فلوریدا Grayton ساحل, شماره 1 در بالا 10 لیست

تالاهاسی فلوریدا. (AP) — شن و ماسه در امتداد ساحل از Grayton ساحل پارک دولت منحصر به فرد است و برخی می گویند آ

توسط MORVARIDEASIA در 1 خرداد 1399

تالاهاسی فلوریدا. (AP) — شن و ماسه در امتداد ساحل از Grayton ساحل پارک دولت منحصر به فرد است و برخی می گویند آن را به شما صحبت می کند.

آن را در مقایسه با قند و بنابراین سفید آن را تقریبا خیره کننده در نور شدید آفتاب. و افرادی که cooped به دلیل ماندن در خانه دستور می توانید یک بار دیگر به راه رفتن در امتداد آن و شنیدن صدای منحصر به فرد ساحل باعث می شود که پا غرق در شن و ماسه.

"این است که خوب شن و ماسه پودری که مذاکرات به شما گفت:" دیو Rauschkolb یک رستوران صاحب surfer و علاقه مندان زندگی می کند که در این نزدیکی هست. "این 'جیر جیر,' 'جیر جیر,' 'جیر جیر' از شن و ماسه هنگامی که شما راه رفتن در آن است."

این یک دلیل بزرگ ساحل بود به عنوان بهترین در ایالات متحده توسط استفان "دکتر ساحل" Leatherman ساحلی دانشمند و استاد در دانشگاه بین المللی فلوریدا است که رتبه این کشور در سواحل برای 30 سال است.

"آن را به برخی از بهترین شن و ماسه سفید در جهان است. اولین بار من آن را دیدم من احساس من تا به حال برای قرار دادن بر روی عینک آفتابی پس از آن روشن است. برخی از مردم فکر می کردند این برف بود. من گفتم: "نه که نه برف!'" Leatherman گفت: با خنده. "شن و ماسه است با بالاترین کیفیت در جهان است. این کریستال کوارتز خالص."

این یکی از دو سواحل فلوریدا است که در سال 2020 لیست پنجشنبه منتشر شد همراه با Caladesi Island State Park در شماره 6. سواحل دیگر در لیست, در جهت, در حال Lifeguarded ساحل در Ocrakoke Isalnd کارولینای شمالی; Coopers ساحل در ساوتهمپتون, New York; دوک Kahanamoku ساحل در اوآهو در هاوایی; فانوس دریایی ساحل در بوختن کارولینای شمالی; Hapuna ساحل در جزیره بزرگ هاوایی; گارد ساحلی ساحل در کیپ کاد ماساچوست; کورونادو در ساحل سن دیگو, کالیفرنیا; و Beachwalker پارک در Kiawah Island, South Carolina.

Leatherman می گوید او می دهد نقاط جایزه برای سواحل که در آن سیگار کشیدن ممنوع است و که کارکنان با چیزی که بالا کارولینای شمالی سواحل است.

"سواحل هستند و نه بزرگ غول ashtrays و آنچه که برخی از مردم استفاده از آنها را برای که واقعا نفرت انگیز" Leatherman گفت.

Grayton ساحل پارک دولت برنده لیست برترین نقطه — حتی بدون سیگار کشیدن ممنوع — بر اساس آن زیبایی مطلق. فراتر از شن و ماسه آن را شفاف زمرد آب تازه و آب استخر که در حال زمین شناسی نادر و قوی تپه های شنی است که منحصر به فرد همراه فلوریدا 1,350 مایل (2,170 کیلومتر) از خط ساحلی.

حتی پیاده روی از پارکینگ ویژه است گفت: Rauschkolb.

"شما را به آنچه که من اسمش درخت تونل دنباله," او گفت:. "شما فقط می توانید راه رفتن در این سرزمین عجایب زیر سایه بان از اسکراب بلوط و بهم زدن سر خود را, و ناگهان ببینید خلیج فارس."

در حالی که در حال حاضر وجود دارد برخی از محدودیت ها در نزدیک به 2000 هکتار (809 هکتار) پارک به دلیل شیوع کروناویروس آن باز است. گروه های بزرگتر از 10 امکان پذیر نیست و این پارک در کنترل ظرفیت اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله. کابین و اردو به طور موقت بسته شده است.

در زمان عادی این پارک جذب 500 به 1000 نفر در طول تابستان اوج روز. اما با 1.5 مایل (2.4 کیلومتر) از ساحل و بسیاری از مسیرهای پیاده روی آن را دریافت نمی کند به سر می برند گفت: بن Faure که موفق 37 پارک دولت در تکدی فلوریدا اداره حفاظت از محیط زیست.

"Grayton ساحل یکی از سنگهای قیمتی همراه زمرد سواحل فلوریدا" Faure گفت. "ما دوست داریم به آن تماس بگیرید, یک کویر واحه. این واقعا یک مکان منحصر به فرد با شکر-شن و ماسه سفید است که تقریبا 99.9% کوارتز خالص. خود را سر پا جیر جیر به عنوان شما راه رفتن در ساحل دریا آن چنان خالص است."

لین گیلاس عضو هیئت مدیره غیر انتفاعی حمایت از گروه فلوریدا پارک ها پایه و اساس زندگی حدود یک ساعت از این پارک بازدید کرده است بسیاری از بار.

"اوه ماهیگیری بزرگ در Grayton ساحل! من گرفتار بسیاری از ماهی در Grayton ساحل پارک ایالتی" گیلاس گفت.

و خلیج مکزیک به سمت آرامتر گشت و گذار از فلوریدا سواحل اقیانوس اطلس.

"در یک روز معمولی آن را خوب گشت و گذار و بسیار لذت بخش شنا," او گفت:.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب