هنر حمله: ده راه برای دیدن هنر زندگی می کنند و یا در غیر این صورت این هفته

وصول دنور دوباره باز می شود در افسانه فرم تاریخچه کلرادو افتخارات کلرادو Chicano/مکزیکی-آمریکایی جامعه از طریق

توسط MORVARIDEASIA در 12 تیر 1399

وصول دنور دوباره باز می شود در افسانه فرم تاریخچه کلرادو افتخارات کلرادو Chicano/مکزیکی-آمریکایی جامعه از طریق هنر و صورتی پیشرفت می اندازد زرق و برق در احیای اروادا مرکز گالری, در حالی که سالن های کوچکتر در ادامه به پیوستن به نزاع. اولین جمعه است که به دست آوردن سرعت در ماه جولای با مقدار زیادی از جدید نشان می دهد که ارزش دیدن دارد.

Vance Kirkland, “Painting No. 21,” 1963, oil paint and water on linen.

ونس کرکلند "نقاشی No. 21," سال 1963 رنگ و روغن و آب روی پارچه کتانی.

کرکلند موزه لطافت و هنر های تزئینی

100 بیشتر به دلیل کمتر با مته سوراخ!
کرکلند موزه لطافت و هنر های تزئینی
آنلاین به طور نامحدود

Kirkland آماده نیست برای پیوستن به دیگر موزه های هنری در باز کردن درب های خود را, اما این موزه کارکنان مشغول ایجاد محتوای آنلاین به نگه داشتن کرکلند طرفداران اشغال شده در ضمن. آخرین عنصر یک آنلاین گنجینه ای از 100 آثار هنری و اشیاء از مجموعه ای کامل با پیشینه تاریخی اطلاعات برای تکمیل قبلی مجازی و محتوای. قدم زدن در این موزه از نیمکت خود را.

Nari Ward, “We the People, 2011,” shoelaces.گسترش

Nari Ward, "ما, مردم, 2011," بند کفش.

© سرعت, هنر, موزه, Louisville, Ky

Nari بخش: ما مردم
وصول دنور 1485 Delgany خیابان
1 جولای تا سپتامبر 20
موزه پذیرش: 7 $به $10 (رایگان برای اعضای جوانان و سنین هجده و تحت)
مجازی افتتاح: یکشنبه, جولای 1, 7 تا 8:30 بعد از ظهر, رایگان, پاسخ دهید, در eventbrite.com
Nari بخش در گفتگو با گری مردار-Murayari: شنبه, جولای 7, آنلاین, از ظهر تا 1 بعد از ظهر, رایگان, در پاسخ دهید eventbrite.com

Nari بخش افتتاحیه نمایشگاه (و وصول مجدد باز به عمومی) نمی توانست بهتر بهنگام: هنرمند repurposes ریزه که از فرهنگ مصرف کننده در تاسیسات که سوال سخت در مورد ریشه ها و آثار تجمعی و امریکا کلاس تقسیم شده است. ما مردمیک نظرسنجی از قطعی کار می کند از او در طول زندگی حرفه ای اجازه می دهد تا ما شروع به پاسخ دادن به این سوالات است. نشان می دهد باز می شود با یک عضو فقط زنده مشاهده و مجازی پذیرش برای همه در جولای 1; مراجعات بعدی به وصول به زمان ورود رزرو تنها با اجتماعی فاصله و ماسک مورد نیاز است.

Pink wooden feathers: Jennifer Pettus and Rebecca Vaughan, "Why Was She Removed (And Then Put Back?),” detail, bobcat taxidermy blanks, yarn, gouache, faux pearl pins, perler beads, pen, metal windmill base, mdf, cardboard.گسترش

صورتی چوبی پر: جنیفر Pettus و ربکا Vaughan "چرا او برداشته شود (و سپس به عقب؟)," جزئیات بابکت taxidermy شاهد نخ گواش faux مروارید پین perler دانه های قلم فلزی آسیاب بادی پایه ام دی اف و مقوا.

جنیفر Pettus و ربکا Vaughan

صورتی پیشرفت: همکاری
Arvada مرکز هنر و علوم انساني 6901 Wadsworth بلوار اروادا
جولای 2 از طریق نوامبر 8
رزرو رایگان بهنگام ورود بلیط در پیشبرد

هنرمند آنا کی جاری صورتی پیشرفت پروژه نمایشگاه زنان ترانس و غیر دودویی هنرمندان همچنان در مسیر خود در سال 2020 با صورتی پیشرفت: همکاریکه هنرمند duos و تیم ها با هم کار کرده در آثار جدید. دنبال نشان می دهد در arvadacenter.org برای تاریخ و جزئیات وقایع هنوز در مراحل برنامه ریزی.

A trio of glass works by Cherry Creek Arts Festival artist David Benyosef.گسترش

سه نفر از آثار شیشه ای توسط Cherry Creek جشنواره هنر هنرمند دیوید Benyosef.

دیوید Benyosef

CherryArts هنرمند امداد حراج
آنلاین در cherryartsauction.org
جولای 3 از طریق 10

شما می دانید آن یک سال فوق العاده ای که زمان افتخار Cherry Creek, جشنواره هنر خواب از طریق ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته. اما در صورت COVID-19 pandemic اقدامات متحرک پدر و مادر سازمان CherryArts تغییر چرخ دنده ها به پیشنهاد خرید-در حال حاضر قیمت ها از سال 2020 انتخاب هنرمندانی که رنج می برند زیان این تابستان در یک حراج آنلاین شروع می شود که در جولای 4 حوا. نود درصد از درآمد حاصل خواهد شد به طور مستقیم به سازندگان برای برنده شدن!

Art Attack: Ten Ways to See Art Live or Otherwise This Week

آثار هنری توسط ماریو Zoots

هرگز ببخش عمل: جدید کار می کند صحبت می کند & Zoots
آلتو, گالری 4345 غرب خیابان 41
افتتاح: جمعه, جولای 3, 6 تا 10 بعد از ظهر

آلتو میزبان دو هنرمند خیابانی صحبت می کند و collagist ماریو Zoots برای نمایش کولاژ کار می کند با الهام از مستند 1983 به سبک جنگ های, در مورد طولانی پیش نبرد بین گرافیتی نویسندگان و شهردار اد کخ در شهر نیویورک است. این جفت ارز آثار کشف چگونه ایده "هرگز ببخش عمل" آدرس وقایع کنونی در زمانی که graffitists در حال ایستاده به خشونت پلیس و نژادپرستی از طریق هنر است. آلتو اجرا اجتماعی فاصله و ماسک و دیگر بیماری همه گیر پروتکل اما مایع تنقلات و دی جی رادیو Rakeem را بالا بردن نوار برای سرگرم کننده است.

Julie Farris Jablonski, “The I of God.”گسترش

جولی Farris Jablonski, "من از خدا."

جولی Farris Jablonski

جولی Jablonski, Nu Wurld
لی فرناندز هنوز حومه
جاستین قهوه ای, یکنواختی و هرج و مرج
دزدان دریایی: هنر معاصر 7130 West 16th, خیابان لیکوود
جولای 3 طریق 19
افتتاح: جمعه, جولای 3, 6 تا 9 بعد از ظهر

جولی Farris Jablonski ریل در برابر سقوط از دموکراسی تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت Leah فرناندز satirizes حومه و هنرمند مهمان براون جاستین رزین با الکترونیک شبکه دزدان دریایی آخرین عضو+ را نشان می دهد. پنجاه درصد از فروش از هر سه را به سیاه و سفید زندگی می کند ماده 5280. انتظار COVID-19 پروتکل های.

Dog art rules in July at Niza Knoll Gallery.گسترش

سگ هنر قوانین در ماه جولای در Niza Knoll گالری.

حسن نیت ارائه میدهد از Niza Knoll گالری

رفته به سگ (با دوستان)
Niza Knoll, گالری 915 سانتافه رانندگی
جولای 3 از طریق اوت 1

Niza Knoll گالری طول می کشد سگ روز از تابستان به طور جدی با آن سالانه juried رفته به سگ, سکس سگ-هنر نشان می دهد که در این سال باز می شود تا این موضوع شامل سایر حیوانات خانگی. در حال حاضر گالری باز خواهد شد در ساعت محدود در روزهای جمعه و شنبه ها از 1 تا 5 بعدازظهر و یا با تعیین وقت قبلی; تنها پنج نفر با ماسک اجازه خواهد داشت در گالری در یک زمان. یا سر به nizaknollgallery.com برای نمایش نسخه آنلاین.

Deladier Almeida, “Spring Salad,” oil on canvas.گسترش

Deladier Almeida, "بهار, سالاد" روغن روی بوم.

Deladier Almeida, SmithKlein گالری

Deladier Almeida
SmithKlein گالری 1116 مروارید خیابان بولدر
جولای 3 از طریق 31
افتتاح: جمعه, جولای 3, 1 تا 4 بعد از ظهر

برزیل متولد هنرمند Deladier Almeida طولانی مستقر در کالیفرنیا به ارمغان می آورد خود را امضا لحاف مانند هوایی از مناظر به SmithKlein برای ماه جولای.

John Hamilton, "Rocket Fuel Tumbler."

جان همیلتون "موشک سوخت لیوان."

جان همیلتون

به سلامتی! نوشابه! 2020
Commonwheel هنرمندان Co-op, 102 حکم خیابان Manitou Springs
جولای 3 از طریق اوت 2
افتتاح: جمعه, جولای 3, 5 تا 8 بعد از ظهر

آن تابستان — زمان برای یک نوشیدنی خنک. و شاید یک سفر به Manitou Springs? Commonwheel است تشنگی در ذهن خود با سلامتی! نوشابه! 2020, آخرین تجسم بین المللی juried دستباف نوشیدنی-ظروف نمایشگاه و از شما دعوت برای جذب در اولین جمعه ارائه شده شما می رسند با یک ماسک آماده براي استفاده, اجتماعی از راه دور مانند یک همسایه خوب باید. جمعیت داخل گالری را محدود به 25 نفر در یک زمان.

Quintin Gonzalez, “Justicia.”

قوینتین گونزالس "Justicia."

Abarca مجموعه خانواده

Hecho en Colorado
تاریخچه کلرادو 1200 برادوی
6 جولای از طریق 10 ژانویه 2021
موزه پذیرش: ثبت نام در historycolorado.org برای بهنگام ورود بلیط $8 تا 14 (رایگان برای تاریخچه کلرادو اعضا و کودکان زیر پنج سال)

نتیجه یک همکاری بین تاریخ کلرادو و دنور, لاتینی فرهنگی مرکز هنرهای Hecho en Colorado می پردازد ادای احترام به کلرادو بزرگ Chicano/مکزیکی-آمریکایی هنر جامعه است که ریشه در نزدیکی وزارت امور خارجه در مرز جنوبی قصد بازگشت 500 سال است. LCAC مدیر Adrianna Abarca سرپرستی این نمایشگاه حدود پنجاه آثار و مقالات و اشیاء که با استقبال بازدید کنندگان در زمین-طبقه Ballantine گالری. موزه را برانگیخت همچنین باید این گزینه از حضور در یک جمعه-صبح Cafecito — قهوه و ناهار به اوج خود رسید در یک گروه کوچک نمایشگاه تور — دو بار در ماه; پذیرش $12 در پیش در historycolorado.org. بازدید از موزه در روز سه شنبه از طریق یکشنبه توسط بهنگام ورود بلیط و انتظار می رود به دنبال COVID-19 پروتکل; دوشنبه محفوظ می باشد فقط برای اعضا از طریق اوت 31.

علاقه مند به داشتن رویداد خود را به نظر می رسد در این تقویم ؟ ارسال اطلاعات به editorial@westword.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن