به عنوان L. A. شهرستان و میر تصویب 2,000 یک هشدار است که این ویروس هنوز هم در خارج وجود دارد در حال انتظار'

به عنوان بزرگ ردیف هایی از کالیفرنیا شروع بازگشایی مراکز خرید و رستوران ها و کسب و کارهای دیگر در این هفته cor

توسط MORVARIDEASIA در 5 خرداد 1399

به عنوان بزرگ ردیف هایی از کالیفرنیا شروع بازگشایی مراکز خرید و رستوران ها و کسب و کارهای دیگر در این هفته coronavirus تهدید در لس آنجلس بالا باقی می ماند به عنوان مرگ و میر پیشی 2000 نفر در روز پنج شنبه.

بیش از 40 کالیفرنیا 58 شهرستانهای استان را در حال حاضر تایید شده برای گسترش عملیات خرده فروشی خود را به عنوان ویروس شرایط بهبود یافته بیشتر انتظار برای بازگشایی اقتصاد خود را در روزهای آینده.

اما مقامات انتظار داریم پیشرفت می شود آهسته تر در لس آنجلس, که حساب برای نزدیک به 60 درصد از این دولت در مجموع مرگ و میر و تقریبا نیمی از بیش از 86,000 تایید عفونت. شهرستان تلفات افزایش یافت پنج شنبه به 2,016 فتح با بیش از 42000 موارد تایید شده.

"این بسیار غم انگیز است نقطه عطف برای ما" شهرستان سلامت عمومی مدیر باربارا فرر گفت.

تبلیغات

لس آنجلس سرپرست هیلدا سولیس گفت که او امیدوار مقامات راحتی می تواند اقامت در خانه محدودیت به زودی اما خواست احتیاط.

"من آرزو می کنم که ما می تواند سرعت را," او گفت:. "این ویروس هنوز هم در خارج وجود دارد در حال انتظار برای ما به گارد ما اجازه پایین."

با وجود متوسط روزانه مرگ و میر است که باقی مانده است در یک لجبازی فلات برای هفته جدید وجود دارد نشانه هایی که حتی لس آنجلس آغاز شد و به نوبه خود گوشه ای.

تبلیغات

Coronavirus نرخ انتقال در, پرجمعیت ترین شهرستان به 56 درصد از COVID-19 مرگ و میر در کالیفرنیا در حال حاضر در بهترین موقعیت از آنجا که میزان شیوع روشن شد در ماه مارس ،

در شروع این بیماری همه گیر را از ورود در L. A. با نرخ انتقال از coronavirus بالا بود; به طور متوسط هر یک فرد آلوده در ادامه به آلوده کردن بیش از سه نفر دیگر. دانشمندان این نرخ انتقال موثر انتقال شماره و یا "R."

اما در اواخر ماه مارس پس از اقامت در خانه سفارش قرار داده شده بود به اثر موثر انتقال تعداد کاهش یافت و به 1 به این معنی که به طور متوسط هر فرد با COVID-19 آلوده به یک نفر دیگر. این نرخ اگر پایدار به این معنی است که تعداد افراد آلوده ثابت می ماند.

دکتر کریستینا Ghaly مدیر خدمات درمانی L. A. شهرستان گفت: ادامه رکود در روزانه تعداد موارد تایید شده نشان می دهد که موثر انتقال شماره بود در حال حاضر کمی کمتر از 1.

تبلیغات

"اگر 'R' باقی می ماند کمتر از 1 سپس این بیماری همه گیر در لس آنجلس است که انتظار می رود کاهش در طول زمان" Ghaly گفت.

"این چیز خوبی است برای همه ما. که ما کار را برای بازگشایی اقتصاد و مردم بازگشت به محل کار و بازگشت به زندگی خود را, ما نیاز به کار با هم برای جلوگیری از انتقال دوباره افزایش," او گفت:.

استفاده از تخت های بیمارستانی توسط COVID-19 بیماران نیز پایدار و کمی روند نزولی در L. A. شهرستان Ghaly گفت.

آن را هنوز هم ممکن است که در لس آنجلس می تواند اجرا از تخت های مراقبت ويژه اگر انتقال بيماري افزایش نرخ به طور قابل توجهی. اگر بیشتر مردم شروع به آلوده شدن به عنوان جامعه بازگشایی مقامات نمی خواهد می دانم که آن را تا دو یا چهار هفته بعد از زمان آن طول می کشد برای کسانی که مردم را به بیمار آنها نیاز به توجه پزشکی است.

تبلیغات

یک L. A. County, شبیه سازی نشان داده است که اگر بخش می توانید نگه داشتن نرخ انتقال بیماری همان است که آن را در حال حاضر با شروع ماه دسامبر فقط 9 درصد از L. A. ساکنان شهرستان خواهد شد که قرارداد coronavirus.

اما اگر موثر انتقال شماره به افزایش به 1.5 — به این معنی که هر فرد آلوده به این ویروس به طور میانگین به 1.5 افراد دیگر — 44 درصد از ساکنان شهرستان را آلوده شده اند با شروع ماه دسامبر است.

در مجموع 52 درصد از کسانی که فوت کرده اند در لس آنجلس زندگی می کردند در یک نهادی تنظیم می باشد. اکثریت قریب به اتفاق ساکنان بودند ماهر-پرستاری امکانات.

لس آنجلس آغاز شده است برای استراحت و برخی از آن coronavirus محدودیت اما نمی دیدار با دولت معیار برای گسترده تر بازگشایی.

تبلیغات

به سمت جنوب جدید نگرانی پدید آمده در اورنج کانتی که ثبت 14 کروناویروس جدید-مرتبط با مرگ و میر پنج شنبه — در یک روز پس از همه گیر آغاز شد. مقامات نسبت به چشم انداز مثبت به شیوع بیماری در خانه های سالمندان.

افزایش مرگ و میر می آید یک روز پس از بخش گزارش 10 مرگ و میر مرتبط با COVID-19. از کسانی که فوت کرده اند در دو روز گذشته با 18 شد ساکنان در پرستاری ماهر امکانات اورنج کانتی سلامت افسر دکتر Nichole سریع گفت.

"ما باید به سازمان دیده بان است که در طول هفته های آینده برای دیدن در صورتی که این روند و یا اگر آن را فقط یک زن و شوهر از روز از افزایش" سریع گفت. "ما امیدواریم که آن را فقط که."

نارنجی شهرستان است که امیدوار به بازگشایی بیشتر از آن اقتصاد است اما هنوز در انتظار تایید دولت.

تبلیغات

"ما اعتقاد داریم که ملاقات تمام معیارهای" اورنج کانتی سرپرست میشل فولاد گفت. "ما ارائه پیش نویس یک طرح و در حال حاضر در روند جلسه با دولت برای نهایی کردن ما شدند."

خیلی از کالیفرنیا پیشرفت کرده است به یک نقطه که در آن مقامات احساس می کنم آن را بی خطر برای بلند تر از دولت stay-در-خانه سفارش و اجازه می دهد تا کسب و کار بیشتر برای بازگشایی شده است.

تعداد coronavirus موارد در سراسر کشور کاهش یافته و از هفته گذشته و بستری شدن در بیمارستان کاهش یافته است بیش از 15 درصد از اوج شش هفته پیش به گفته یک بار تجزیه و تحلیل.

اکثر استان ها دریافت کرده اند تصویب به پیشرفت با سرعت بیشتری از طریق فاز 2 از دولت بازگشایی نقشه راه — به این معنی که آنها می توانند باز رستوران اتاق ناهار خوری و بیشتر کسب و کار خرده فروشی در فروشگاه خرید.

تبلیغات

فهرست شهرستانهای استان است که می تواند تا سطح شیب دار بازگشایی مجدد تلاش ها در حال حاضر شامل سن دیگو — دولت دوم-پرجمعیت ترین — Kern, San Luis Obispo سانتا باربارا و ونتورا.

شهرستان ونتورا اجرایی مایک قدرت گفت که او "خیلی خوشحال برای ما county, کسب و کار و کارکنان" و اضافه کرد که هنوز هم وجود دارد "یک راه طولانی برای رفتن اما این یک نقطه عطف بزرگ."

"COVID-19 تا به حال ویرانگر اثرات در هر دو سلامت جامعه و اقتصاد ما," او گفت:. "ما می خواهیم کسب و کار قادر به بازگشایی و ما معتقدیم که آنها می توانند و انجام خواهد شد تا با خیال راحت."

دکتر پنی Borenstein, San Luis Obispo County سلامت افسر گفت که قبل از کسب و کار خرده فروشی می تواند باز کردن درهای خود را و یا رستوران می توانید شروع به ارائه ناهار خوردن در سرویس وجود دارد آنها باید انجام ارزیابی ریسک, آموزش کارگران خود را برای مقابله با گسترش ویروس و متوسط انجام چک های کارکنان و در برخی موارد کاربران.

تبلیغات

این شهرستان را بازرسی خواهد کرد کسب و کار است که بازگشایی به مطمئن شوید که آنها در انطباق او گفت:.

او همچنین خواسته گردشگران به اقامت در خارج از سان لوئیس Obispo County است. در حالی که مقامات باید انجام شود "نقطه چک" با هتل ها برای جلوگیری از گردشگری Borenstein گفت: شهرستان خواهد استناد بازدید کنندگان تنها در مورد "نقض فاحش."

معلوم نیست زمانی که در لس آنجلس آغاز خواهد شد گسترده تر بازگشایی.

اما سرپرست جانیس هان به نام رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اجازه می دهد تا تمام کسب و کار خرده فروشی در سراسر کشور به ارائه آنها با همان بهداشت عمومی پروتکل ها — از جمله محدود کردن ظرفیت و نیاز به پوشش صورت برای کارکنان و مشتریان و همچنین فیزیکی فاصله.

تبلیغات

انجام این کار, او گفت: پنج شنبه, کمک خواهد کرد که سطح میدان بازی بین خرده فروشان که تا به حال به دلیل از coronavirus محدودیت و آنهایی که بزرگتر مانند Walmart, Costco و هدف آن شده اند مجاز به باز بماند در طول همه گیر زیرا آنها همچنین به عنوان فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها.

بار کارکنان نویسندگان سیندی Carcamo لیلا میلر و جیمز Rainey کمک این گزارش است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de