پیوستن به گروه کنترل محصولات برای اجتماعی فاصله ماشین کاروان

فقط چند ماه و یک میلیون سال پیش پاتریک مولر و تیم او در گروه کنترل Productions شد قرار دادن نکات تکمیلی در پای

توسط MORVARIDEASIA در 31 اردیبهشت 1399

فقط چند ماه و یک میلیون سال پیش پاتریک مولر و تیم او در گروه کنترل Productions شد قرار دادن نکات تکمیلی در پایانیک همهجانبه سفر با اتوبوس سال در ساخت که به یک عملکرد خودرو با توجه به پایان جهان. اما زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس قرار دادن ترمز در که پروژه آنها تا به حال به فکر می کنم سریع در مورد چگونه به ماندن مشغول و امن — در طول مستند.

"ما در جلسات ما شده بود هیجان زده در مورد چگونه به پایان بود و شکل دادن و دیدم که چگونه یک بیماری همه گیر را ترک ممکن است هر کس در ابتدا برای بحث در مورد آخرالزمان" مولر به یاد می آورد. "تا یک هفته بعد ما تصمیم داخلی به تعویق انداختن آن در زمانی که ما شاهد اوضاع بدتر. شما می توانید می گویند که این یک تعویق با توجه به د fictionalizing از محتوای آن است."

نه فقط بیکار نشستن گروه کنترل تغییر چرخ دنده ها به دلایل مختلف: برای کمک به حمایت از هنرمندان در یک زمان هنگامی که بسیاری از معماران و طراحان مجبور شده اند از کار به فروش بلیط و برای سرگرم کردن مخاطبان گرسنه برای تجارب فرهنگی با وجود محدودیت های ناشی از اجتماعی فاصله. نتیجه Cavalcade!, یک تغییر سریع در سفر از طریق دنور در هشت مایل ماشین کاروان. آن را تلاش برای احیای پایان; گروه کنترل را نگه دارید که برای آینده.

For Cavalcade!, Control Group Production goes immersive with site-specific performances viewed from your car.گسترش

برای Cavalcade!, گروه کنترل تولید می رود همهجانبه با سایت های خاص اجرای برنامه بازدید از ماشین خود را.

نیکلاس Caputo

"ما نمی خواهیم برای جلوگیری از کار بر روی چیزی است که ما در خواب بوده ام برای آخرین بار هفت سال پس از آخرین اتوبوس تور و نه آن را ببینید آیا چیز باور نکردنی است که آن را به روزی فراموش," مولر توضیح می دهد.

بنابراین به جای گرفتن در یک اتوبوس برای یک عملکرد تور مخاطبان خواهد رانندگی اتومبیل خود را — چه مولر تماس "به طور کامل سرایت-رایگان گروه ظروف" — در حالی که تجربه Cavalcade! آن را بر اساس همهجانبه جاده کاروان ساختار استفاده شده در سال گذشته توسط تخته سنگ طراح رقص Ondine Geary در کار او شعاع انتقال. دیگر از آن قطعه در حال توسعه است در غیر رسمی جریان از آگاهی ،

"ما تصمیم به کار بسیار زیادی را در پاسخ به این لحظه — این واقعا خود آن چیز" مولر یادداشت ها. "در حالی که آن را بیش از ad hoc, آن را هنوز هم بسیار کمتر از چیزی خواهد بود که سال در ساخت.

"هدف ما این است که برای انجام یک چیزی که با خیال راحت و مردم را از قرنطینه" او همچنان ادامه دارد. "ما در حال نادیده گرفتن تجربه از افراد با داشتن چشم انداز تیره و تار در حال حاضر اما سبک سری از چیزهایی است که هنوز هم خوب است; ما باید این هدیه کوچک در مواجهه با این بیماری همه گیر."

Travel through Denver's wild spaces with Control Group Productions.گسترش

سفر از طریق دنور فضاهای وحشی با گروه کنترل محصولات.

نیکلاس Caputo

این مهر و موم ماجراجویی شما قرار می دهد در صندلی راننده. "ما در حال دعوت مردم به نشان می دهد تا برای یک رژه اتومبیل احتمالا پوشیدن لباس در پیش نمایش ایمیل" مولر توضیح می دهد. "این بیشتر از یک سایت خاص عملکرد هنر و تجربه: بخشی رژه بخشی دلقک نشان می دهد و بخش جدی شروع با یک رانندگی عمل به مردمی استفاده می شود برای سفر در ده-ماشین کاروان".

تعامل کلیدی خواهد بود هر چند Mueller نمی توانم دقیقا بگویم چه: شاید دکوراسیون اختصاص داده خواهد شد و یا وسایل نقلیه فردی خاص برای یک روبرو می شوند. "ویندوز ؟ خواهیم دید" او می افزاید. "ما نمی خواهیم به بسیاری از طرح. ما واقعا فقط بدانند این را که ما از جمله عنوان صدای بسیاری که ممکن است."

کنترل گروه هدف این است که برای این کار به خدمت و تسکین اضطراب مردم در یک زمان خاص. "ما از مردم می خواهیم به نشان می دهد تا به دنبال آن لذت ببرید" مولر می گوید. "وجود دارد مرگ است, اما آن را واقعا صندلی-of-the-شلوار." در پایان از او می افزاید: "این silliest و شادترین قطعه. برای مثال من فقط متورم شش پا توپ ساحل نشان می دهد. این است که سطح احمقانه است."

Find joy in abandoned spaces with Control Group Productions.گسترش

پیدا کردن شادی در فضاهای رها شده با گروه کنترل محصولات.

نیکلاس Caputo

افرادی که قفل شده است تا برای هفته نیاز به این نوع از حماقت او نشان می دهد فقط به عنوان آنها نیاز به یک تغییر از مناظر. "ما در حال شنیدن است که مردم واقعا نیاز به یک دلیلی به خارج از خانه دریافت کنید, برخی از هوای تازه. آنها بسیار هیجان زده به چیزی برای قرار دادن بر روی تقویم چیزی برای انجام آنها به عنوان حرکت در خارج از اقامت در خانه" او اشاره می کند.

"این تجربه را ندارد که اضطراب در مورد ترک مسئولیت های جدید ، ما تشویق مردم برای شکستن جدید مقررات قانونی. ما فقط هیجان زده است که ما به نمایندگی از یک چیز شما می توانید انجام دهید بدون اینکه یک حرکت تند و سریع."

Cavalcade! باز برای پیش نمایش در ژوئن 3 و 4 و برای اجرای منظم از ژوئن 5 از 21 ژوئن در شمال دنور محل. زمانهای مرتبط به غروب هر شب. پذیرش محدوده از $40 تا 100 دلار در هر carload در cavalcade.brownpapertickets.com; دارندگان بلیط را دریافت دستورالعمل از طریق ایمیل. این رویداد BYO و یک رادیو FM است که مورد نیاز برای شرکت; بازدید controlgroupproductions.org برای اطلاعات بیشتر.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب