هنر حمله: نه راه برای دیدن هنر زندگی می کنند و یا در غیر این صورت این هفته

این یک غنی آخر هفته برای هنر در دنور مترو با آغاز نمایشگاه جدید در Robischon گالری و مایکل وارن معاصر و نورد ا

توسط MORVARIDEASIA در 25 تیر 1399

این یک غنی آخر هفته برای هنر در دنور مترو با آغاز نمایشگاه جدید در Robischon گالری و مایکل وارن معاصر و نورد از طریق شهرستان در co-ops, جامعه, مراکز, مغازه, هنر مناطق و indie در گالری. ماسک و جاده; گنجینه ظاهر خواهد شد هر کجا که شما نگاه کنید.

Amy Ellingson, “Apparent Reflectional Symmetry, Parts I & II,” detail.

امی Ellingson, "آشکار Reflectional تقارن قطعات I & II" جزئیات.

امی Ellingson, Robischon گالری

امی Ellingson, آسمان,
انطباق (تکرار 2)
Robischon گالری 1740 Wazee خیابان
جولای 16 از طریق اوت 29
افتتاح: سه شنبه, جولای 16, 6 تا 8 بعد از ظهر
RSVP برای بهنگام ورود به پذیرش در 6 یا 7 بعد از ظهر

Robischon گالری تغییرات تا چیز جدید از استاد خوانده شده را علامت ساز امی Ellingson که سفارشات هرج و مرج در نفت و ذوب نقاشی و گرافیت نقاشی و همچنین مجسمه برنز شبیه شهاب سنگ و یا سنگ های آتشفشانی و همچنین انطباق (تکرار 2), نیمه دوم از گالری تابستان گروه ارائه نمایشگاه تورم کیسه مخلوط از انتزاعی کار توسط عمر Chacón Wendi Harford, Ted Larsen تری ساز و بتی Merken.

Susan M. گیبونز سوزان Hazaleus امیلی emily kelley, ویکی اسمیت و ایمان ویلیامز Drysten, برای این لحظه: بازتاب از پنج هنرمندان
D'art, گالری 900 سانتافه رانندگی
جولای 7 از طریق اوت 8

پنج d'art عضو هنرمندان اندیشیدن به آنچه در آن به معنی در حال حاضر در پنج راه های متمایز — سرامیک, نقاشی, نقشه کشی, گرافیک و عکاسی — در این ماه برای mixed-media رایگان برای همه. ضبط که زودگذر احساس به عنوان d'art گسترش آن COVID-کوتاه ساعت به روزهای جمعه و شنبه از ظهر تا 5 بعد از ظهر و یکشنبه ها از 1 تا 4 بعد از ظهر ماسک و اجتماعی فاصله گرفتن بخشی از بسته است.

ایجاد در محل: ببینید چه کرکلند را کلرادو هنرمندان را تا به شده است!
کرکلند موزه لطافت و تزئینی, هنر, 1201, Bannock, خیابان
آنلاین راه اندازی: جمعه, جولای 17

هنوز بسته کرکلند می افزاید: عنصر دیگری به خود را آنلاین برنامه نویسی آغاز جولای 17 با شخصی نگاه کنید که چگونه یک گروه از کلرادو هنرمندان با کار در نمایش در موزه در حال دست زدن به ماه اجتماعی فاصله با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. آنها عمدتا گرفتن مقدار زیادی از کار انجام می شود در حالی که برخورد با وقفه در زندگی عادی به نظر می رسد به عنوان شما خواهید آموخت که با خواندن هر هنرمند کپسول.
ترزا غرفه قهوه ای, دینامیک سیالات
مارگارت Kasahara, مشاهده از اینجا
نانسی Lovendahl, کوچک نگاه اجمالی چند بار
مایکل وارن معاصر 760 سانتافه رانندگی
از طریق اوت 15
افتتاح: جمعه 17 جولای 4 تا 8 بعد از ظهر
گالری تور: چهار شنبه, جولای 18, 11 صبح تا 2 بعد از ظهر
RSVP آنلاین در پیش برای بهنگام-بلیط ورود به هر دو و یا حوادث

سه انجام شده زنان هنرمندان به اشتراک گذاری در فضای مایکل وارن معاصر برای تابستان نشان می دهد: ترزا غرفه قهوه ای به ارمغان می آورد او را غنی بافت و معماری تشکیل شده خلاصه مارگارت Kasahara کمک دوست داشتنی مخلوط رسانه های نقاشی در شبکه ها و اشکال منظم و نانسی Lovendahl wows با مجسمه و مخلوط با رسانه ها کار می کند. مطمئن شوید که به RSVP برای مشاهده زمان اگر شما به پذیرش و یا گالری تور به عنوان تنها هشت نفر را در مجاز در یک زمان.

Natalie Marie Smith makes art with eggs for Relics Revealed at Next Gallery.گسترش

ناتالی ماری اسمیت باعث می شود هنر با تخم مرغ برای آثار نشان داد در آینده گالری.

ناتالی ماری اسمیت

G. کودی روز OfMaya17 جولای از طریق اوت 9
ناتالی ماری اسمیت آثار نازل شده17 جولای از طریق اوت 2
بعدی گالری Pasternack هنر هاب 6851 غرب, Colfax, خیابان لیکوود

بعدی گالری جدیدترین عضو ویترین fetes G. کودی روز نقاشی با الهام معنوی مفهوم مایا و ناتالی ماری اسمیت سری بررسی گریزان طبیعت از حافظه با استفاده از تخم مرغ تصاویر به عنوان یک استعاره. بعدی نیست میزبانی رسمی پذیرایی در عین حال اما گالری درب در حال باز کردن در روزهای جمعه از 6 تا 10 شب و روزهای شنبه و یکشنبه از ظهر تا 5 بعد از ظهر به مردمی با پوشیدن ماسک و زیر COVID-19 پروتکل های.

Kathy Beekman, “Magic Happening,” pastel.

کتی Beekman, "سحر و جادو اتفاق می افتد," نقاشی با مداد رنگی.

کتی Beekman

فضاهای باز
Bitfactory گالری 851 سانتافه رانندگی
17 جولای تا سپتامبر 10

Bitfactory بازگشایی با یک چشم انداز گروه نمایش ایده آل برای زمانی که همه ما رویای فضاهای باز. از طریق مخلوط-رسانه و نقاشی و عکاسی و نقاشی های هنرمندان, کتی Beekman برونو D'Anna مارا منینگ جرمی Patlen و Topher اشتراوس را به شما مکان درست در وسط شهر. در حال حاضر Bitfactory باز است پنج شنبه از طریق شنبه, 11 صبح تا 3 بعد از ظهر و معمول دستورالعمل های ایمنی اعمال می شود برای تمام بازدید کنندگان. برنامه ای برای سپتامبر پذیرش ممکن است یا ممکن است نه نور روز را مشاهده کنید.

هنر راه رفتن
بخش Co-op در 1st 5045 غرب خیابان اول
جمعه, جولای 17, 5 تا 8 بعد از ظهر

بخش Co-op در یک جامعه فکر مرکز بهداشت و درمان درمانگاه و کشاورزان' بازار در Barnum محله است پرتاب یک حزب خیابان با هنرمند و مواد غذایی غرفه. دیدار با همسایگان خود مرور هنر یک میان وعده و چک کردن تولید در داخل خانه.

Jasmine Abena Colgan, “Sankofa Experience.”

یاس Abena Noel Sullivan, "Sankofa تجربه است."

یاس Abena Noel Sullivan

یاس Abena Noel Sullivan, انسان ارز
لئون گالری 1112 شرق 17th, خیابان
18 جولای از طریق اوت 29
افتتاح: جمعه, جولای 18, 7 تا 10 بعد از ظهر
RSVP برای بهنگام ورود اسلات آنلاین در پیش

لئون گالری ادامه ماموریت خود برای ترویج این کار از هنرمندان با انسان ارز زیبا با مضمون نمایش های عکاسی-چاپ هنرمند یاس Abena noel sullivan در مورد مبارزه با نژادپرستی نهادی به عنوان تجربه از طریق حیات استعاره از cowry پوسته. ماسک های مورد نیاز برای ورود به گالری; ده درصد از تمام درآمد حاصل خواهد شد به اهدا یک سازمان غیر دولتی در غنا از طریق پوست سخت.

Find artist/seamstress Jill Mustoffa's extraordinary face masks for sale at Balefire's One at a Time Art Fair.گسترش

پیدا کردن هنرمند/خیاط جیل Mustoffa فوق العاده ای ماسک صورت برای فروش در Balefire را در یک زمان نمایشگاه هنر.

جیل Mustoffa

در یک زمان نمایشگاه هنر: جیل Mustoffa
Balefire کالا 7513 گرندویو خیابان اروادا
چهار شنبه, جولای 18, 3 تا 8 بعد از ظهر

Balefire هفتگی بازار نمایشگاه یک هنرمند هر شنبه از طریق سپتامبر 5 را ترویج اندیشه هنرمند جیل Mustoffa به خوبی طراحی شده دست ساز ماسک صورت همراه با دوخته هنر زرق و برق علائم نئون و عکاسی. پیدا کردن کامل برنامه از هنرمندان شرکت کننده در Facebook و یا در Balefire وب سایت.

علاقه مند به داشتن رویداد خود را به نظر می رسد در این تقویم ؟ ارسال اطلاعات به editorial@westword.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب