AP عکس: سحر و جادو در زیر نور مهتاب به عنوان سینما باز

آتن یونان (AP) — آنها مانند مسحور باغ لذت پنهان در اعماق شهرستان است که باز کردن دروازه های خود را برای چند ما

توسط MORVARIDEASIA در 18 خرداد 1399

آتن یونان (AP) — آنها مانند مسحور باغ لذت پنهان در اعماق شهرستان است که باز کردن دروازه های خود را برای چند ماه در هر سال است.

و مانند خیلی دیگر یونان فضای باز در سینما — که در آن شما می توانید لذت بردن از یک فیلم در گل معطر مهتاب با یک میان وعده و حتی دود شده است آمار مستند اقدامات است.

تحت این کشور بخشی از بازگشایی باز-تهویه سینما آغاز شده عامل در ژوئن 1, یک ماه دیر و با محدودیت های قابل توجهی: دور کرسی کمتر و بدون فاصله زمانی که هر دو بد هستند برای درآمد.

کسب و کار تا کنون آهسته بوده است با توجه به این موسسات اصلی عملیاتی خطر حتی در آفتابی یونان — باران.

"آن شده است باران برای سه روز" گفت: پروژکتور اپراتور Pavlos Lepeniotis تصفیوی سخت به عنوان یک بعد از ظهر رگبار آغشته به فاصله خروجی صندلی و فرستاده گربه اهانت آمیزی وسیله به پوشش.

"ما تا به حال در مورد دو نفر در هر نشان می دهد," او گفت:. "آنها لذت می برد فیلم, اگر چه, و تشکر ما پس از آن. ... ما هیچوقت نمی دید تمام تابستان و ما دوست داریم که ما هم خوب است در اینجا."

Lepeniotis با این نسخهها کار در Zephyros سینما در آتن مرکزی Petralona منطقه ساخته شده در سال 1933. این festooned با پوستر برای آن تخصص 1950s, '60s و 70s, فیلم arthouse.

بهداشت محدودیت اپراتورها مجبور به تقریبا نصف صندلی با 120 Zephyros' معمول 250 صندلی گذاشته — بسیاری همراه با گرد فلز جدول برای سینما را برانگیخت به بقیه نوشیدنی های خود را.

"برای اولین بار از آنها خواسته بود به ما نیست و حتی با قرار دادن جفت از صندلی های نزدیک. چگونه خواهد که کار کرده باشد؟" Lepeniotis گفت.

سینما اپراتورهای انتظار درآمد به سقوط تا 40 درصد با توجه به محدودیت. و این نه فقط پول.

"فاصله زمانی که مردم می خواهم به بقیه زل زل نگاه کردن خود و یا بلند شدن از صندلی های خود است که بخشی جدایی ناپذیر از تجربه" Lepeniotis گفت. "مردم را از این دست."

یونان که قفل شده را به سرعت به حال بیش از 2,930 تایید coronavirus عفونت و 180 مرگ و میر با توجه به دولت داده است.

تحت این کشور کاهش تدریجی آن مستند رستوران می تواند خدمت به مشتریان در داخل خانه آغاز شنبه و شب باشگاه ها و کافی نت ها می تواند بازگشایی دوشنبه. در 15 ژوئن میلادی به عنوان متنوع به عنوان موزه ها و فاحشه خانه ها بازگشایی شده است. کنسرت ها و اجراهای عمومی راه اندازی مجدد در 1 جولای. وجود دارد هنوز هیچ تاریخ برای داخل سالن سینما.

در سراسر گسترده تر اتحادیه اروپا مقامات می خواهند مرز محدودیت برای شهروندان اتحادیه اروپا برداشته تا پایان ماه ژوئن است.

Sotiris Riggos صاحب Panathinea هوای سینما در پایتخت مرکزی Neapoli منطقه گفت: چشم انداز بهبود یافته در حال حاضر که اپراتورها باید روشن دولت دستورالعمل — و یک مالیات بر فروش را کاهش دهد. Panathinea مستقر 140 از آن 230 کرسی است.

"چیزهایی که به نظر نمی آید به عنوان تلخ به عنوان سه هفته پیش" او گفت:. "مردم می خواهند برای رفتن به سینما."

___

دنبال AP پوشش همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن