به عنوان coronavirus رول بر جمهوری خواهان ضربه 'مکث' جدید کمک

واشنگتن (AP) — کسب و کار در حال رفتن شکم دهها میلیون نفر گذاشته شده است و توسط برخی از اقدامات ایالات متحده به

توسط MORVARIDEASIA در 25 اردیبهشت 1399

واشنگتن (AP) — کسب و کار در حال رفتن شکم دهها میلیون نفر گذاشته شده است و توسط برخی از اقدامات ایالات متحده به نظر می رسد رهبری برای یکی دیگر از رکود بزرگ. اما خواهان بررسی خرابه آماده نیست برای دور دیگری از coronavirus کمک, به جای اصرار یک "قابل تامل است."

این یک موقعیت بر اساس یک تلاقی عوامل است. نظرسنجی ها نشان می دهد ایران با رای دهندگان فکر می کنم که دولت در حال حاضر انجام می دهند کافی است. جمهوری خواهان در کاپیتول هیل تقسیم می شوند بیش از بهترین رویکرد است. میلیاردها دلار تصویب شده توسط کنگره هنوز به سر برد. و این نیز روشن نیست که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهد به انجام بعدی اگر هر چیزی به آب اقتصاد — حقوق و دستمزد خود را کاهش مالیات ایده نشده است به دست آورد هر کشش در کاپیتول هیل.

برای این و دلایل دیگر توافق رهبران دیدن یک اتفاق می افتند بحران که هنوز گریه کردن برای اقدام بیشتر.

"وجود دارد فقط یک عملی قطعه به این است که اگر ما در حال رفتن به انجام یکی دیگر از لایحه اجازه دریافت به ماه های ژوئن و ژوئیه بنابراین ما می دانیم که چگونه مردم دوباره در حال ظهور" گفت: Rep. پاتریک مک هنری, R-N. C., که به رهبری او پست در سال گذشته به بالای ایران در کمیته خدمات مالی.

سیاسی متعادل عمل می آید به عنوان طولانی خفته کسری-شاهین بال ایران با lumbers بازگشت به زندگی, بحال خود برگشتن از خانه دموکراتیک پیشنهاد به صرف یکی دیگر از 3 تریلیون دلار در پول مالیات دهندگان. در عین حال بسیاری از جمهوری خواهان واگذار وجود دارد خطر ابتلا به پت ایستاده در یک زمان از بیکاری گسترده مالی در تلاش برای دولت های محلی و رشد COVID-19 caseloads به خصوص با انتخابات نوامبر به سرعت نزدیک.

با وجود بی خود را برای مذاکرات بیشتر با دموکرات ها بسیاری از جمهوری خواهان خصوصی دیدن عبور از یکی دیگر از coronavirus اندازه گیری به عنوان اجتناب ناپذیر است.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل یک طرفدار "مکث" روز سه شنبه گفت که جمهوری خواهان در حال "با در نظر گرفتن یک نگاه در آنچه که ما در حال حاضر انجام می شود. و ما اضافه شده حدود 3 تریلیون دلار به بدهی های ملی و ارزیابی اثربخشی است که قبل از تصمیم گیری برای رفتن به جلو."

در عین حال مک کانل نیز ترک خورده باز کردن درب با احتیاط به قانون ارائه شده است که آن را "به دقت هدف قرار دادند."

"من در بحث همه ما با دولت. اگر ما رسیدن به یک تصمیم همراه با دولت برای حرکت به فاز دیگر است که می تواند زمان را به ارتباط برقرار کردن با دموکرات" او گفت:.

هنوز نظر سنجی های اخیر نشان می دهد ایران با رای دهندگان به مراتب بیشتر احتمال دارد برای راضی باشد با دولت ویروس پاسخ از دموکرات ها. آنها کمتر از ترس از موج دوم از موارد به عنوان متحده شل stay-در-خانه سفارشات و آنها تقاضاهای مصرانه برای کمک های بیشتر.

"ما در حال شروع به شنیدن گله مند برابر هزینه های که من شنیده ام در حالی که گفت:" آدم براندون جمهور FreedomWorks, یک گروه محافظه کار است که به کمک ترویج تظاهرات در سراسر این کشور خواستار آرامش از دولت مستند سفارشات.

در کاپیتول هیل این سوال که چه برای انجام بعدی کاشت ایران را بدست آورد.

سناتور محافظه کار از محکم قرمز متحده استدلال می کنند که واشنگتن به اندازه کافی انجام داده و آنها شده اند تربیع در جلسات با ایران میانه رو و پراگماتیست جانبداری با دموکرات ها ، در میانه های حمایت مالی برای کمک به آمریکا و دولت های محلی برای کمک به خدمات پستی اضافی بیکاری کمک و بیشتر مقررات در تست و ردیابی ویروس است که در حال حاضر ادعا کرد بیش از 80,000 زندگی در آمریکا

این سناتور محافظه کار نیز با مغلوب ساختن پیشی جستن اما او نمی خود را به اشتراک بگذارید مالی غرایز.

رئیس جمهور و نمایندگان مانند خزانه داری وزیر استیون Mnuchin را نشانه تمایل به ارائه کمک به دولت های ایالتی و محلی کمک های مالی که توسط یک هسته تقاضا از مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا. و مغلوب ساختن پیشی جستن در یک نقطه حتی شناور عظیم بدهی مالی تلاش در زیرساخت های ترک بسیاری از محافظه کاران مبهوت.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود هشدار داد اوباما در برابر رسم یک خط قرمز در برابر دولت های ایالتی و محلی کمک کند. رئیس جمهور با صحبت کردن به فرمانداران, اشاره, بالا, خانه, ایران, رهبری, مشاور که نخواست نامش فاش شود به توصیف مکالمات خصوصی. این مشاور تاکید کرد که رئیس جمهور باقی مانده است بسیار محبوب در بسیاری از جمهوریخواهان کنگره مناطق و هنوز هم می دهد اعضای زیادی از پوشش با رفتن همراه با او.

"به عنوان متحده شروع به بازگشایی ما نیاز به صبر کنید و ببینید که در آن و آنچه نیاز است اما این سیاست روند در حال انجام است در کاخ سفید گفت:" کاخ سفید مشاور درخواست ناشناس ماندن برای توصیف پویایی. "رئیس جمهور گفت: به کمک بیشتر در حال آمدن است."

بسیاری از فکر می کنم بعد از coronavirus لایحه هنگامی که عبور از آن خواهد شد یکی از آخرین در حالی که با کنگره به احتمال زیاد به حفظ متناوب برنامه به انتخابات نزدیک.

"من نمی بینیم ما آینده را قبل از انتخابات, بنابراین من می خواهم به جای ما این هوشمند و مناسب به جای پارو بیشتر زغال سنگ را به آتش کشیدند و مردم گفت: ما می آیند و انجام بیشتر" مک هنری گفت.

اما روشن است که جمهوری خواهان هستند هراس دور دیگری از مذاکرات با دموکرات ها ،

در حالی که هر یک از چهار قبل از COVID-19 پاسخ اقدامات گذشت تقریبا به اتفاق آرا رای به نتیجه مورد نیاز ایران رهبران به شرایط قانونی مهم پیروزی برای پلوسی و رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y. آنها از ترس قسمت دیگری است که در آن Mnuchin سابق حزب دموکرات را به آنها می دهد و حتی بیشتر.

در حال حاضر مذاکرات در خنثی است. سنا آماده است به فشار قانونی بحث تا بعد از روز یادبود شکستن زمانی که جمهوری خواهان امیدوارم که این ویروس خواهد شد و در نهایت شروع به سهولت.

"ما خواهد شد مشغول به کار در راه هر دو حزب و با کاخ سفید را به مطمئن شوید که ما در حال پرداختن به بسیار جدی نیاز مردم آمریکا که از آن می شود هر دو به سلامت اورژانس و اقتصادی اضطراری که آنها در حال تجربه در حال حاضر گفت:" شماره 2 جمهوری خواه مجلس سنا جان Thune از داکوتای جنوبی.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان جیل Colvin و آلن فرهم کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب