هنر حمله: پنج راه برای دیدن هنر زندگی می کنند و یا در غیر این صورت این هفته

این آخر هفته در هنر است کوتاه و فوق العاده شیرین با برخی tour-de-نیروی نمایشگاه های co-op و ارائه یک فرصت برای

توسط MORVARIDEASIA در 1 مرداد 1399

این آخر هفته در هنر است کوتاه و فوق العاده شیرین با برخی tour-de-نیروی نمایشگاه های co-op و ارائه یک فرصت برای ثبت نام برای رای دادن. در اینجا که در آن به انجام چیزی که شما در اطراف دنور:

Suchitra Mattai, “Calypso Queen (Caribbean Queen),” 2020, embroidery, mixed media and found objects.گسترش

Suchitra Mattai, "Calypso ملکه (Caribbean Queen)," 2020, گلدوزی, رسانه های مختلط و اشیاء یافت.

وس Magyar حسن K معاصر

Suchitra Mattai: بی گناهی و همه چیز را پس از
K معاصر 1412 Wazee خیابان
از طریق اوت 15
باز به پایان رسیده است-ورودی رزرو روز سه شنبه از طریق شنبه ظهر تا 6 بعد از ظهر و یا با تعیین وقت قبلی 303-590-9800, گالری@kcontemporaryart

دنور مبتنی بر چند رشته ای هنرمند Suchitra Mattai خانواده سفر از هند به گویان در آمریکای جنوبی که در آن او به دنیا آمده است و نقطه شروع برای بسیاری از خود بی نظیر کار نصب و راه اندازی است که می رود پشت و جلو را از طریق تاریخ به اظهار نظر در مورد انسان نابسامانی های استعمار. با استفاده از همه چیز را از فهرست ساری که او تاب به دیوار عظیم آویختن به دوزی embellishments و ویدئو Mattai می گوید داستان در مورد از دست دادن بی گناهی در این باید ببینید نشان می دهد در K معاصر است. بی گناهی و همه چیز پس از باقی مانده در مشخصات از طریق اواسط ماه اوت است.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

Adri Norris honors Cleo Parker Robinson and other important women through history for Women Behaving Badly.

Adri نوریس افتخارات Cleo پارکر رابینسون و دیگر مهم زنان در طول تاریخ برای زنان رفتار بد.

Adri نوریس, تاریخ, کلرادو

Adri نوریس زنان رفتار بد
تاریخچه کلرادو مرکز 1200 برادوی
جولای 23 فوریه 28, 2021
پذیرش: $8 $14, اعضای رایگان
RSVP برای بهنگام ورود آنلاین بلیط در پیشبرد

هنرمند Adri نوریس که در ادامه پروژه زنان رفتار بد کپسوله داستان مهم زنان از رنگ و در غیر این صورت از طریق تاریخ از suffragettes و فعالان به ناسا ریاضیدانان و هنرمندان با پاسخ دادن به سه سوال در مورد هر یک: او چه کسی است ؟ چه او انجام دهید ؟ چرا او مهم است ؟ تاریخچه کلرادو swooped تا نوریس برای خود نمایشگاه که به طور طبیعی شامل یک بزرگ تمرکز بر روی زنان تاثیر گذار در کلرادو. رها کردن در برای برخی از فمینیست یادگیری در حالی که شما وجود دارد را ببینید دیگر نمایشگاه جدید از جمله Hecho en Colorado, جان دنور تجربه و این چیزی است که دموکراسی به نظر می رسد مانند.

Martha Daniels, “Ribs and Guts,” hand-built, fired, glazed, painted, lacquered clay.

مارتا Daniels "دنده و دل و روده و" دست ساخته شده است, اخراج, لعاب, رنگ لاکی خاک رس.

مارتا Daniels

مارتا دانیلز, لذت های سطحی در زمان نامشخص
شهری گل 530 سانتافه رانندگی
جولای 24 سپتامبر 30
افتتاح: جمعه, جولای 24, 6 تا 9 بعد از ظهر

Ceramicist مارتا Daniels یک خانم گراند کلرادو هنر می شود نادر, از خود راضی نشان می دهد در شهری گل که در آن او یک سقف-خاک رس بالا, برج, اصلی, در, ساده, عروق, رس, شبکه, رنگارنگ, آثار الهام گرفته از فلور — و بیشتر. دانیلز خودش را در گالری در پذیرش و روزهای شنبه از ظهر تا 5 بعد از ظهر در طول اجرای این نمایش; ماسک مورد نیاز و ورود محدود برای بینندگان اجرا خواهد شد. اطلاعات بیشتر در آنلاین.

Art Attack: Five Ways to See Art Live or Otherwise This Weekگسترش

Lisa M. کرنس مگان بری و بهشت هال

Lisa M. کرنس جدید کار می کند
مگان بری و بهشت سالن آنچه شما انجام
دزدان دریایی: هنر معاصر 7130 West 16th, خیابان لیکوود
جولای 24 اوت 9
باز جمعه 6 تا 9 بعد از ظهر; روزهای شنبه و یکشنبه ظهر تا 5 بعد از ظهر

دزدان دریایی ارائه می دهد نقاشی توسط Lisa M. کرنس در گذشته نشان می دهد با این گالری در کنار آثار مگان بری و بهشت هال. وجود خواهد داشت هیچ استقبال رسمی اما هنرمندان حاضر خواهد بود در باز کردن در شب. پوشیدن ماسک!

B. A. E روز (ضربه هنر و خورد) رای دهندگان ثبت نام پاپ آپ
ILA, گالری 209 Kalamath Street, Suite 12
شنبه, ژوئن 25, 1 تا 6 بعد از ظهر

ILA گالری goes pop-up با ماهانه یک روز هنر نمایش و ثبت نام رای دهندگان درایو آغاز این شنبه و در ادامه در آخرین شنبه ماه اکتبر از طریق. این حزب با کامیون های مواد غذایی, DJ چرخش ثبت نام جدول و شیرین limited-edition هنر مخفی, تیم ملی, یک بسته از هنرمندان خیابانی از جمله @chrishaven, @nicebeats, @rube.zilla, @matadorfeet و دیگران. آوردن یک رای دهندگان ثبت نام (کارت یا ثبت نام کنید در حالی که شما وجود دارد) به علاوه یک ماسک و خود را مودب توانایی اجتماعی-فاصله. تغییر میشم.

علاقه مند به داشتن رویداد خود را به نظر می رسد در این تقویم ؟ ارسال اطلاعات به editorial@westword.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن