AP sources: کاخ سفید آگاه روسی از نعمتهای 2019

مقامات در کاخ سفید آگاه بودند در اوایل سال 2019 طبقه بندی شده هوش نشان می دهد روسیه مخفیانه ارائه مستقیم به طا

توسط MORVARIDEASIA در 10 تیر 1399

مقامات در کاخ سفید آگاه بودند در اوایل سال 2019 طبقه بندی شده هوش نشان می دهد روسیه مخفیانه ارائه مستقیم به طالبان برای قتل آمریکایی ها یک سال زودتر از قبلا گزارش شده است به گفته مقامات آمریکایی با دانش مستقیم از هوش.

ارزیابی گنجانده شد در حداقل یکی از رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نوشته روزانه هوش جلسات در آن زمان با توجه به مقامات. سپس-مشاور امنیت ملی جان بولتون همچنین گفت: همکاران او در جریان مغلوب ساختن پیشی جستن در ارزیابی هوش در مارس 2019.

کاخ سفید نمی, پاسخ به سوال در مورد تهمت و یا دیگر مقامات آگاهی از روسیه اقدامات تحریک آمیز در 2019. کاخ سفید گفته است تهمت نبود — و هنوز هم نشده است — جریان در هوش ارزیابی زیرا آنها نشده است به طور کامل تایید نشده است. اما این نادر است برای هوش به تایید بدون سایه شک قبل از آن ارائه شده است به مقامات بالا.

بولتون کاهش یافته است به نظر دوشنبه پرسید که AP اگر او می خواهم در جریان مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد این موضوع در سال 2019. روز یکشنبه او پیشنهاد کرد به NBC که تهمت بود ادعا جهل روسیه اقدامات تحریک آمیز را توجیه دولت را عدم پاسخ.

"او می تواند طرد همه چیز اگر هیچ کس تا کنون گفت: او در مورد آن" بولتون گفت.

آیات بازیگران جدید شک در کاخ سفید را به تلاش برای فاصله مغلوب ساختن پیشی جستن از هوش ارزیابی. AP گزارش روز شنبه که نگرانی ها در مورد روسیه نعمت نیز در دوم نوشته شده ریاست جمهوری جلسه توجیهی روزانه در این سال و در آن زمان مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین تا به حال موضوع مورد بحث با مغلوب ساختن پیشی جستن. اوبراین را انکار می کند و انجام آن است.

روز دوشنبه اوبراین گفت که در حالی که هوش مورد ارزیابی روسی نعمت "را نه تأیید شده است" به دولت "است که آماده شدن باید وضعیت حکم عمل است."

دولت زودتر آگاهی از تلاش های روسیه را افزایش می دهد سوال اضافی در مورد اینکه چرا تهمت را ندارد اقدام تنبیهی علیه مسکو در تلاش است که با قرار دادن زندگی آمریکایی خدمات اعضای در معرض خطر است. مغلوب ساختن پیشی جستن در پی در طول زمان خود را در اتاق به بهبود روابط با روسیه و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور حرکت در این سال به تلاش برای بازگرداندن روسیه به عنوان بخشی از یک گروه از رهبران جهان از آن شده بود لگد از.

مقامات گفتند که در نظر نمی اطلاعاتی ارزیابی در سال 2019 به ویژه فوری داده روسی دخالت در افغانستان نیست شعلهور شود. مقامات با آگاهی از بولتون آشکار توجیهی برای مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از آن موجود نیست "عملی هوش" به معنی جامعه اطلاعاتی ندارد به اندازه کافی اطلاعات را به شکل یک طرح استراتژیک و یا پاسخ. این طبقه بندی ارزیابی روسی از نعمت بود و تنها هدف از این نشست است.

مقامات اصرار بر گمنامی چرا که آنها مجاز به افشای بسیار حساس کسب اطلاعات است.

اطلاعاتی که ظاهر در اوایل سال 2019 نشان داد روسیه عملیات تا به حال تبدیل شدن به تهاجمی تر در تمایل خود را برای عقد قرارداد با طالبان و اعضای شبکه حقانی یک گروه شبه نظامی در تراز وسط قرار دارد با طالبان در افغانستان و تعیین یک سازمان تروریستی خارجی در سال 2012 در دولت اوباما.

شورای امنیت ملی و خبرگزاری دفاع برای هوش در جلسات در مورد هوش. پنتاگون کاهش یافته است به نظر و شورای امنیت ملی نیست, پاسخ به سوالات در مورد جلسات.

نگرانی ها در مورد روسیه نعمت هایش دوباره در این سال پس از اعضای نخبگان Naval Special Warfare Development Group, شناخته شده به عنوان مهر تیم شش یورش طالبان به پاسگاه و بهبود حدود $500,000 در ایالات متحده آمریکا ارز. بودجه تقویت سوء ظن جامعه اطلاعاتی آمریکا که روسها تا به حال ارائه پول به طالبان و مرتبط با انجمن.

کاخ سفید معتقد رئيس جمهور بود غافل از این توسعه بیش از حد.

مقامات گفت: AP حرفه ای که مقامات دولتی توسعه بالقوه گزینه برای کاخ سفید در پاسخ به این کشور در افغانستان که برای اولین بار در گزارش نیویورک تایمز. اما برگ برنده دولت هنوز اجازه هر گونه اقدام است.

اطلاعاتی در 2019 و 2020 اطراف روسی نعمت مشتق شده بود در بخشی از debriefings اسیر طالبان. مقامات با آگاهی از این موضوع گفت: AP که طالبان از فعالان مخالف در این کشور و از قبایل جداگانه ارائه شده مشابه حساب.

سخنگوی پوتین دیمیتری Peskov رد افسران اطلاعاتی روسیه تا به حال ارائه شده پرداخت به طالبان در ازای هدف قرار دادن ایالات متحده و نیروهای ائتلاف.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo به نام طالبان مذاکره کننده ارشد یک سخنگوی شورشیان گفت: اما آن ناشناخته بود که آیا وجود دارد هر ذکر است در طول مکالمه خود را از اتهامات در مورد روسیه گرفته شده است. Pompeo فشرده شورشیان برای کاهش خشونت در افغانستان و در مورد راه های پیشرفت آمریکا-طالبان توافق صلح امضا شده در فوریه طالبان سخنگوی توییتی.

ایالات متحده در حال بررسی است که آیا آمریکایی درگذشت از آنجا که از روسیه گرفته شده است. مقامات متمرکز در مارس 2019 حمله آمریکایی به کاروان. سه تفنگداران دریایی ایالات متحده کشته شدند پس از یک اتومبیل تقلب با مواد منفجره حامل خود را در نزدیکی وسایل نقلیه زره پوش به عنوان آنها بازگشت به پایگاه هوایی بگرام که بزرگترین ارتش ایالات متحده و نصب و راه اندازی در افغانستان است.

وزارت دفاع آنها را شناسایی دریایی به عنوان گروهبان دوم ، کریستوفر Slutman, 43, از نیوآرک, دلاور; Sgt. بنیامین Hines, 31, از, York, پنسیلوانیا; و سرجوخه اد گالو) رابرت Hendriks, 25, از ملخ Valley, New York. آنها پیاده نظام اختصاص داده شده به 2 گردان 25th, تفنگداران دریایی, رزرو یگان پیاده نظام مستقر در خارج از باغ شهر نیویورک است.

Hendriks' پدر گفت: AP که حتی یک شایعه روسی نعمت شده است باید بلافاصله خطاب.

"اگر این نوع جاروب زیر فرش به عنوان آن را از یک موضوع بزرگتر با روسیه و یک اونس از خون ریخته شده بود که آنها می دانستند این کار من از دست تمام احترام برای این دولت و همه چیز" اریک Hendriks گفت.

سه نفر دیگر از اعضای خدمات و افغانستان پیمانکار زخمی شدند در این حمله. به عنوان از آوریل 2019 در حمله جداگانه ای بررسی ربطی به روسیه گرفته شده است.

مقامات صحبت کرد که به AP نیز گفت: آنها به دنبال از نزدیک در حملات خودی از 2019 به تعیین اگر آنها در ارتباط بودند به روسیه گرفته شده است.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان Zeke میلر و دب Riechmann در واشنگتن, Deepti Hajela در نیویورک و ولادیمیر Isachenkov در مسکو در کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب