AP + عکس در مکزیک همه گیر را 'آخرین لینک,' gravediggers

MEXICO CITY (AP) — Gravediggers و کوره های جسد سوزی کارگران در مکزیک در حال مبارزه برای نگه داشتن سرعت به عنوا

توسط MORVARIDEASIA در 19 خرداد 1399

MEXICO CITY (AP) — Gravediggers و کوره های جسد سوزی کارگران در مکزیک در حال مبارزه برای نگه داشتن سرعت به عنوان کشور ثبت افزایش coronavirus مرگ اعداد در حالی که به تدریج کاهش برخی از محدودیت ها با هدف مهار COVID-19.

کارگران در سن لورنزو Tezonco شهرداری گورستان در شهر مکزیک سمت شرق گفت: در مصاحبه با آسوشیتد پرس که آنها را دفن اجساد بیشتری در هفته گذشته از آنها همیشه قبل از دیده می شود.

آنتونیو گارسیا گفت: حفاری 15 تا 20 قبرها هر روز در حال حاضر و دارای گذاشته و به استراحت بیش از 500 coronavirus قربانیان.

خود را خسته همکار ملوین Sanaurio پاک خاک از چهره اش.

"آن را به من طول می کشد بیش از یک ساعت به حفر یک قبر" Sanaurio گفت.

این کار از نظر جسمی و عاطفی طاقت فرسا با کارگران دائما در ترس از تبدیل شدن به آلوده خود را دارند. از آن بدتر زمانی که آنها به همین سفید پلاستیکی ضد آلودگی مناسب است که مهر و موم در گرما و عرق به کاهش تابوت و پر در گور.

"بین گرد و غبار و گرمای آن را خفه کننده" گارسیا گفت. "ما دفن تابوت با ترس از ابتلا به آن است. ما خانواده ها برای محافظت از. "

"این کار از یک قبرکن دریافت نمی کند بسیار, تشخیص," او گفت:. "به جای به رسمیت شناختن ما ، ما فراموش آنهایی که ناشناس قهرمانان, آخرین لینک در زنجیره ای از این بیماری همه گیر."

به عنوان دو بحث یک نعش کش می کشد تا با یکی دیگر از COVID-19 قربانی. آنها آسان برای تشخیص دلیل تابوت پیچیده شده در پلاستیک روشن و آنها را به یک منطقه خاص از قبرستان تعیین شده برای coronavirus تدفین.

کارگران حمل تابوت وجود دارد خود یک کار است که در گذشته ممکن است انجام شده توسط عزاداران. اما تحت قوانین ویژه ای برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر تنها دو بستگان مجاز به همراه تابوت به قبر است.

تدفین یکسان نیست دیگر; در حال حاضر آخرین آنها به عنوان کمی تا 15 دقیقه.

هیچ گروههای موسیقی بدون, موسیقی بدون گریند و فقط سکوت عجیب و غریب صدای بیل زدن زمین خشک است که شلاق باد.

حدود 15 دقیقه به دور خورخه ادواردو مورالس کرده در هشت سال گذشته در سن نیکولاس تلنتینو کوره های جسد سوزی.

هر روز دود سیاه افزایش می یابد از کوره جسد سوزی دودکش و بستگان راه دور با خاکستر از عزیزان خود را در کوچک سفید شده.

در اولین روز از این بیماری همه گیر در مکزیک در ماه مارس آنها سوزانده 15 بدن در هر روز. توسط مه که تا به حال افزایش یافته است به بین 30 و 35 در هر روز.

"ما در ضخامت از جنگ هر روز" گفت: مورالس. "ما ممکن است برای قرار دادن بر روی یک سپر محافظ بسیاری از بار وقتی که ما بار بدن به کوره اما قلب ما هنوز هم در معرض."

دولت در عین حال به دنبال یک تعادل است. آن را به طور رسمی به پایان رسید و اجتماعی خود فاصله حکومت و در نظر گرفتن سایر مراحل را برای بازگشایی اقتصاد در حالی که هنوز اصرار مکزیکی به حفظ بسیاری از اقدامات طراحی شده برای محافظت از آنها را از جدید کروناویروس.

همانطور که از یکشنبه شب مکزیک گزارش شده بود 13,699 COVID-19 کشته و 117,103 تایید موارد هر چند مقامات اذعان عفونت های واقعی به مراتب بیشتر متعدد.

Arturo تورس مورالس یک کارمند شهرستان که نظارت 10 گورستان در شرق قصبه ایزتپلپا.

"در چند ماه گذشته مايکل افزایش 40% و cremations رفته اند تا 30 درصد به دلیل COVID-19," مورالس گفت. "من تا به حال بدبختی از دریافت اجساد مردم کار می کردم. آن است که بسیار دردناک برای دیدن خانواده خود را گریه."

"آنها حتی نمی باید زمان برای خداحافظی," او گفت:. "این بسیار غم انگیز است آنها دوستان ما هستند و آن لطمه می زند, اما ما به دفن آنها."

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de