرستان تصمیم خواهد گرفت که به زودی

این antiracism جنبش در لس آنجلس در حال حرکت است از تظاهرات به سالن از قدرت است. روز دوشنبه L. A. شهرستان هیئت

توسط MORVARIDEASIA در 30 تیر 1399

این antiracism جنبش در لس آنجلس در حال حرکت است از تظاهرات به سالن از قدرت است.

روز دوشنبه L. A. شهرستان هیئت ناظران میله میله برای شروع بحث بیش از یک پیشنهاد با هدف تقویت شهرستان تلاش به آدرس نژادی و نابرابری.

معرفی شهرستان تنهاست سیاه سرپرست مارک ریدلی-توماس و با الهام از تظاهرات بیش از مینیاپولیس پلیس قتل جورج فلوید اندازه گیری خواهد تلاش برای شکل دادن به شهرستان بوروکراسی در اطراف به طور بالقوه برگزاری county مقامات مسئول اگر آنها موفق به رعایت بیشتر تهاجمی زاد نژادپرستی سیاست.

اگر گذشت لس آنجلس را تبدیل به 24 شهرستان در کشور از سال گذشته اعلام نژادپرستی به عنوان یک ماده در بهداشت عمومی با توجه به ملی Assn. از شهرستانهای استان است.

تبلیغات

"من امیدوار هستم این باعث خواهد شد که مردم به طور جدی تر مورد بسیار بد و محرومیت اثرات نژاد پرستی نهادینه شده و خود را بین نسلی اثرات" ریدلی-توماس گفت: در مصاحبه ای با بار.

یک اصطلاح است که تنها به تازگی منفجر شد و به آگاهی عمومی به ویژه در میان مردم سفید antiracism تعریف شده توسط ریدلی-توماس از طریق یک مرجع به Ibram X. Kendi را 2019 کتاب "چگونه می توان یک زاد نژادپرستی": "هر اندازه که تولید یا حفظ نژادی سهام بین گروه های نژادی است."

استفاده از این تعریف به سیاست های عمومی خواهد بود برای بحث در هفته های آینده.

تبلیغات

این طرح را ایجاد یک زاد نژادپرستی چارچوب گسترده بوروکراسی, پرجمعیت ترین شهرستان از بهداشت و درمان به اجرای قانون به اطمینان حاصل شود که تمام سیاست های آدرس نابرابری مواجه ساکنان سیاه. سر گروه خواهد بود ارزيابی تلاش خود را برای پاسخگویی به حداقل یک هدف از زاد نژادپرستی سیاست دستور کار است. این شهرستان نیز می توان درجه بندی سالانه از طریق یک گزارش سالانه دولت از مردم در این شهرستان شده توسط دانشگاه یا موسسه تحقیقاتی.

اندازه گیری است به احتمال زیاد به هم بزنید برخی از شک و تردید است که آن را به اندازه کافی رفتن نیست. آن را به طور خاص ذکر defunding هر اجرای قانون نهاد است که از مهم اهمیت به برخی از فعالان. دیگر فعالان سوال هر اندازه گیری نیست که با سرمایه گذاری قابل توجهی.

ارل Ofari هاچینسون, یک نویسنده و تحلیلگر سیاسی و دیرین L. A. فعال مدنی گفت که او خواهد بود شک و تردید از هر اندازه گیری است که در بحث اما از دلار است.

"اگر ناظران واقعا معنی کسب و کار در مورد از بین بردن نژادپرستی نظاممند آنها را مبتنی بر گسترده نژادی حقیقت و آشتی کمیسیون از رهبران جامعه و فعالان وظیفه نه فقط لکه بینی مناطق حمله علیه نژادپرستی نظاممند بلکه با قدرت به تخصیص منابع سیاست های نوشتن و تعمیرات اساسی شهرستان همه سازه که تداوم نژادپرستی نظاممند" او گفت:.

تبلیغات

اندازه گیری می تواند با استقبال برخی از سردرگمی و بر اساس تجربه در میلواکی کانتی است که اعتقاد بر این بود که برای اولین بار شهرستان اعلام نژادپرستی به عنوان یک مسئله بهداشت عمومی.

"همه مثل این بود," اوه, خوب این به چه معنی است؟'" Milwaukee County اجرایی دیوید کراولی گفت.

کراولی اولین سیاه و فرد منتخب به موقعیت خود گفت: اعلامیه تصویب شده در بهار گذشته چراغ شهرستان شامل پرداختن به نژاد پرستی در آن برنامه استراتژیک و پیاده سازی نژادی سهام بودجه ابزاری است که هر سر گروه استفاده خواهد کرد که با کنار هم قرار دادن آنها 2021 بودجه.

تبلیغات

اگر چه شهر میلواکی که در آن بسیاری از دولت این جمعیت زندگی را به آغوش شهرستان بخشنامه سال گذشته حومه اطراف آن که عمدتا سفید متوجه عمل مورد نیاز بود تنها پس از فلوید کشتن و تظاهرات که به دنبال.

"آن مجبور است برخی از افراد را از خواب بیدار و می گویند:" شما می دانید چه ؟ ما نیاز به مقابله با این مسائل حتی اگر ما ممکن است جمعیت عظیمی از مردم از رنگ,'" کراولی گفت: از حومه. "هنگامی که شما در مورد فکر می کنم کل این منطقه میلواکی کانتی نیاز به یک رهبر در چگونه ما را ساخت بهتر پست-همه گیر."

در لس آنجلس که رهبران آن به طور منظم جشن منطقه تنوع و سیاست مترقی انجام بهداشت عمومی اعلام خواهد شد نیاز به عمدی و متفکر کارشناسان و فعالان می گویند.

"هنگامی که من برای اولین بار نقل مکان کرد به L. A., من به یاد بیاورید سفید همکاران روشن تجربه خود من از L. A. با گفتن من اساسا آن را نژادپرستانه که, در واقع, جنوب که در آن من تا به حال آمده بود بیشتر نژادپرستانه که در L. A., برای انواع دلایل که در واقع در حال حاضر صدا و نه سطحی —" ما باید مواد غذایی بزرگ از جوامع مختلف!' — بنابراین ما نمی نژادپرستانه گفت:" چاندرا فورد موسس و مدیر مرکز مطالعه و نژاد پرستی و عدالت اجتماعی و بهداشت در UCLA.

تبلیغات

فورد گفت: L. A. شهرستان زاد نژادپرستی سیاست در دستور کار باید آدرس روش های خاص است که نژاد پرستی در عمل "در اصطلاح لیبرال متن" است که به عنوان مثال دوست دارد فرهنگ سیاه و سفید اما سیاه نیست مردم است.

"ممکن است کسی می گویند که آنها را خوانده ام در مورد نژادپرستی آنها مورد مطالعه قرار نژادپرستی بنابراین تجارب افرادی که در واقع در آن زندگی می کردند مهم نیست کاملا به همان اندازه که آنها می توانند صحبت می کنند به نمایندگی از مردم که در زندگی نژادپرستی" فورد گفت.

تبلیغات

در هفته های اخیر فعالان با موضوع زندگی و دیگر سازمان ها در JusticeLA ائتلاف به نام برای هیئت ناظران پال خواستار قطع بودجه دولت از L. A. شهرستان کلانتر و حرکت است که پول به تامین مالی سلامت روانی بی خانمانی و برنامه های جامعه.

حرکت می کند به طور خاص ذکر defunding هر اجرای قانون نهاد. برخی استدلال می کنند که به زاد نژادپرستی که پیشنهاد کلیدی است.

Melina عبدالله, co-founder of Black Lives Matter لس آنجلس گفت: هیچ راهی برای اصلاح یک کلانتر و همچنین ایجاد تحول و تغییر است که خواهد آمد با اصل زاد نژادپرستی سیاست دستور کار است.

شهرستان رهبران باید مایل به پرسیدن سوالاتی مانند "چرا بسیاری از سیاه و سفید کودکان در شهرستان رفاه کودک سیستم ؟" او گفت:.

تبلیغات

اگر وزارت بهداشت روانی برای مثال می بیند که مردم سیاه و سفید نیست و دسترسی به خدمات در نرخ قابل مقایسه با سفید پوستان و لاتین تبارها رهبران آن باید بپرسید چه سیاست های نژادپرستانه در حال ایجاد است که اختلاف عبدالله گفت.

"آنها نمی بپرسید" چه هستند که ما انجام می دهند اشتباه است؟' آنها می گویند " چرا آنها بهره?' شما نیاز به تلنگر که سوال و بپرسید که " چه هستند که ما انجام می دهند اشتباه است؟'" عبدالله گفت.

او گفت: اندازه گیری اثربخشی خواهد بود بستگی به تعهد رهبران.

"شما نمی توانید یک زاد نژادپرستی دستور کار سیاست و هنوز هم بزرگترین سیستم زندان در جهان, بنابراین من می دانم که آنها رای به بستن مردان زندان مرکزی اما این کافی نیست" عبدالله اضافه شده است. "پس چه چیز دیگری است برای رفتن به طلیعه که جسورانه و تحول? و کسی که مردم درگیر است؟"tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب