Junipero Serra مجسمه به نقل مکان به دور از شهرستان شهرستان ونتورا سالن

تقدس ممکن است ذخیره برجسته فضایی در آسمان کالیفرنیا مبلغ Junipero Serra اما یک مجسمه از قرن 18 کشیش کاتولیک رو

توسط MORVARIDEASIA در 30 خرداد 1399

تقدس ممکن است ذخیره برجسته فضایی در آسمان کالیفرنیا مبلغ Junipero Serra اما یک مجسمه از قرن 18 کشیش کاتولیک روم به زودی دیگر باید در خانه در مقابل ونتورا شهرستان سالن.

ونتورا شهردار مت LaVere نمایندگان از Barbareño/Venureño گروه از ماموریت سرخپوستان و پدر تام Elewaut پاستور از نزدیکی ماموریت سن بونونتورا صادر شده و یک بیانیه مشترک روز شنبه موافقت خود را برای خراب کردن مجسمه و آن را "نقل مکان کرد و به یک مناسب تر غیر مکان عمومی است."

"من همیشه می دانستم که این لحظه با وجود تمام مسائل مردم ما با آن مواجه خواهد اتفاق می افتد" رئیس جولی Tumamait Stenslie که Barbareño/Venureño گروه شامل Chumash اعضا گفت: در یک مصاحبه تلفنی شنبه شب. "ما دائما در حال مبارزه برای اصلاح تاریخ ما و اگر وجود داشت همیشه یک زمان به صحبت کردن بود که در حال حاضر است."

در حالی که شده است وجود دارد یک جنبش جهانی برای حذف مجسمه های از انگلستان به نیوزیلند با تمرکز بر مؤتلفه مجسمه در ایالات متحده شتاب در حال رشد بوده است در کالیفرنیا است.

تبلیغات

در چند روز گذشته مثل اکسپلورر کریستف کلمب پایین گرفته شده است در سان فرانسیسکو در حالی که یک مجسمه California Gold Rush نشین جان ساتر بود مخدوش و سپس در ساکرامنتو.

روز پنج شنبه در این بیانیه مشترک را تایید کرد توافق به حرکت مجسمه سرا, هر چند که در آن و زمانی که هنوز تیره است.

"یک تصمیم تاریخی مانند این باید شامل ونتورا شورای شهر صدای Chumash قبیله و ساکنان ونتورا" در این بیانیه به عنوان خوانده شده.

سرا به دنیا آمد و در جزیره اسپانیایی مایورکا در سال 1713 یک بحث شکل در کالیفرنیا به ویژه در میان قبایل بومی.

تبلیغات

فرانسیسکن کشیش دهکده و نه از 21 ماموریت در سراسر کشور است و شاید ترین فرد مسئول برای گسترش مذهب کاتولیک رومی به غرب ایالات متحده که پس از آن بود که خاک اسپانیایی.

سرا ماموریت سیستم مسئول تخریب چندین قبایل اغلب از طریق معرفی از خارجی بیماری است. قبایل که آیا زنده ماندن مانند Chumash هنوز هم به شدت رنج می برد و اغلب مجبور بودند به ساختمان ماموریت.

ماموریت سیستم نه تنها تحت فشار مردم بومی به تبدیل شدن به کاتولیک اما تحت فشار آنها را جذب و در نتیجه خود را از دست بدهند فرهنگی راه.

با وجود این سابقه لس آنجلس اسقف اعظم خوزه گومز با اشاره به سرا به عنوان یکی از "روحانی قهرمانان." پاپ فرانسیس مقدس او را یک قدیس در سال 2015.

تبلیغات

سرا را bronzed تقریبا نه پای مجسمه ساکن در بکر محل در یک پارک کوچک در مقابل شهرستان سالن. سررا است پشت خود را به ساختمان دولت و نگاه کردن بر خیابان کالیفرنیا با نمایی از اقیانوس.

اصلی تندیس راه اندازی شد و در دهه 1930 اما به تن و جایگزین شد نسخه مدرن در سال 1989.

"من فقط نمی باور بسیاری از مردم درک آنچه در آن به معنی مردم ما به تصویب شهرداری و ببینید که مجسمه و درد آن ایجاد می شود و باعث می شود برای انجام این کار گفت:" Stenslie که اشاره کرد که Chumash مردم زندگی کرده بود در این منطقه هزاران سال قبل سرا ورود. "ما در شهرستان ونتورا بسیار بیشتر جامعه متنوع و شایسته نشان داده می شود توسط شخص دیگری."

محلی درخواست آنلاین دفاع از مجسمه را حذف به دست آورد بیش از 5000 امضا که از پنج شنبه شب.

تبلیغات

کاماریلو مقیم بن Leaños 23 ساله و ونتورا بالا فارغ التحصیل یکی از چند سازمان تهیه یک اعتراض برای شنبه در 1 بعد از ظهر در نزدیکی مجسمه.

هدف اصلی از اعتراض به فشار مقامات شهرستان برای حذف مجسمه. در حال حاضر که مقامات اذعان سریعتر از حد انتظار Leaños گفت: این تظاهرات را به تمرکز بر روی ساخت مطمئن شوید که شورای شهر و شهردار سرعت حرکت می کند.

"فقط به این دلیل که ما نمی باید مؤتلفه ژنرال یا برده داری در کالیفرنیا مانند دیگر نقاط کشور به این معنا نیست که هیچ یک از ما نیست که آثار به برتری و نسل کشی" Leaños گفت. "ما در حال رفتن به خارج وجود دارد در روز شنبه به می گویند با تشکر از شما اما همچنین به یاد دولت در شهرستان است که ما در حال رفتن به تماشای آنها."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب