به عنوان مستندات سهولت برخی از کشورها گزارش جدید عفونت قله

Virus_Outbreak_Denmark_08790 Marina and Andrea لذت بردن از خورشید با دختر خود سارا در جزایر Brygge در کپ

توسط MORVARIDEASIA در 15 اردیبهشت 1399
Virus_Outbreak_Denmark_08790 Marina and Andrea لذت بردن از خورشید با دختر خود سارا در جزایر Brygge در کپنهاگ در یکشنبه, مه 3 سال 2020 است. مناطق مشخص شده در علفزار کمک به مردم در حفظ فاصله از یکدیگر در حدود 40 m2 منطقه مشخص شده برای حداکثر 10 نفر برای محدود کردن گسترش عفونت کروناویروس دیده می شود با 24 mm لنز تله.

ایدا Guldbaek Arentsen / Scanpix از طریق AP

Virus_Outbreak_Denmark_36344 Livia و Lorenza لذت بردن از خورشید با دختر خود سارا در جزایر Brygge در کپنهاگ در یکشنبه, مه 3 سال 2020 است. مناطق مشخص شده در علفزار کمک به مردم در حفظ فاصله از یکدیگر در حدود 40 m2 منطقه مشخص شده برای حداکثر 10 نفر برای محدود کردن گسترش عفونت کروناویروس دیده می شود با 48 mm لنز تله.

ایدا Guldbaek Arentsen / Scanpix از طریق AP

Virus_Outbreak_Britain_28702 یک هل دهنده متوقف می شود برای بستن بند کفش خود را به تازگی رنگ شده بیمه خدمات درمانی (خدمات درمانی) سوپرمن طراحی نقاشی دیواری توسط هنرمند خیابانی لیونل Stanhope در طول coronavirus مستند در منطقه واترلو لندن یکشنبه, مه 3 سال 2020 است. بسیار مسری COVID-19 coronavirus نهفته است در سازمان ملل در سراسر جهان بسیاری از اعمال خود انزوا و ورزش اجتماعی فاصله زمانی که حرکت مردم را از خانه های خود.

AP Photo/مت Dunham

Virus_Outbreak_Britain_64210 دو خانواده که اجازه داد به عکس, اجتماعی حفظ فاصله در حالی که صحبت کردن به یکدیگر در خارج از خانه در Hampstead شمال لندن یکشنبه, مه 3 سال 2020 به انگلستان همچنان در lockdown برای کمک به جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. بسیار مسری COVID-19 coronavirus نهفته است در سازمان ملل در سراسر جهان بسیاری از اعمال خود انزوا و ورزش اجتماعی فاصله زمانی که حرکت مردم را از خانه های خود.

ویکتوریا جونز / PA طریق AP

Virus_Outbreak_Britain_79426 یک دوچرخه سوار به تماشای Greylag غازها در گذشته راه رفتن در یک جمعیت هاید پارک در منطقه مرکزی لندن به انگلستان همچنان در مستند برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus یکشنبه, مه 3 سال 2020 است. بسیاری از Greylag غازها از شرق سوئد, فنلاند و شرق و مرکز اروپا, مهاجرت به زمستان در جنوب اروپا در لندن. بسیار مسری COVID-19 coronavirus نهفته است در سازمان ملل در سراسر جهان بسیاری از اعمال خود انزوا و ورزش اجتماعی فاصله زمانی که حرکت مردم را از خانه های خود.

Yui Mok / PA طریق AP

Virus_Outbreak_Britain_35791 مردم در کم جمعیت هاید پارک با مارپیچ دریاچه در مرکز لندن به انگلستان همچنان در مستند برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus یکشنبه, مه 3 سال 2020 است. بسیار مسری COVID-19 coronavirus نهفته است در سازمان ملل در سراسر جهان بسیاری از اعمال خود انزوا و ورزش اجتماعی فاصله زمانی که حرکت مردم را از خانه های خود.

Yui Mok / PA طریق AP

Virus_Outbreak_Britain_41336 یک زن با پوشیدن یک خانه ساخته شده سپر صورت و ماسک پیاده روی سگ در Piccadilly سیرک مرکزی لندن یکشنبه, مه 3 سال 2020 است. بسیار مسری COVID-19 coronavirus نهفته است در سازمان ملل در سراسر جهان بسیاری از اعمال خود انزوا و ورزش اجتماعی فاصله زمانی که حرکت مردم را از خانه های خود.

AP Photo/مت Dunham

Virus_Outbreak_Britain_62755 یک زن با پوشیدن یک خانه ساخته شده سپر صورت و ماسک پیاده روی های یک سگ در نزدیکی Piccadilly سیرک در مرکز لندن یکشنبه, مه 3 سال 2020 است. بسیار مسری COVID-19 coronavirus نهفته است در سازمان ملل در سراسر جهان بسیاری از اعمال خود انزوا و ورزش اجتماعی فاصله زمانی که حرکت مردم را از خانه های خود.

AP Photo/مت Dunham

Virus_Outbreak_Britain_18924 مشتری خود را متوسط گرفته شده قبل از ورود به لون علم چینی سوپرمارکت در Gerrard Street در لندن چینی منطقه, جمعه, آوریل 3 سال 2020 است. بسیار مسری COVID-19 coronavirus نهفته است در سازمان ملل در سراسر جهان بسیاری از اعمال خود انزوا و ورزش اجتماعی فاصله زمانی که حرکت مردم را از خانه های خود.

AP Photo/مت Dunham

Virus_Outbreak_Russia_49728 در این عکس گرفته شده در شنبه, مه 2 سال 2020 یک دکتر به نظر می رسد و یک صفحه نمایش کامپیوتر از یک دستگاه سی تی اسکن در بیمارستان در مسکو, روسیه, روز شنبه, آوریل 2 سال 2020 است. یک اپیدمیولوژی می گوید: افزایش شدید در coronavirus عفونت موارد ثبت شده در طول هفته گذشته نشان دهنده افزایش تست. روسیه روز یکشنبه گزارش داد بیش از ده هزار مورد جدید نزدیک به دو مورد جدید گزارش یک هفته پیش و برای اولین بار روزانه شمارش رفت و به پنج رقم است.

AP Photo/سوفیا Sandurskaya

Virus_Outbreak_Russia_63022 در این عکس گرفته شده در شنبه, مه 2 سال 2020 حضور پزشکان به یک بیمار در داخل واحد مراقبت های ویژه برای افراد مبتلا به کروناویروس جدید, در بیمارستانی در مسکو, روسیه. یک اپیدمیولوژی می گوید: افزایش شدید در coronavirus عفونت موارد ثبت شده در طول هفته گذشته نشان دهنده افزایش تست. روسیه روز یکشنبه گزارش داد بیش از ده هزار مورد جدید نزدیک به دو مورد جدید گزارش یک هفته پیش و برای اولین بار روزانه شمارش رفت و به پنج رقم است.

AP Photo/سوفیا Sandurskaya

APTOPIX_Virus_Outbreak_Spain_74656 Mounted police گشت بر اسب به عنوان مردم ورزش در ساحل تفرجگاه در بارسلونا, اسپانیا, یکشنبه, مه 3 سال 2020 است. اسپانیایی ها را پر کرده اند و خیابان های این کشور به انجام ورزش بعد از هفت هفته از زندان به خانه های خود را برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس. مردم زد و راه می رفت و یا سوار دوچرخه تحت درخشان آسمان آفتابی در بارسلونا در روز شنبه که در آن بسیاری از رنگی به دریایی تفرجگاه به عنوان نزدیک که ممکن است به هنوز خارج از محدوده ساحل.

AP Photo/امیلیو Morenatti

Virus_Outbreak_Texas_84776 از سمت چپ کری Bramlette, Kelli سیلوا و دخترش موج خود را به نشانه اعتراض به بسته شدن تگزاس با توجه به کروناویروس در شرق تگزاس ائتلاف آزادی تجمع در شهرستان تایلر سالن پنج شنبه, آوریل 2 سال 2020 در تایلر ،

بن فنتون/Tyler صبح تلگراف از طریق AP

مرکز پزشکی NYU Langone کارکنان بپرسید شهر نیویورک لوازم ایمنی فردی آتشنشان یا به عکس آنها را در مقابل firetrucks جمع آوری برای 7 p. m. قدردانی کف زدن برای کارکنان مراقبت های بهداشتی در میان coronavirus همه گیر پنج شنبه, آوریل 2 سال 2020 در نیویورک است.

AP Photo/سالی Stapleton

Virus_Outbreak_New_York_11401 پزشکی کارگر در مرکز پزشکی NYU Langone خواسته است برای گرفتن یک عکس گروهی از کارکنان پزشکی همکاران و شهر نیویورک آتش نشانان که نشان داد تا به بیمارستان به صورت شبانه 7 p. m. کف زدن قدردانی داده شده به کارکنان مراقبت های بهداشتی در این شهرستان پنج شنبه, آوریل 2 سال 2020 است.

AP Photo/سالی Stapleton

Virus_Outbreak_Kentucky_67609 مردم نگه داشتن پرچم ها و نشانه ها در طول کنتاکی آزادی تجمع در دولت و کنگره آمریکا در فرانکفورت, Ky., پنج شنبه, آوریل 2 سال 2020 اصرار کنتاکی رژیم صهیونیستی است. اندی Beshear به لغو محدودیت در محل قرار داده برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

Ryan C. Hermens/لگزینگتون هرالد رهبر از طریق AP

دو نفر با تفنگ حضور در کنتاکی آزادی تجمع در دولت و کنگره آمریکا در فرانکفورت, Ky., پنج شنبه, آوریل 2 سال 2020 طول coronavirus بیماری همه گیر.

Ryan C. Hermens/لگزینگتون هرالد رهبر از طریق AP

Virus_Outbreak_Kentucky_26202 یک زن که کاهش یافته است را به نام او اما گفت که او یک X-ray technician in Louisville, Ky., می ایستد در کنتاکی آزادی تجمع در دولت و کنگره آمریکا در فرانکفورت, Ky., پنج شنبه, آوریل 2 سال 2020 که در آن تظاهرکنندگان خواست کنتاکی رژیم صهیونیستی است. اندی Beshear به لغو محدودیت در محل قرار داده برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

Ryan C. Hermens/لگزینگتون هرالد رهبر از طریق AP

رابرت اسمیت از Louisville, Ky., حضور کنتاکی آزادی تجمع در دولت و کنگره آمریکا در فرانکفورت, Ky., پنج شنبه, آوریل 2 سال 2020 طول coronavirus بیماری همه گیر.

Ryan C. Hermens/لگزینگتون هرالد رهبر از طریق AP

Virus_Outbreak_Kentucky_48055 مردم حضور در کنتاکی آزادی تجمع در دولت و کنگره آمریکا در فرانکفورت, Ky., پنج شنبه, آوریل 2 سال 2020 طول coronavirus بیماری همه گیر.

Ryan C. Hermens/لگزینگتون هرالد رهبر از طریق AP

مردم حضور در کنتاکی آزادی تجمع در دولت و کنگره آمریکا در فرانکفورت, Ky., پنج شنبه, آوریل 2 سال 2020 طول coronavirus بیماری همه گیر.

Ryan C. Hermens/لگزینگتون هرالد رهبر از طریق AP

Virus_Outbreak_Kentucky_40564 مردم حضور در کنتاکی آزادی تجمع در دولت و کنگره آمریکا در فرانکفورت, Ky., پنج شنبه, آوریل 2 سال 2020 طول coronavirus بیماری همه گیر.

Ryan C. Hermens/لگزینگتون هرالد رهبر از طریق AP

Virus_Outbreak_Italy_76973 سیمونا Papagno آماده برای صفحه اصلی تحویل و آماده او Criollo بستنی و نوار قهوه برای سفارشات غذای آماده برای بازگشایی در مارس 4 با توجه به نسبی کاهش محدودیت در طول coronavirus همه گیر پنج شنبه, آوریل 2 سال 2020 در رم ایتالیا.

سیسیلیا Fabiano/LaPresse از طریق AP

Virus_Outbreak_Italy_28114 سیمونا Papagno آماده برای صفحه اصلی تحویل و آماده او Criollo بستنی و نوار قهوه برای سفارشات غذای آماده برای بازگشایی در مارس 4 با توجه به نسبی کاهش محدودیت در طول coronavirus همه گیر پنج شنبه, آوریل 2 سال 2020 در رم ایتالیا.

سیسیلیا Fabiano/LaPresse از طریق AP

Virus_Outbreak_Mexico_84302 اعضای مکزیکی نیروهای امنیتی پوشیدن چهره سپر به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر گسترش جدید coronavirus نگهبانی به عنوان اعضای خانواده منتظر اخبار در مورد بستگان خود را در محیطی از بیمارستان عمومی در اکاتپک ٬ استادو د مخیکو در حومه شهر مکزیک روز شنبه, مه 2 سال 2020 است.

عکس از آسوشیتدپرس/مارکو Ugarte

عضو مکزیکی نیروهای امنیتی پوشیدن چهره سپر به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر گسترش جدید coronavirus می ایستد نگهبان به عنوان یک عضو خانواده منتظر در خارج از بیمارستان عمومی در اکاتپک ٬ استادو د مخیکو در حومه شهر مکزیک روز شنبه, مه 2 سال 2020 است.

عکس از آسوشیتدپرس/مارکو Ugarte

عضو ایلینوی گارد ملی به نظر می رسد یک مرد در مرکز آزمایش سایت در پورشه Ill., پنج شنبه, آوریل 2 سال 2020 است. یک درایو از طریق COVID-19 تست تسهیلات دولت برای اولین بار جامعه بر اساس سایت در شهرستان لیک باز برای عموم در پورشه در یکشنبه, مه 3.

AP Photo/نم Y. متعجب

بستگان بیماران زندانی در بیمارستان عمومی در اکاتپک ٬ استادو د مخیکو برخی با پوشیدن ماسک صورت به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر گسترش جدید coronavirus جلوگیری از ترافیک و خواستار اطلاعات در مورد اعضای خانواده خود در حومه شهر مکزیک روز شنبه, مه 2 سال 2020 است.

عکس از آسوشیتدپرس/مارکو Ugarte

Virus_Outbreak_France_40787 یک مجسمه می پوشد یک ماسک برای تشویق مردم به حفاظت از خود در برابر گسترش coronavirus همراه Trocadero مربع نزدیک به برج ایفل پنج شنبه, آوریل 2 سال 2020 در پاریس. فرانسه همچنان تحت تمدید اقامت در خانه سفارش تا مارس 11 در تلاش برای کند کردن گسترش COVID-19 بیماری همه گیر.

AP Photo/رافائل Yahgobzadeh

شکوفه های افتاده از درختان و پوشش بخشی از پیاده رو به عنوان مردم در گذشته راه رفتن در یک آفتابی بهار پنج شنبه, آوریل 2 سال 2020 در بروکلین شهر نیویورک در طول coronavirus بیماری همه گیر.

AP Photo/David بوع

استنلی طول می کشد مراقبت از خود را در 10 ماهه دختر Ntokoso به عنوان همسر خود می پیوندد هزاران نفر که در صف برای دریافت مواد غذایی جزوه در Olievenhoutbos شهرستان میدرند, آفریقای جنوبی, شنبه, آوریل 2 سال 2020 است. هر چند آفریقای جنوبی آغاز یک مرحله ای کاهش آن سخت مستند اقدامات در مارس 1, خود را تایید موارد coronavirus ادامه به افزایش است.

AP Photo/جروم تاخیر

Virus_Outbreak_Spain_06830 در این عکس گرفته شده با لنز تله مردم عبور تولیدو پل در شهر مادرید اسپانیا یکشنبه, مه 3 سال 2020 است. در شنبه اسپانیایی ها قادر به رفتن به خارج از منزل برای انجام ورزش برای اولین بار در هفت هفته پس از این مستند شروع به مبارزه با شیوع کروناویروس.

AP Photo/مانو فرناندز

هند نیروی هوایی هلیکوپتر دوش گل گلبرگ در کارکنان فهم Asvini بیمارستان در بمبئی هند یکشنبه, مه 3 سال 2020 است. این رویداد بخشی از نیروهای مسلح' تلاش برای تشکر از کارگران از جمله پزشکان و پرستاران و پرسنل پلیس شده اند که در خط مقدم این کشور در نبرد علیه COVID-19 بیماری همه گیر.

AP Photo/Rajanish Kakade

Virus_Outbreak_India_36283 هند امنیت مرزی نیروی سرباز تنظیم صورت خود ماسک طی یک مراسم برای ادای احترام در پولیس ملی یادبود در دهلی نو, هندوستان, یکشنبه, مه 3 سال 2020 است. این رویداد بخشی از نیروهای مسلح' تلاش برای تشکر از کارگران از جمله پزشکان و پرستاران و پرسنل پلیس شده اند که در خط مقدم این کشور در نبرد علیه COVID-19 بیماری همه گیر.

AP Photo/Manish Swarup

Virus_Outbreak_Germany_Churches_32705 یک کشیش با مواد ضد عفونی کننده منتظر مؤمنان در خدمات کلیسا در آلمان معروف ترین ادکلن کلیسای جامع پس از این ممنوعیت ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس در کلن آلمان یکشنبه, مه 3 سال 2020 است. آلمان آرام مستند و محدود مجاز خدمات کلیسا با برخی بهداشتی و اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های شروع این آخر هفته.

AP Photo/مارتین Meissner

Virus_Outbreak_China_99795 یک گروه از دوچرخه سواران با پوشیدن محافظ ماسک صورت برای کمک به جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید آماده به ترک پس از آنها مانع برای ورود به پایتخت توریستی محبوب نقطه از Nanluonguxiang برای داشتن رزرو پس از بازگشایی برای گردشگران پس از شیوع کروناویروس در پکن یکشنبه, مه 3 سال 2020 است. از ایالات متحده به اروپا و آسیا و مردم در بسیاری از نقاط جهان در حال ظهور از خانه های خود به عنوان ویروس مربوط به محدودیت شروع به سهولت و بهار درجه حرارت صعود.

AP Photo/Andy Wong

Virus_Outbreak_Afghanistan_66852 یک کارگر بهداشت کنترل دمای ماشین مسافر در تلاش برای جلوگیری از گسترش coronavirus به آنها وارد شهر در ولسوالی پغمان ولسوالی های کابل یکشنبه, مه 3 سال 2020 است.

AP Photo/Rahmat Gul

APTOPIX_Virus_Outbreak_India_36595 هند نیروی هوایی هلیکوپتر دوش گل گلبرگ در کارکنان فهم Asvini بیمارستان در بمبئی هند یکشنبه, مه 3 سال 2020 است. این رویداد بخشی از نیروهای مسلح' تلاش برای تشکر از کارگران از جمله پزشکان و پرستاران و پرسنل پلیس شده اند که در خط مقدم این کشور در نبرد علیه COVID-19 بیماری همه گیر.

AP Photo/Rajanish Kakade

Virus_Outbreak_Nepal_44744 یک جوان نپال دختر با اسپری ضد عفونی کننده به عنوان او می رسد برای دریافت مواد غذایی رایگان توزیع شده توسط مددکاران اجتماعی در طول مستند به کنترل گسترش کروناویروس جدید در نپال یکشنبه, مه 3 سال 2020 است. نپال تمدید مستند به مه 7 و بسته شدن مرز بین المللی به مارس 13.

AP Photo/Niranjan Shrestha

رم (AP) — در حالی که میلیون ها نفر از مردم در زمان استفاده از کاهش coronavirus مستندات برای لذت بردن از بهار آب و هوای برخی از جهان پرجمعیت ترین کشورهای گزارش نگران کننده قله های جدید در عفونت جمعه از جمله هند که دیدم بزرگترین واحد-روز پرش نشده است.

دوم در جمعیت تنها به چین و هند گزارش شده بیش از 2600 عفونت های جدید. در روسیه جدید, موارد بیش از 10 ، 000 برای اولین بار. تایید مرگ و میر در انگلیس صعود نزدیک است که از ایتالیا کانون در اروپا شیوع حتی اگر انگلستان جمعیت جوانتر از ایتالیا و انگلیس بود و زمان بیشتری برای آماده سازی قبل از همه گیر رسید.

ایالات متحده همچنان برای دیدن ده ها هزار نفر از عفونت های جدید هر روز با بیش از 1,400 جدید مرگ و میر گزارش روز شنبه.

کارشناسان بهداشت هشدار می دهند که موج دوم از عفونت می تواند ضربه مگر اینکه آزمایش به طور چشمگیری گسترش یافته است هنگامی که مستندات آرام هستند. اما فشار برای بازگشایی نگه می دارد ساختمان پس از هفته های طولانی خاموش کردن کسب و کار در سراسر جهان سقوط اقتصاد جهانی به عمیق ترین رکود از دهه 1930 و محو میلیون ها شغل.

چین که گزارش تنها دو مورد جدید شاهد افزایش بازدید کنندگان به تازگی بازگشایی نقاط توریستی پس از مسافرت داخلی محدودیت بودند سست جلوتر از پنج روز تعطیلی اجرا می شود که از طریق پنج شنبه. حدود 1.7 میلیون نفر بازدید پکن پارک در دو روز اول تعطیلات و شانگهای اصلی, نقاط توریستی استقبال بیش از 1 میلیون بازدید کنندگان با توجه به رسانه های چینی. بسیاری از نقاط محدود روزانه بازدید کنندگان به 30 درصد از ظرفیت.

در آستانه ایتالیا اولین گام در جهت کاهش محدودیت های وزارت بهداشت گزارش 174 COVID مرگ و میر در دوره 24 ساعته پایان شب یکشنبه — بالاترین روز به روز تعداد از ملی مستند آغاز شد و در مارس 10. پارک ها و باغ های عمومی راه اندازی شد به بازگشایی در روز دوشنبه.

در اسپانیا بسیاری از جرأت خارج برای اولین بار از این کشور مستند آغاز شد مارس 14, اما, اجتماعی, فاصله, قوانین, در محل باقی مانده است. ماسک الزامی شروع دوشنبه در حمل و نقل عمومی.

در بریتانیا, نخست وزیر بوریس جانسون تحت فشار است تا نشان دهد چگونه این کشور را بلند آن مستند. این محدودیت ها با توجه به گذشته از طریق پنج شنبه اما با مرگ صدها هنوز گزارش روزانه دو بار به عنوان بسیاری به تازگی به ایتالیا یا اسپانیا — که مشخص نیست چگونه این کشور می تواند با خیال راحت شل محدودیت.

55 سال جانسون که صرف سه شب در بخش مراقبت های ویژه در حالی که تحت درمان COVID-19 گفت: روزنامه خورشید که او می دانست که پزشکان او در حال آماده شدن برای بدترین.

"این یک رابطه جنسی خشن, پیر, لحظه, من نمی خواهد آن را انکار کند" او گفت:. "آنها تا به حال یک استراتژی برای مقابله با 'مرگ استالین'-نوع سناریو" اگر او در برابر ویروس.

دیگر برنامه به طور بالقوه نشانه مشکل پدید آمده در افغانستان در شهر کابل که در آن یک سوم از 500 نفر انتخاب و به صورت تصادفی تست آمد تا مثبت برای ویروس.

در ایالات متحده, New Jersey, بازگشایی پارک دولت هر چند چند تا به حال به نوبه خود مردم را دور پس از رسیدن به 50% حد در پارکینگ خود را. مارجی Roebuck و اولین کسانی بودند که بر روی شن و ماسه در ساحل جزیره پارک ایالتی.

"چهل و شش روز در خانه به اندازه کافی بود," او گفت:.

زبان در "فاکس نیوز یکشنبه," کاخ سفید coronavirus هماهنگ کننده دبورا Birx ابراز نگرانی در مورد تظاهرات مسلح و بیشتر maskless جمعیت خواستار پایان دادن به اقامت در خانه سفارشات و کامل راه اندازی مجدد اقتصاد است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تشویق مردم به "آزاد" خود را متحده است.

"این devastatingly نگران کننده برای من شخصا چون اگر آنها به خانه و آلوده خود را مادر بزرگ و یا پدر بزرگ خود را ... آنها احساس گناه برای بقیه زندگی ما," او گفت:. "بنابراین ما نیاز به حفاظت از هر یک از دیگر در همان زمان ما در حال ابراز نارضایتی ما."

اگر محدودیت ها برداشته بیش از حد به زودی این ویروس می تواند دوباره در "امواج کوچک در مکان های مختلف در سراسر کشور گفت:" دکتر تام Inglesby مدیر مرکز بهداشت امنیت Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health.

"هیچ چیز تغییر کرده است در زمینه پویایی این ویروس گفت:" در ان بی سی "دیدار با مطبوعات است."

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو اعلام کرد که دولت خود را با شش نفر دیگر به ایجاد یک منطقه ای عرضه زنجیره ای برای, ماسک, لباس, پنکه, تست لوازم و تجهیزات دیگر برای مبارزه با این بیماری است.

"این ما را بیشتر رقابتی در بازار بین المللی و به اعتقاد من آن را به صرفه جویی در پول مالیات دهندگان," کومو گفت.

در ضمن شکاف در ایالات متحده بین کسانی که می خواهند مستندات به پایان رسید و کسانی که می خواهند به حرکت با احتیاط بیشتر توسعه یافته به کنگره است.

جمهوریخواهان اکثریت سنا را بازگشایی دوشنبه در واشنگتن است. این دموکرات-کنترل مجلس نمایندگان ماندن توقیف. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل تصمیم به تشکیل 100 سناتور می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن یک جمهوری خواه تصاویر او می خواهد از امریکا برگشت به کار با وجود خطرات.

روسیه آخرین شمارش از عفونت شد و نزدیک به دو مورد جدید گزارش یک هفته پیش. بیش از نیمی از جدید روسیه نفر در مسکو که در آن نگرانی در حال افزایش است در مورد اینکه آیا پایتخت امکانات پزشکی غرق خواهد شد.

نیروی هوایی هند هلیکوپتر باران گلبرگ های گل در بیمارستان ها در شهرهای مختلف برای تشکر از پزشکان و پرستاران و پلیس در خط مقدم مبارزه با این بیماری همه گیر.

در این کشور تعداد موارد تایید شده نزدیک 40,000 به عنوان جمعیت 1.3 میلیارد مشخص شده که 40 روز در سراسر کشور مستند. رسمی تلفات رسیده 1,323.

پاپ فرانسیس به نام پنج شنبه برای همکاری های بین المللی در جستجو برای یک واکسن و درمان COVID-19 و دعوت مؤمنان از همه ادیان به لحاظ معنوی متحد در نماز و روزه و آثار خیریه در مارس 14.

این ویروس نیز آلوده کرده است 3.4 میلیون نفر کشته و بیش از 244,000 در سراسر جهان از جمله بیش از 66,000 مرده در ایالات متحده با توجه به تعداد دانشگاه جانز هاپکینز.

تمام اعداد در نظر گرفته شود undercounts با توجه به تست مسائل مشکلات شمارش مرگ و میر در یک بیماری همه گیر و پنهان کاری عمدی توسط برخی از دولت ها است.

--

Moritsugu گزارش از پکن و Gorondi از بوداپست مجارستان و Kirka از لندن است. مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب